Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Коремна пластика (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1006)

Stil 2nd February 2006 11:33

Коремна пластика
 
аз имам две деца :lol: и двете са родени със секцио :( .След първата коремът ми се прибра напълно но сега след второто забелязвам че дори и да отслабна много вече има малко излишна кожа .Имам също малко излишни мазнини на ханша.Ако някой си е правил коремна пластика нека сподели резултата.Много благодаря.

niki09 17th February 2006 16:32

Здравей,
и аз имам същия проблем. След второто раждане (нормално) кожата на корема ми остана доста разтеглена. Въпреки упоритите тренировки, масажи и кремове гледката около пъпа остана неприемлива. Многото напуквания (стрии) влошават още нещата.
Предстои ми да си направя коригираща операция за отстраняване на излишната кожа. Понеже ще я правя във Варна се насочих към д-р Заякова в МЦ Камий - в Бриз 1. Смятам, че тя е най-добра, а и условията са отлични. Ще бъде с местна упойка, 1-3 дни престой и много фин белег вертикално през пъпа. Като мине всичко ще пиша пак (максимум до 2-3 месеца).

Chujdata 17th February 2006 17:19

Би ли казала каква е цената? А иначе Заякова наистина е много добър пластичен хирург.

Aset 17th February 2006 21:07

Извини ме, ако те разколебавам, но имаш ли други операции?
Да се говори за много фин белег, макар, че всички хирурзи го говорят, не е много близо до истината. Белезите са нещо много индивидуално и много зависят от кожата.
Ако си оперирана до сега вече можеш да прецениш към какви белези е склонна кожата ти.
Поискай снимки на такива белези от хирурга.

niki09 18th February 2006 08:43

цената е около 500 лв.
видях снимки от подобна операция, но с много повече рязане, вкл. и с премахване на мазнини. Белезите наистина не бяха малки, но много умело бяха прикрити с татуировки (1 год.след операцията).
Аз нямам нищо излишно освен малко напукана кожа. Белега мога да прикрия с красиво тату - все ще е по-добре от сега...като не мога да сложа една къса блузка...
Операция имам на крака - с козметичен шев, много тънък. Но мисля, че на корема е друго. Докторите казват, че с Контрактубекс може дори да изчезне.

Stil 8th March 2006 10:37

Здравей Ники!!! :P
Благодаря ти за отговора :lol: Направи ли операцията :?:
ако да моля сподели как е, минала доволна ли си от резултата,и колко струва???Благодаря ти отново :lol:

niki09 8th March 2006 10:48

Всъщност за сега отлагам нещата, защото ми влезе една друга муха в глаата ..... да родя още едно дете!!! :D
Дано стане скоро и след това ще правя корекциите! :D :D :D

Stil 8th March 2006 10:56

много правилно си решила Ники :wink: аз имам две дечица и искам да ти кажа че след второто коремът ми стана на нищо.

Stil 8th March 2006 10:59

Завиждам ти много :lol: винаги съм искала 3 дечица но съпругът ми е твърдо против.много ти се радвам и те поздравявам за решението :!: :!: :!: ти от София ли си :?:

liophy 8th March 2006 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от Stil
Завиждам ти много :lol: винаги съм искала 3 дечица но съпругът ми е твърдо против.много ти се радвам и те поздравявам за решението :!: :!: :!: ти от София ли си :?:

Ами щом съпругът не иска... роди му мулатче :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.