Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Dii 3rd June 2013 11:39

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 788336)
Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

Зара виж темата за Асенов и ще разбереш от какво не съм доволна. Имам много снимки там..

Elly Stefanov 3rd June 2013 12:05

Цитирай:

Първоначално написано от zara_6666 (Публикация 788336)
Ди,ти за ревизия ли мислиш,защото ако не се бъркам беше при Асенов.От какво не си доволна?За писането и превода,ако няма коѝ ще помогна с удоволствие.Консултациите са без пари,но ако става дума за ревизия така със снимки едва ли ще ти дадат дата за операция,защото аз също предложих този вариант на Е.Илхан и каза,че за ревизия иска да се видим предварително и да види какво е положението и тогава да ми каже какво може да се направи

Мисля, че Зара е права, на мен ми е първо рино, до колкото знам Нелка е ходила първо на консултация.. Мейла го има някъде в по-ранните ми коментари.

Dii 3rd June 2013 12:16

Може ли и линк на клиниката?

Нелка 3rd June 2013 12:38

Дии, консултациите са безплатни при Дилбер и Илхан. За Авшар не знам.
Ходих на консултация предварително, наистина Дилбер не говори англиски, за това преводача е задължителен. Но ние вече имаме човек там - моята позната, ако решиш да ходиш направо на нея се обаждаш - тя ще те заведе и всично останало.

Това, което на мен ми се иска за теб, е да ти кажат в прав текст какво може да се получи от твоя нос! Защото аз съм останала с впечатлението, че българските не казват! Лъжат и мажат само и само да ти вземат парите.

Сега, отиди на първа страница, прочети първото мнение и виж какво ми е казал Дилбер при моята консултация!

Коментара е излишен.

Имам чувството , че аз вече като видя нос и мога да преценя какво може да се направи от него. А нашите гадини мълчат!! Обещават ти всичко, което искаш да чуеш! :(

Elly Stefanov 3rd June 2013 13:27

Dii, ето линк към страницата на болницата, в която ще бъда аз и в която беше Нелка: http://www.ethicaincirlihastanesi.co...r/Default.aspx, Също така Keery доста подробно описа ситуацията с транпорта там, всичко е описано в темата

Pufpaf 3rd June 2013 14:25

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 788352)
Обещават ти всичко, което искаш да чуеш! :(

Такива са, подобно на една червена партия със техният "слоган"- "Кажете какво искате, за да ви го обещаем" :lol_crazy:

Не забравяйте, когато ходите на консултации и контролни, задължително да си записвате с телефона разговорът от нея, аз така ще направя, защото съм имал такива случаи да съм забравил, недочул нещо то разговора с някой лекар.
Това за преводача, беше много полезно, точно мислих да питам Айше, която писа в темата, че работи там като мед. работник и то заедно с тези хирурзи, не я забравяйте и нея, тя мисля, че може много да помогне, а щом е писалата тук няма да откаже съдействие ако може да помогне, не я забравяйте, тя е много ценна връзка !

rimi 3rd June 2013 14:45

Нелка като тръгна следващия път за Истанбул бих искала и аз да се възползвам от твоята приятелка даже бих си платила за услугата на момичето ако не може да дойде някой от моите англоговорящи приятели с мен

rimi 3rd June 2013 18:55

Момичета разбрах от къде ми идва проблема. Дясната латериална кост не ми е достатъчно прибрана и от там се получава леко вдлъбване. Как мислите дали ще може леко да ми я подпре доктора и да я прибере без да се налага пак да лягам под ножа, защото върха ми е толкова добре направен и ме е страх нещо после да не се разбута там. Или направо да вземе да ми набие едно дясно кроше та да се приключи един път за винаги. Е това в кръга на шегата.

Oompa Loompa 3rd June 2013 19:53

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788185)
Прикачен файл 644 Така ми каза че ще ми го направи носа док разминава се с това което е сега

Нямаш никакво вкостяване. Просто като е махал гърбицата не го е отрязал както трябва. В началото след операцията тъканите са подути и не си личи как е отрязана костта от долу за това и не се забелязват неравностите, но след като спадне отока и вече се забелязват.
Не знам каква е тази мода с веждите в БГ, но определено са по притеснителни от формата на носовете ви. Веждите както и носовете са като рамка на лицето, а в твоя случай изобщо не ти правят добра услуга.
For fuck sake момичета защо се загрозявате на сила ....:2003:

Pufpaf 3rd June 2013 21:23

Не мога да се съглася с тази категоричност, че било не изпилено, не случайно много хирурзи правят снимка веднага след, като приключат с носа, когато все още не е отекъл. Има не малко случаи в които се правят намествания с притискане при контролните прегледи. За другата критика разбирам, че го казваш за добро, това е ясно, но няма как да се вини за такива неща, човек, който гледа 3 деца. Често гледам онази поредица с преобразяването - "Довери се на журито" и там 90+ процента от жените участнички са все майки, които цял живот са се раздавали за семейството и децата и просто не са имали възможност да имат време и за себе си. Това може и да не е оправдание за дребни неща, но все пак ги разбирам тези жени, но не всички ги оправдавам има и по различни случаи, които знам на мои приятели и техните жени и после някой мъже стигат и до изневяра ! :sunbath:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.