Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

keery 21st April 2013 14:22

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 786106)
Кери единият от пациентите беше мъж от Швейцария операцията му струваше 11000 евро но съчетана с лифтинг не можах да разбера колко от тях са за носа но като се има предвид че моя нос струваше 9400 евро мисля че неговия излиза по евтино. До колкото помня Бъни беше споменала че в Англия цените са горе долу същите като на Авшар и моя нос излезе горе долу колкото нейния в Англия.

Ами Авшар по цени задминава и западните :) Хирурга на Бъни, Charles East ми каза цена около 6500 паунда което е 7600евро. Но той мисля, че държи високи цени заради метода си на опериране :) А по какъв начин става плащането - кеш, кредитна карта, банков превод ?

rimi 21st April 2013 21:55

Значи явно аз бих рекорда по цена на ринопластика. Аз се чудих как ме обгрижваха хората ама то пък за тази цена нормално. Аз платих по банков път преведохме парите в една тяхна банка Гаранти банк се казва,от ДСК моя приятелка работи там и през нейната сметка не платихме високи такси нещо символично беше. Аз до колкото разбрах предпочитат този начин на плащане по банков път след като ми бяха дали на консултацията техен айбан преведохме парите 3 дни преди операцията. Нелка чакам с нетърпение всичко вече да минава и перфектен резултат. Пожелавам ти от сърце да изпиташ моите емоции най накрая. Кери на тебе Илхан даде ли ти някаква конкретна дата и какъв е този проблем с кожата ти Може да се посъветваш с дерматолог в ВМА аз бях много доволна направих една лазерна процедура там на белега и имаше добър ефект. Преди това 4 процедури в Хил клиник и нищо сащите мошеници като на всякъде Как ги нацелвам тия доктори дано този път е по различно

keery 22nd April 2013 21:42

Ами кожата се зачервява на топло особено и той ме видя така и каза , че ако е такава и не я оправя няма да ме оперира. От топлото кръвоносните съдчета се разширяват повече . Оказа се че след операцията страшно много капилярчета са се появили бях на дерматолог и ми каза , че това може да се оправи с лазер , за който сега не му е времето. Това се прави принципно есен и зима, сега е опасно от пигментация на кожата. Въпреки всичко аз направих една процедура в събота - мисля че кожата е по-малко червена сега. Иначе имам дата за 29.07 , но както казах не е сигурно. Иначе за лазер и аз чух, че във ВМА имат най-добрата апаратура, все пак шефа на болницата е дерматолог :)

Oompa Loompa 22nd April 2013 23:11

Рими, честито ново носле :) Станало е много добре :)
Като гледам нашите некадърници в най скоро време може да си правим операциите в Корея :)...
Вижте само за каква пластична хирургия става дума ....
http://www.english.bkdy.co.kr/story/....asp?cate=face

Нелка 23rd April 2013 21:00

Днес се видях пак с Дилбер. И никак не ми е весело.

Док беше категоричен, че от моето дърво свирка няма да стане.

Т.е. носовете, които са му знакови на него, от моя старт няма да се получат. Даже ме предупреди, че ако си навия на пръста за малък и сладък нос, ще остана разочарована.

Общо взето това, което ми каза първия път.

Каза, че има 2 момичета от Бг - Катя и Елена Стефанова - техните носове щели да станат супер. Обаче след като видят моя можели да се откажат момичетата. :-D Хич не ми стана смешно между другото. Обаче няма какво да направя - ДНК-то е по-силно от най-добрите намерения...

Док много ме кефи и като човек, имам му доверие и давам напред. Каза, че има по-голямо желание дори от мен носът ми да се получи добре, обаче пред природата и той е безсилен. Това била една от най-дебелите и тежки кожи, с които се е сблъсквал и не можело да реже много от носа, защото тази кожа нямало начин да се прибере после, няма къде да отиде.
Каза да не се съмнявам и за миг в избора ми на хирург, и че ще даде всичко от себе си и би се старал на макс. И да му се доверя, че това, което ще се получи ще е най-добрия вариант от моя нос. Просто няма да е това, по което въздишам.

Дилбер ми е изключително симпатичен и защото доста силно впечатление ми направи, че не е вторачен във финансовата част на работата си. Но с моя нос за първи от Бг , човека изтегли късата клечка. И сам го осъзнава. :) Чак ме е яд на носът ми, че ще изпоти доктора толкова, но все някой трябваше да изгори... :-D

katia13 23rd April 2013 21:26

Нелка съжалявам , че така ти е казал.. :( , но пък щом е казал че ще даде най-доброто от себе си..значи е наясно че все пак ще стане по-добре от настоящия. Незнам това доколко те успокоява,но поне е откровен.

За нашите неразбрах защо да се откажем ако видим твоя .. нали е казал че ще го направи по-добре от сега.. какво няма д ани хареса в работата на док.. днес мисълта ми хич не върви като хората..

Нелка 23rd April 2013 21:33

Цитирай:

Първоначално написано от katia13 (Публикация 786231)

За нашите неразбрах защо да се откажем ако видим твоя .. нали е казал че ще го направи по-добре от сега.. какво няма д ани хареса в работата на док.. днес мисълта ми хич не върви като хората..

Моята позната, което превеждаше, му каза уж на бъзик , че има доста желаещи от Бг за него и да се постараел на моя нос , че по моя щели да съдят за уменията му.

Обаче Дилбер беше абсолютно категоричен, че не трябва да се съди по моя нос за уменията му! :-D
За това каза, че ако вие помислите, че носовете ви ще станат като моя, ще сте в грешка. Защото вашите ще станат много по-добре.

katia13 23rd April 2013 21:43

аха
аз твоя в клипа го гледах и ми се струва че яом е казал че щще стане по-добре трябва да е ок.

Nose 23rd April 2013 21:45

Абе Нелка,ако Дилбер не може,ела да го клъцна тоя твоя нос най-накрая ! :2035:

Шегата настрана,ти знаеш моето мнение.И все пак - смятам,че ще стане по-добре от сега,иначе док. нямаше изобщо да се съгласи да те приеме и оперира.Сигурна съм.

И друго.... въпрос към всички форумци: Мислите ли,че тези цени са като за чуждестранни пациенти? В смисъл - дали за турците е по-евтино? Скоро се замислих по този въпрос.Тук в Бг-то си има цени за българи и за чужденци... м?

Нелка 23rd April 2013 21:51

Да, клъцкането е най-лесно... ама пустата кожа... взела съм я от баща ми! :-D На майка е като пергамент тънка.. ДНК бе хора!! Бог си казва тежката дума и тва е. Яд ме е, ама може би за пръв път в живота си се примирявам, че нама какво да направя и трябва да приема положението...

Със сигурност за чужденци е по-скъпо. Сещам се едно време как имаше по две менюта по заведенията в Сл браг - едно на англиски, друго на бг. И понякога, като ги объркат, като го разлистя ми присяда глътката...

Така че, по-добре да не знаем...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.