Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

katia13 26th April 2013 07:17

Нелкаааа, супер новина..бях сигурна че операцията ти е тази седмца ;) . Много се радвам че се чустваш по-добре..жалко че упойката ти е подействала кофти , дано днес си ок вече :) . Знаех, че Дилбер ще се справи и ще даде най-доброто от себе си..както някой писа по-рано "не би се хванал ако мисли че няма да успее да го направи хубав носа..вс епак се касае за реномето му " :)

И най-вече се радвам, че си доволна от Дилбер.. и заради теб и заради нас с Елена .. дано не прозвучи егоистично, но чаках с нетърпение отзиви..следващата съм аз..оказа се преди Ели, че ще съм на масата и ще пиша при първа възможност, за да ви информирам за док моите впечатления .

Нелка 26th April 2013 08:09

Катя, стискам палци! Макар,че знам, че ще получиш каквото ти е казал док! Опредлено не е от типа да ти замая главата за да те привлече към себе си. За теб с Ели гарантира чудесен резултат и аз наистина вярвам в това! :)

Няма да те питам кога е, защото май по-добе да не казваш. Изненадай ни! :)


Аз тази сутрин съм много по-добре! Даже изядох цяла баничка! :p Главата не ме боли , не ми се вие свят и най-вече - не ми се гади! Как ми липсваше апетита... аз принципно съм голям чревоугодник и постоянно ям. :1242:

Постоянно кихам обаче. Много ми гъделичка в носа. И още си тече кръв. Надникнах набързо вътре - тампоните са кухи, като тръбички - за това може да се диша явно и за това изтичат секрети навън.
Кийри беше питал за лонгетата - да, на дупки е. Предполагам това значи дишаща. Живот и здраве в понеделник махаме лонгета и тампони.

Elly Stefanov 26th April 2013 08:26

Нели, радвам се, че си добре днес :) продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.

Нелка 26th April 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786374)
Нели, радвам се, че си добре днес :) продължаваш да нямаш болки в носа и синини, нали? Не знаех, че има секрети да текат, макар че изглежда логично.. Духаш ли си носа, или само ги попиваш? Какво ти даде октора като медикаменти за след операцията? Намен ми беше казал, че около 50$ ще са лекарствата.

Болки в носа нямам. Главата боли от отока. Гледам, че малко синьо имам на клепача на дясното око днес. И това е. Иначе стандартния оток.
Носът не го духам. Просто си лепя марлички отдолу като се изтича да не ми влиза в устата. Те в болницата ти ги дават завкъщи.

Медикаментите варират според зависи. Примерно на мен ми изписа антибиотик, обезболяващо и антиалергично, защото се оплаках от алергии. Също така арника и морска вода. Но да, горе-долу толкова излизат.

zara_6666 26th April 2013 10:54

Нелинцееее....толкова се радвам за теб!:2018::2013:Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре:dirty_dance:

Нелка 26th April 2013 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 786377)
Нелинцееее....толкова се радвам за теб!:2018::2013:Нослето е много по-малко..доктора се е справил добре:dirty_dance:

Мерси, миличка! :2008:
Хайде да минаваме всички по реда си и да напускаме темата! :twisted:

Шегувкам се. Със сигурност съм абонирана от тук нататък. Стискам палци всеки да получи каквото иска!

Elly Stefanov 26th April 2013 21:59

Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора :)

Нелка 26th April 2013 22:12

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 786408)
Нели, като се чувстваш добре дай някоя снимка в анфас д видим как те е променил доктора :)

В близките няколко дни - абсурд! :girl_haha: Няма смисъл просто - едно кИфте съм!

Дилбер каза да не се плаша от анфаса, точно за това ме предупреди - щял да спада носът ми поне 6 месеца. Първо заради многото ревизии, второ заради ужасно дебелата кожа.

И на мен анфаса ми е голяма питанка, аз от него се притеснявах най-много. Но колумелата ми е прибрана, връхчето е вдигнато.. колкото е да е месест носът, поне няма да го имам онова постоянно навъсено изражение от висящата колумела..

Поне 2 седмици преди да пусна читави снимки. Няма смисъл преди това.

Elly Stefanov 26th April 2013 22:28

Добре, нямам търпение да те видя :))) нямам търпение да мине и моя ред, направо съм обсебена от мисълта.

rimi 26th April 2013 22:57

Нелка не се притеснявай за кихането гледай да го правиш през устата Аз бях същата работа голямо кихане падна даже още си покихвам но сега поне ми е по спокойно все пак минаха 16 дни Нослето си личи че е много приятно повдигнато още от сега и не е увиснал както беше


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.