Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на отслабващите (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5674)

Rusalka 18th January 2008 10:53

Мерси Angel_face :girl_in_love:

scorpion_f 18th January 2008 11:00

Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.

А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение! :2047:

Ами ОК.Аз точно за това говоря.Че има диети и диети,режими и режими.А до колкото помня,твоето мнение беше доста остро спрямо това,че някой си в случая аз(имам предвид не директно към мен),съм включила в менюто си кус кус.Моят режим е такъв,че редувам въглехидрати и във въглехидратен ден мога да си позволя тестено изделие-кус кус ли било,спагети ли,макарони ли.Разбира се,че няма да изям цял пакет,количеството е съобразено със ккал,белтъчини,въглехидрат и и мазнини.Спора е безсмислен,то дори не е спор,а заяждане просто спирам флууда,защото обръщения от сорта на ''абре ейй'' са непристойни.Това е тема за споделяне на мнения и опит а не за :2047: :yako: :2023: ...

~Angel_face-Devil_heart~ 18th January 2008 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:

Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:

Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.

А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение! :2047:

Ами ОК.Аз точно за това говоря.Че има диети и диети,режими и режими.А до колкото помня,твоето мнение беше доста остро спрямо това,че някой си в случая аз(имам предвид не директно към мен),съм включила в менюто си кус кус.Моят режим е такъв,че редувам въглехидрати и във въглехидратен ден мога да си позволя тестено изделие-кус кус ли било,спагети ли,макарони ли.Разбира се,че няма да изям цял пакет,количеството е съобразено със ккал,белтъчини,въглехидрат и и мазнини.Спора е безсмислен,то дори не е спор,а заяждане просто спирам флууда,защото обръщения от сорта на ''абре ейй'' са непристойни.Това е тема за споделяне на мнения и опит а не за :2047: :yako: :2023: ...

Непристойни а :1228: заяждане от твоя страна може би да, но от моя не! Погрешно си разбрала. По-скоро с първото ми мнение тук иронизирах хората "спазващи диета", защото подобни менюта са ми наистина смешни.Мисля, че заглавието на темата е сбъркано и трябва да е такова -"Дневник на захранващите". Поне за повечето, като прочетох мненията. И тъй като аз не приемам това за заяждане,а за спор между хора, виждащи нещата по коренно различен начин искам да кажа,че от моя страна спора е прекратен!

scorpion_f 18th January 2008 11:37

Мир!!! :2043: Повечето хора наистина не са споменали какъв точно режим спазват,но наистина ако обяда им се състои от 2 кюфтета,и после приемат,храна бедна на въглехидрати и мазнини проблем наистина няма.Те с тези 2 кюфтета са си приели мазнините,нужни им за деня.

samsara_k 18th January 2008 11:40

брей заради тия мой 2 кебапчета цяла дискусия се зяформила :roll:
~Angel_face-Devil_heart~ аз съм на режима на Дюкан , но него ден или трябваше да ги изям или да припадам от глад до вечерта , когато щях да се прибера от работа . тъй , че не чу мислих много :lol:
а и това са някви изключения все пак , които е наложимо да се прилагат в екстремни ситуации :wink: а и все пак съм предпочела кебапчетата пред някоя кифла или баница
по темата : закуска 9ч - 150гр. кис.мляко с овесени трици

Gavr1 18th January 2008 13:58

Закуска: 1 филийка ръжен хляб със сирене, ябълка и една чаша мляко с 3/1 (вместо във вода си го разтварям в прясно мляко).
Обяд: 2 сварени яйца, чаша сок, филийка със сирене!
Вечерята още я премислям! :wink:

djidjito_ 18th January 2008 17:21

това е много добра идея всеки да споделя какво е ям,така можем да взимаме идеи.аз днес ядох:
закуска:ябълки
обяд:2 сварени яйца
14:00 часа:морков
вечеря:супичка

Engel 18th January 2008 20:54

Оле момичета вие умирате от глад :)
Закуска: 1 Банан
Обяд: Порция картофи ~250-300гр. пържени картофи със чеснов сос
Вечеря: Леща
Закуска преди лягане 1/3 кофичка с шоколад :1224: :1231:

MILI 18th January 2008 22:12

Днес не ядох никък здравословно, но пък не е мн- като грамаж
Закуска полувин кофичка Активия(нямаше друго), за Обяд една салатка със зеле и моркови, за вечеря свински ребърца с мн. мазнина и малко маслинки и мандаринки,аааа щях да забравя следобяда хапнах 20-тина солетки(не пакетчета :wink: ) :2036:

krisi_pat 18th January 2008 22:38

Цитирай:

Първоначално написано от MILI
Днес не ядох никък здравословно, но пък не е мн- като грамаж
Закуска полувин кофичка Активия(нямаше друго), за Обяд една салатка със зеле и моркови, за вечеря свински ребърца с мн. мазнина и малко маслинки и мандаринки,аааа щях да забравя следобяда хапнах 20-тина солетки(не пакетчета :wink: ) :2036:

нз аз така като гледам не само че според мен ти е здравословно менюто(закуската и обяда даже са много малко,а вечерята сиг мазнината не е мн ок ама все пак ребърца:wink: ) ами и е малко..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.