Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Дневник на отслабващите (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5674)

MILI 18th January 2008 22:46

Започнах добре и свършех не толкоз подобаващо.....
А за ребърцата са ми любими и не можеше да не си хапна (дори и не съжалявам).......
За всичко е виновна мама........ :wink: :wink: :wink:

Gavr1 19th January 2008 10:45

Да ви кажа честно вие май доста гладувате, аз за закуска не мога да мина с една ябълка или един банан. Може на вас да ви стига, но за мен това си е чисто самоубийство! :roll: Иначе днеска закусих две препечени филиики намазани със сиренце, няколко лъжички сладка царевица, чашка портокалов сок и чашка 3/1 разтворено в мляко! :wink:

От интернет си изтеглих една програмка "domestic kitchen", която съдържа около 3500 рецепти - ВСЯКАКВИ! :P Та, от там си избрах обядът, варени картофи с майонеза! :wink: Ако някой се интересува от програмката да пише на лични - много е добра!!! :!:

Engel 19th January 2008 12:12

За Закуска плод, защото сме мързеливи :2016: Не че обядът ми не е 2 часа след това. Трябва ти малко фантазия за обяда и вечерята. Днес ще си направя 2 варени картофа, после разрязани на 2 и запечени на фурна с гъбки и може би малко кашкавал. + салата от моркови и зеле. Доматите и краставиците не ги купувам изобщо, защото ми изглеждат прозрачни и наблъскани с химия. Сякаш Менделеев е минал преди да ги докарат в магазина :2022:

Gavr1 19th January 2008 12:57

Обядът ми беше адски вкусен! :cool_new: Два големи варени картофа, оваргаляни в малко маьонеза, солчица и черен пипер! :girl_dance:

krisi_pat 20th January 2008 10:29

Цитирай:

Първоначално написано от Gavr1
[b]Да ви кажа честно вие май доста гладувате, аз за закуска не мога да мина с една ябълка или един банан. Може на вас да ви стига, но за мен това си е чисто самоубийство! :roll:

ами честно казано и аз това си мислех като четях менютата ви...нз как издържате на цял ден на супичка плод и варени яйца..ама евала за волята :1203: :wink:

ледено_sЪrце 20th January 2008 10:42

Аз днес закусих круша и три мандаринки. После мисля кисело мляко да хапна, като се върна от курса. Днес ми е разтоварващ ден, че за миналата седмица не искам да си спомням просто как се тъпках...

djidjito_ 20th January 2008 11:01

аз днес за закуска се поизложих.хапнах две ябълки и пих чай.и после ядох толумбички много хубави бяха
:oops:

Gavr1 20th January 2008 11:53

Еее спокойно какво толкова - яли са ти се тулумбички хапнала си си! Аз днес закусих както всеки друг ден - две препечени филийки намазани със сирене (маслото също отказах), пийнах си 3/1-то и малко сладка царевичка.

Ноо днес и аз ще отпусна фронта, само за малко, защото майчето прави любимата ми баница с локум, та мисля да изям САМО едно парче, обещала съм си да не се опускам повече. И ще намаля вечерята, заради баничката! :1246:

Engel 20th January 2008 16:45

Ако направиш и един час на бягащата пътека няма да има и следа от САМО едното парче баница с локум :1231:

samsara_k 20th January 2008 18:15

закусих с кис. мляко с трици , обяда беше зелева салата , а вечерята пил. филе и салатка


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.