Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на отслабващите (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5674)

Gavr1 17th January 2008 20:28

Цитирай:

Първоначално написано от djidjito_
ох ще ви помоля нещо.кажете някаква диета,която да има ефект и да не е много трудна.тази на дюкан много е харесвам ама три пъти е започвам и всеки път е развалям
:sos: :girl_cry2:


Разрови се из форума има страшно много диети, а и в сайта www.tialoto.bg е пълно!Само трябва да се поразтърсиш и съм сигурна, че ще намериш подходящата за теб! :P

~Angel_face-Devil_heart~ 17th January 2008 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Ох чакайте малко...тва дневник на "диетуващите" ли е ??? :2023: защото като чета мненията някак си не ми се вписват кус куса, кебапчетата, кюфтетата, баницата, бисквитите и т.н всъщност някой тук на диета ли е или тва е черен хумор спрямо тези, които са наистина на диета :grill:

Ами ако не си прочела има различни режими и повярвай-ДА кус куса е в менюто на един човек спазващ режим за редукция на теглото!!!

еййй да бе...а кебапчетата,баницата и кюфтета в менюто на един човек спазващ режим за редукция на теглото ли са а????????хахаха

scorpion_f 17th January 2008 21:47

Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.

~Angel_face-Devil_heart~ 17th January 2008 23:00

Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.

:yako: :2047: от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... :D разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването" :2023:

krisi_pat 17th January 2008 23:05

Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.

:yako: :2047: от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... :D разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването" :2023:

хм..аз даже мислех, че изобще не е лошо да ядеш кебапчета и кюфтета като спазваш някакъв режим напр НВД понеже са си месо..нз явно сиг не съм била права :?

~Angel_face-Devil_heart~ 18th January 2008 08:24

Цитирай:

Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.

:yako: :2047: от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... :D разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването" :2023:

хм..аз даже мислех, че изобще не е лошо да ядеш кебапчета и кюфтета като спазваш някакъв режим напр НВД понеже са си месо..нз явно сиг не съм била права :?

Ами виж сега ако си на НВД е хубаво да се хапва повече месо, но не мисля,че е много полезно кебапчета и кюфтета (говоря за купени от магазина готови за печене, защото ги блъскат със сланина). Друго си е ако са от домашно направена кайма да знаеш какво има вътре, но разбира се това е лично мое мнение. Но виж за кус куса, ориза, картофите и ШОКОЛАДА мисля, че при диета трябва да се избягват такива неща.Според мен при диета е най-подходящо да се яде кисело мляко, сирене, пилешко и пуешко месо, риба, сирене, всякакви плодове, зеленчуци, супи, овесени яди (в малки количества п.с. на порция 30-50 гр.),ядки, яйца,пълнозърнест или ръжен хляб,таратор,чай с мед, салати....а когато те подгони глад със сигурност е по-добре да избереш това :apple: от колкото това :candy: Хайде успех Krisi_Pat :girl_dance:

scorpion_f 18th January 2008 09:52

~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.

~Angel_face-Devil_heart~ 18th January 2008 10:28

Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.

А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение! :2047:

Rusalka 18th January 2008 10:34

Аз не съм много на диета, но съм решила да сваля 2-3 кг., затова ще се включа в темата. Ще пиша какво съм яла вчера, защото днес едва започва.
Закуска - омлет от 1 яйце и зеленчуци (лук, домат, малко печен пипер и 2-3 маслинки). Обикновено не си правя закуска и карам на плодове, че е най-мързеливо, но се бях събудила рано и реших да си оплътня времето.
11ч. - 3 кивита (бяха доста големички)
14.00 - зеленчукова крем супа с крутони
18.00 - 2 зелеви сърми без хляб
Това беше за вчера, а утре ще пиша за днес :wink:

~Angel_face-Devil_heart~ 18th January 2008 10:38

Цитирай:

Първоначално написано от Rusalka
Аз не съм много на диета, но съм решила да сваля 2-3 кг., затова ще се включа в темата. Ще пиша какво съм яла вчера, защото днес едва започва.
Закуска - омлет от 1 яйце и зеленчуци (лук, домат, малко печен пипер и 2-3 маслинки). Обикновено не си правя закуска и карам на плодове, че е най-мързеливо, но се бях събудила рано и реших да си оплътня времето.
11ч. - 3 кивита (бяха доста големички)
14.00 - зеленчукова крем супа с крутони
18.00 - 2 зелеви сърми без хляб
Това беше за вчера, а утре ще пиша за днес :wink:

Ето това вече е диета :bravo: Успех Rusalka :girl_dance:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:10.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.