Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

titi1 3rd July 2015 21:09

Сурита, адски отекъл ми се струва носа.
Иначе формата е ок.
Ноздри смалявала ли си?
Какво всъщност ти прави Дилбер?
И пишеш, че имаш сега забележки, кое не ти харесва?

morena000 7th July 2015 17:20

Здравейте, моля ви спешно, може ли някой да ми даде номера на Зюлейха? Искам някой да ми превежда утре при Дилбер, за махане на конци съм, но искам да му кажа някои неща, а в последния момент останах без преводач. Благодаря ви!

rabuf 7th July 2015 21:36

Здравей, морена!

Номера на Зюлейха е +90 538 275 5152

@yoube, ще може ли да разкажеш малко повече за новия доктор.

мерси предварително!

yoube 8th July 2015 00:20

ами засега няма чак толкова за разказване. Препоръчаха ми го силно като топ ревизионист. Едно момиче от форума тук отиде на консултация при него и остана доста доволна като отношение и спомена че вдъхва доверие. Не и се чакаше толкова за Илхан и мислеше да мине след това и при Авшар за консултация, но се отказа защото той (Ташкин) наскоро поправил успешно неуспешна операция на Авшар. Намерих в интернет инфо за него и виждам че наистина има доста ревизии. Все пак най-важно е след 4 дни какво ще ми каже на консултацията и дали дава някакви гаранции, щом е толкова добър. Преподавател е в университета в Истанбул, дори Илхан му бил ученик на времето. Нещо интересно ми направи впечатление във фейсбук където се гласува за определения доктор със звездички-Дилбер имаше доста недоволни, Илхан с повече операции и с повече доволни хора, Ташкин имаше най-малко недоволни от всички, но той имаше и най-малко оперирани от тия тримата с наистина завиден рейтинг. Моя нос е доста зле, освен че е изкривен на ляво е и много стеснен и имам проблеми с дишането. След риното ще разпратя снимки на който иска, дори да е лош резултата. Бих искал да го направи по-голям, да го изправи и да коригира дишането. Яко ще се добавя материал май май :D За мен ще е трета операция и доста ще внимавам при избора.

lucky89 11th July 2015 18:14

Може ли да напишеш фейсбука на ташкин?

yoube 14th July 2015 10:38

грешката е моя. Аз през цялото време съм следил информацията за Yucel Taskin, но доктора който ме оперира вчера беше Umit Taskin. Оттам и грешката с фейсбук. Като цяло всичко мина супер, казвам ,,като цяло,, защото накрая се изложиха малко. Преди час когато вече едва си стоях на краката една от сестрите остана само да ми свали иглата за абоката, само че обърка нещо и ми пукна вената шурна и ми изтече и малкотo останала кръв :D Доктора има страхотно отношение, доста е внимателен и самоуверен. Беше доста зает, но ми обърна достатъчно внимание. Оперира всеки ден, в понеделник бяхме трима. Казвам самоуверен защото го попитах дали ще е трудна операцията, каза ,,да, но за аз ще се справя страхотно,, Сега остава само да свалим в понеделник лонгетата и да се окаже прав. Днес като ми извадиха тапоните преди да ми се напълни носа с кръв дишах страхотно, от години не съм си изпълвал дробовете само с дишане през носа. А на всичкото отгоре имам и лонгета която доста стеснява носа, като цяло мисля че дишането го е поправил на около 100 процента. Нямах нито отоци нито издувания, чак се шашнаха сестрите, а дори не си слагах лед. В понеделник ще разпратя снимки, ако има нещо друго ще допълня, че сега съм малко изморен и замаян все още. Ако някой го интересува нещо да пита.

yoube 14th July 2015 10:49

забравих да спомена че на мен ми присажда от реброто материал, понеже исках да е по-голям. Явно доста е взел защото боли супер много. При носа няма никаква болка но това ребро ме убива направо, има и белег все едно съм ръган с нож :D Едва си движа дясната ръка, ходя доста трудно понеже е на скелета и дори като съм легнал с 300 зора се изправям. Трудно станах до тоалетата снощи, чак ми се насълзиха очите, така че внимавайте, тампоните са последното нещо на което обърнах внимание тоя път.

rabuf 15th July 2015 09:13

@yoube, честито! Дано доктора е постигнал желаният резултат който търсеше.
Като си починеш и имаш повече време, бих искал да те разпитам малко повече.

Поздрави и дано се въстановиш по-бързо!

Yoni 15th July 2015 14:22

:)
 
Здравейте момичета и момчета. Нова съм във форума и нямам време да изчета всички коментари за турските херурзи. Точно когато реших , че искам доктор Енчев да ме оперира ,попаднах на този форум , което е знак от съдбата :D . Въпреки грубото му отношение и определяне на носа ми като ,,кюфте" , беше единствебия доктор на когото смятах да се доверя. Както и да е ,нослетата които сте публикували след операция са страхотни. Спрях се на Мухамет Дилбер и дори си писахме. Има свободна дата за преглед на 15.09 тази година , и дата за операция 17.09. Цената която ми обяви е 3 000 евро. Причетох че има пазарене за цената ,но на мен не ми се отдава. Ако някой е успял да си направи намаление ще ми напише ли с колко :) Благодаря предварително . Радвайте се на хубави нослета ,аз още 2 месеца ще стоя с ,,кюфтето '"

kati_25 21st July 2015 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 805022)
Нещо не можах да кача всички едновременно

Sandy0979 За колко часа ви е записана консултацията, пишете ми налични да се разберем. Аз също имам консултация при него на 24


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.