Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   L-carnitine дозировка (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1926)

daisy_gp 3rd July 2006 13:20

L-carnitine дозировка
 
Има ли смисъл ако карнитина се взема по 1000 мг само в тренировъчни дни, като се има предвид, че те са 3 седмично?

veselana 6th July 2006 00:08

Не че съм голяма специалистка,но съм сигурна че има смисъл.Аз го пия само когато тренирам ...Съвета ми е да си купиш течен L-carnitin.По-бързо се абсорбира от организма ;)

daisy_gp 6th July 2006 08:01

мерси за отговора. следващия ще е течен със сигурност. сега ползвам на АДИФАРМ и макар май никой да не се е изказал добре за него ще си го допия :D

Mihael A. 21st July 2006 14:18

а моя савет е да не е течен :D защото за да стане течен в него има други съставки които го подаржат стабилен а те са ненувни на организма и могат да забавят освояването и със сигурност има вода в него иначе няма как да е течен:D според мен това е няква изгъзица :twisted: на хапове е наи добре :D

mili4uk 21st July 2006 14:39

Цитирай:

Първоначално написано от Mihael A.
а моя савет е да не е течен :D защото за да стане течен в него има други съставки които го подаржат стабилен а те са ненувни на организма и могат да забавят освояването и със сигурност има вода в него иначе няма как да е течен:D според мен това е няква изгъзица :twisted: на хапове е наи добре :D

какво като има вода :) няма нищо лошо
аз последно си взех някакъв американски течен l-carnitin и да ти кажа бях доста доволен в сравнение с този на хапове от АдиФарм
но и разликата в цената беще доста различна... този на ади мислия че беше около 18 лв. а американският "super lcarnitine gold" е около 34~36 лв. .. 50 дози... и хубавото е че се усвоява доста по-бързо (около 10 - 15 минутки след приема)

summer_68 23rd July 2006 01:26

За да не отварям нова тема ако може тук да попитам ...тъй като вече съвсем се обърках :roll: на коя фирма да се спра за l-carnitine?до сега не съм го ползвала като добавка и .... моля посъветвайте ме. :)

mili4uk 23rd July 2006 14:14

Цитирай:

Първоначално написано от summer_68
За да не отварям нова тема ако може тук да попитам ...тъй като вече съвсем се обърках :roll: на коя фирма да се спра за l-carnitine?до сега не съм го ползвала като добавка и .... моля посъветвайте ме. :)

моя съвет както казах е американсия течен - казва се
Super L-Carnitine GOLD

summer_68 23rd July 2006 17:33

мерси mili4uk :wink: а къде мога да го намеря?

mili4uk 25th July 2006 15:22

Цитирай:

Първоначално написано от summer_68
мерси mili4uk :wink: а къде мога да го намеря?

ми в повечето аптеки го имат... (по-големите)
аз го взех от една квартална аптека в света тройца

Elito 22nd August 2006 08:27

а колко време трябва да продалжи тренировката след като си изпил ел-карнитина?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.