Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Reason 28th January 2010 23:28

Цитирай:

Първоначално написано от bumbarashka
ако е така,когато(живот и здраве)ударя петдесетака ще приличам на слон...

Ако си по-наблюдателна ще разберш, че Сиби е права.Огледай възрастните хора, особено ясно си личат ушите.

bumbarashka 1st February 2010 21:04

Всъщност,сте прави.Аз винаги съм се чудила,защо всички хора като колкото повече остаряват,толкова по-ниски стават,ушите им заприличват на свински пържоли а носовете им се допират до брадичката... :roll:

Д.Митева 14th February 2010 18:37

Здравейте,предстои ми операция на 23.03.2010г. при д-р Джамбазов.Избрах го след като прочетох всики мнения във форума.Бих искала да ви питам-как протича престоя в болницата,по-подробно.В смисъл-отивам там,правят ми изследвания и после?Трябва ли да си обличам пижама или ми дават специално облекло за операционната?Как се влиза там-отиваш и лягаш или предварително те возят в количка?След операцията колко време след това се събудихте?
Много ме е страх и искам психически да съм подготвена кое как следва.
Благодаря ви предварително!

emiko 15th February 2010 09:03

Щом там ще си правиш изследванията, трябва в 8.00ч. да бъдеш в клиниката гладна/жадна. Обикаляш кабинетите за около 1-2 часа, след което те настаняват в стаята и чакаш за операцията. До операционната отиваш на собствен ход, на връщане имаш преимуществото да се повозиш на количка, което всъщност изобщо може и да не разбереш, защото след излизане от упойка ще бъдеш доста замаяна приятно :lol:
Носи си пижама и потниче с тънки презрамки :idea:

Д.Митева 15th February 2010 11:01

Емико-благодаря!А ако си направя изследванията преди това,пак ли ще чакам два часа?

novo nosle 17th April 2010 16:03

Здравейте всички с нови нослета! Имам голяма нужда от вашия съвет.На 1 април ми беше ринопластиката.Махнаха ми тампоните и гипса,сега сам на ниво лепенка.Но имам един много голям проблем.Сега от 2-3 дена когато отока спадна значително отгоре над носа ми,между веждите остана едно като топченце.много се притеснявам това нормално ли е,защото ми премахнаха гърбица и имам чуството че е останало нещо като костица.много е твърдо и не изчезва.Контролният ми преглед е чак кам 25 ,а хирурга ми е в чужбина и няма кого да питам Имам нужда някой да ми каже дали и на него се е случвало това,не мога да спя от притеснение Благодаря на всички предварително !

sibi 17th April 2010 16:19

Може да е оток, защото гърбица между веждите едва ли си имала :roll:

novo nosle 17th April 2010 16:33

Ами не е точно между веждите, горе-долу е малко над това място ,където беше гърбицата ми.Пък и съм много притеснена,защото в крайна сметка е доста коражичко :( точно като неизрязано кокалче стои :(

m..a..r..i..a..n..a 17th April 2010 17:57

Цитирай:

Първоначално написано от novo nosle
Ами не е точно между веждите, горе-долу е малко над това място ,където беше гърбицата ми.Пък и съм много притеснена,защото в крайна сметка е доста коражичко :( точно като неизрязано кокалче стои :(


имах го същото,защото и аз имах огромна гърбица.Ще изчезне от само себе си

novo nosle 17th April 2010 19:19

Дано да си права m..a..r..i..a..n..a!Толкова се надявам,тук много от момичетата останах с впечатление,че са имали същото и едва ли не са се примирили и си е останало така :( Ти ми даде кураж


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.