Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 1st June 2013 14:11

[QUOTE=Nose;788145]Нелка,аз честно казано не знам къде да гледам за това калциране? По средата на носа ли е? Нищо не забелязвам,всичко ми изглежда ОК.

По средата на носа се вижда, иначе аз го усещам още отгоре! Не е хрющял, сигурна съм. Калциране е, защото не го напипвах като махнах лонгетата. А бая се пипах.. Имах много хубава извивка. Появи се от нищото на 7-8 ден. И в профил стои като гърбичка, не мога да го оставя така. Познавам се много добре, имам маниакална природа... :2001:
Тъпото е, че никой и нищо не ми гарантира, че ако го пилнем, пак няма да изникне! И тогава направо..... :wall:
За "пъпчицата" - и тя ме дразни. Ама е на второ място по дразнене. :biggrin:

Като цяло съм хепи. Опредлено има подобрения в цялостния ми изглед. Но ние сме си луди жаби тук, нормално е да зацикляме в детайли.. ;)

Рими, ти набарваш ли бабунка? Защото калцирането си е бабунка с неправилна форма.

rimi 1st June 2013 14:29

Нелка апсолютно същото като твойто е точно по средата на носа Заради това нещо, отгоре носа ми изглежда че има вдлъбнатина направо не знам какво ще правим това ме вбесява. Ти кога ще ходиш на контролен защото моя мина и с тъпата си глава изобщо не попитах за това по някой път направо не мога да се понасям. Каквото и да ти кажат ще важи и за мен. Направо не мага да разбера как е можал да ми направи върха на носа толкова добре а да се изложи на по лесното.И все пак мисля че това са страничните хрущяли които се намират точно под коста Нали знаеш че хрущялите са като пружина докато се били притиснати с лепенките отгоре са били прибрани в момента в който няма натиск те изкачат.

Нелка 1st June 2013 14:42

Рими, моята бабунка почва от почти между очите. Но става видима по-надолу. Аз дори визуално не мога да си представя от къде почва хрющяла, от толкова високо ли?

Ще го питам Дилбер. Но мен ме притеснява, че още като се събудих от упойка ми каза, че това е КРАЙ! ПОСЛЕДНА ОПЕРАЦИЯ! да не съм си помисляла за още...

Но ще приложа нежен рекет... :1252::2007::girl_flirt:

rimi 1st June 2013 14:54

Аз просто като ти гледам полупрофила на снимката все едно гледам моя нос по същия начин изглежда Нелка и аз вече си мисля за ремонт а не са минали още 2 месеца Ти имаш ли някаква информация турските лекари поемат ли такива корекции или трябва пак да си плащаме

rimi 1st June 2013 15:14

Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко

Нелка 1st June 2013 15:29

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788159)
Нелка абе ние да не сме една и съща зодия и аз съм като теб не мога да се примиря готова съм на всичко

Рак с асцедент Стрелец и Луна в Овен...
Убийсвена комбинация :biggrin:

ТИ?

Знам само за Илхан , че поема. Но не знам до каква степен ще поемат вкостяване, което не е лекарска грешка.

Примерно аз съм съгласна да си поема болничния престой, упойки, консуламтиви... Ей такива неща. Ако трябва да давам пак същата сума, ще си ходя вкостена! ;)

ai6erasimova 1st June 2013 15:45

3Прикачено(и)
zdr momi4eta az jiveya v ıstanbul ot bılgarıya sım zavırsıh za medısınska sestra v stara zagora v momenta rabotya v ıstanbul kato operasıyona medısınska sestra rabotya s razli4nı plastı4nı hırurzı pravım vsyakakvı plastı4nı ı estetı4nı operasıı edın ot nay ızvestnıte s rınoplastıkata e muhamet dılber toy e mnogo dobır mn as li4no vıjdam kraynıya rezultat stahotno ee mn moi poznatı prıyatelı se operıraha prı nego ı sa mn dovolnı ımame mn pasıyentı ot bılgarıya ako ımate vırosı moje da gı spodelıte s men ste spodelya nyakoı snımkı koıto toy gı e napravıl toy e edın ot nay dobrıte v ıstanbul

rimi 1st June 2013 15:52

Нелка абе знаех си че имаме нещо общо и водно аз съм риба а близнаците ми са раци да не разводним само много темата

ai6erasimova 1st June 2013 15:52

5Прикачено(и)
spodelih nyakoı snımkı predı ı sled operasıyata vıy ste vıdıte rezultata ste spodelya oste nyakolkı snımkı na druga pasıentka

rimi 1st June 2013 15:58

Не мога да разбера как се получават тези носове на хората толкова перфектни без проблеми от раз а пък на такива като нас не става и не става все нещо ще цъфне


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.