Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

DanKem 27th February 2015 06:56

Асенов беше моят "скулптор", след неговата намеса носът ми е много крив, с дупки и не мога да дишам :(
От Енчев познавам и други пострадали- виждала съм и твоите снимки, цяло чудо е как те оправи Авшар.
Много си права, че ако ревизията е успешна, започваш нов живот. В момента не се чувствам себе си и сякаш времето спря- само чакам и мисля как да го оправя :(((

rimi 27th February 2015 09:30

И аз се чувствах по същия начин не можех да живея нормално само моя нос ми беше в главата не можех да понасям отражението си в огледалото а цял ден само това правих.На докторите на които си се спряла ще си свършат работата перфектно независимо кой ще избереш..Аз Авшар го харесвам защото метода му на опериране е уникален с толкова приятни спомени съм от операциятя нито болка нито оттоци нито главоболие само една лепенка на носа и без тампони в ноздрите дишах прекрасно от първия миг след операциятя и до ден днешен е така..Моята приятелка която пратих при него беше с такива жестоки сраствания в носа почти нямаше проходимост сега е супер и носа и е много красив.Аз като чета тука какви са тези операции по 7 ,8 часа направо настръхвам моята ревизия с този огромен белег отгоре беше 3 часа.

DanKem 27th February 2015 12:22

Да, целодневни са му операциите на Асенов, поне да имаше защо :/. На мен ми окапа косата от упойката :( и всевъзможни други "екстри". На всичкото отгоре за мен няма един хубав нос без забележки в темата, но сама съм си виновна, че не четох и не гледах предварително.
Надявам се втори път да не съм чак такъв карък и да ме оправят. Спряла съм се на Илхан само и мисля с него да си остана, ако юни ме приеме за пациент, чух че отказва понякога :(

rimi 27th February 2015 14:13

На Раби много хубав нос и направи то и нейното положение беше кошмарно.Дано да те приеме като пациент бива си го наистина аз във фейсбук съм разглеждала и негови носове много са изпипани.Ама Илхан и като мъж е много готин.

DanKem 28th February 2015 02:18

Мерси Рими, дано наистина ме иска като пациент :) Мъж си имам, ама на лекар не случих :)

simona_80 1st March 2015 18:47

А аз да питам, Авшар къде оперира ? И неговите цени ли са според болницата в която оперира, както при Дилбер ?

Рими, имаш ЛС :)

Di1234 3rd March 2015 22:57

Simona не знам в коя болница оперира, но вчера асистента му ми даде цена от 7000евро за първа ринопластика.

simona_80 4th March 2015 18:32

Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка

Di1234 4th March 2015 18:59

Или вече работи на други цени или това е цената за българи. Може да се провери като му се обади някой знаещ турски :)

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 803216)
Някъде бях чела, че при него цената е 6000 евро, явно се е вдигнала
или аз нещо съм в грешка


impossible is 0 4th March 2015 21:10

Най-накрая изчетох цялата тема и вече мога и аз да се включа :)
Наистина от началото на темата цените доста са се повишили.Аз си харесах Авшар още от самото начало,като се колебая и за Илхан/дано да не бъркам изписването на имената/.
Рими,питам те тук,не на лични за да е полезно и за други,в коя болица оперива Авшар?Доколкото си спомням ти имаше придружител,който говори езика.В болницата придружителя с теб ли?Как се разбираше с медицинския персонал?На теб колко време след обаждането ти даде час?За Илхан се чака толкова много,а мен не ми се чака.Първа рино ще ми бъде.Нямам търпение!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.