Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

plammmy 26th August 2013 20:41

Ели, много е хубаво нослето ;)

plammmy 15th September 2013 09:11

Здравейте приятели, вече имам насрочена дата за консултация и операция, на 30.09 трябва да съм при Доктор Дилбер. Колкото повече наближава датата ме хваща шубето, само като се сетя за отворения метод :(. Ще пиша по развитието на събитията в последствие+снимки, стискайте палци ;)

Savi 15th September 2013 18:10

Плами ще стискаме палци,разбира се:) Само не се паникьосвай и никакъв страх смело напред щом си взела такова решение!Хайде,мисли за хубави неща и как след операцията ще се радваш на новата визия :)Успех!

Elly Stefanov 15th September 2013 23:22

Плами, успех с операцията! Аз днес се прибрах от консултация. Горната третина на носа ми е спаднала напълно вече и се е получило леко калциране, което по-скоро се напипва, отколкото се вижда. Аз отказвам пилене, за такова дребно нещо не бих се подложила на цялото преживяване :)

Доктора каза, че до четири - пет месеца ще ми спадне и останалата част на носа, всичко е наред и зараства нормално. Имам си обоняние, за съжаление пак леко затруднено дишам. Доктора ме гледа със сонда, показа и на мен - ноздрите са ми перфектно отпушени, но аз съм човек с алергии и седем котки в момента, та ми изписа антиалергичен спрей :)
Другото лято, като мине година, ще отида пак да се видим, сега като ми прати снимките от консултацията ще ги пусна, за да видите разликата.

А, още нещо - бях го питала за конците в носа, имам лека издутина в едната ноздра вътре, която се вижда само отдолу и ако се вгледаш. Аз се панирах, че е забравен конец, въпреки, че не ме боли. Той опипа, огледа и каза, че като съм седяла с тампоните единия леко се е разместил и се е получило наслагване на тъкан, което не е опасно или ненормално. Също ми предложи корекция, но ми каза, че не я препоръчва и аз също отказах, все пак само аз си го виждам :) а за конците каза, че някои от вътрешните конци не се махат и си изгниват сами или кожата ги изплюва, та не е странно по някое време да изтеглиш конец от носа си.

plammmy 16th September 2013 08:42

Благодаря ви! Надявам се всичко да е наред. Ели аз ако бях на твое място също бих предпочела да не правя следваща корекция, щом се усеща само на пипане. Незнам това калциране организма си го прави сам, не винаги, но се опитва да възстанови загубеното, а за конците не се притеснявай ;)

Elly Stefanov 16th September 2013 10:42

Да, и аз знам за калцирането, че е до организъм, много се надявах да го избегна, но реално погледнато носа ми сега е чупен за втори път. Ще го преживея де, ще видите на снимките, че наистина е минимално, особено в сравнение с предишната гърбица в средата на носа :)

Pufpaf 16th September 2013 12:37

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 792431)
Здравейте приятели, вече имам насрочена дата за консултация и операция, на 30.09 трябва да съм при Доктор Дилбер. Колкото повече наближава датата ме хваща шубето, само като се сетя за отворения метод :(. Ще пиша по развитието на събитията в последствие+снимки, стискайте палци ;)

Да не съм чул да се говори за страх, всичко ще се получи идеално и в твоите мисли, трябва да има само положителна нагласа :2043:
Повтаряй си това - Мечка страх, мен не страх :2038: и няма да имаш проблеми ! Ти си от лесните случаи, имаш само корекция на гърбица, ще се възстановиш много бързо от операцията ще видиш и няма от какво да те е страх ! Успех ти желая и не забравяй, в мислите ти трябва да има само и единствено положителна нагласа :good_luck:

plammmy 16th September 2013 14:13

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 792453)
Да не съм чул да се говори за страх, всичко ще се получи идеално и в твоите мисли, трябва да има само положителна нагласа :2043:
Повтаряй си това - Мечка страх, мен не страх :2038: и няма да имаш проблеми ! Ти си от лесните случаи, имаш само корекция на гърбица, ще се възстановиш много бързо от операцията ще видиш и няма от какво да те е страх ! Успех ти желая и не забравяй, в мислите ти трябва да има само и единствено положителна нагласа :good_luck:

Благодаря за подкрепата Pufpaf ;) старая се да имам само положителни мисли :2045:

Elly Stefanov 17th September 2013 19:12

3Прикачено(и)
Доктор Дилбер ми е пратил снимките от прегледа онзи ден и ги качвам тук. Снимките са преди / след, като след е на третия месец. Да ви кажа, снимките от консултацията преди операцията гигледам понякога сама и си мисля "Благодаря ти, че не изглеждам вече така"

Pufpaf 17th September 2013 19:45

Еми няма как да не пиша емоционално, като виждам такива резултати и красоти :2004: Ще ми прощавате, че понякога така се изказвам и захаросвам, но просто ви се радвам на всички :2043:

Нека сега някой да дойде и да ми говори, как тия дето си оперират носовете или други били едва ли не комплексари, защото не можели да се харесват такива каквито са ! Разликата от преди и сега е фрапираща, приятелят ти е голям късметлия, поздравявам го :1206:

На доктора му пиша десетка за този резултат, блестяща работа, направил е нещо наистина много красиво :bravo:

plammmy 17th September 2013 19:50

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 792499)
Доктор Дилбер ми е пратил снимките от прегледа онзи ден и ги качвам тук. Снимките са преди / след, като след е на третия месец. Да ви кажа, снимките от консултацията преди операцията гигледам понякога сама и си мисля "Благодаря ти, че не изглеждам вече така"

Елии, прекрасна си ;)

Мечта 17th September 2013 21:25

Прекрасна си, Ели. И аз бих се доверила на д-р Дилбер.
Ще ти пиша на лични, но по-късно.

ai6erasimova 18th September 2013 08:54

Nyama za ko da se pritesnyavate nyama strasno vsi4ko ste e ok samo polojitelni emosiii i rezultati

Savi 18th September 2013 12:22

Супер е нослето Ели наистина не виждам къде е калцирането!Но явно си има рискове,важното е,че сега нослето ти изглежда с пъти по-добре от преди и си личи,че си го харесваш!

ai6erasimova 19th September 2013 07:40

Zdr priyateli ako imate nojda ot nyakakvi spesiyalisti moga da vi pomogna rabotim s nay dobrite v istanbul samo dostati4no da mi pisite ako se interesuvate moga da vi pomogna

ai6erasimova 19th September 2013 07:43

Moje da mi pisete na adresa mi ai6erasimova@abv.bg moya nomer 00905312487950 bilgarskiya nomer 0897675870 moje i na fec buka ayche rasimova

ai6erasimova 19th September 2013 08:44

Okolo meses sim v bilgariya moje da se svirjete po vsyako vreme

Pufpaf 19th September 2013 14:17

Айше ти си много добър човек, истински късмет е, че работиш с тези специалисти и помагаш на българите, такива хора като теб не са толкова много. :good_luck:

Pufpaf 23rd September 2013 16:01

Ако не беше споменала, че това ти е трета операция нямаше да разбера, както и при Ели съшият резултат - перфектна корекция на ноздри и виснал връх. Доста момичета станахте с ревизии с Турция и за сега всички са с много добър резултат. :2043:

plammmy 23rd September 2013 21:44

Герии, много си хубава, прекрасен резултат ;)

Savi 24th September 2013 09:30

Определено хубаво носле е станало,Гери :) Носи си го със здраве!

titi1 24th September 2013 11:06

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792708)
Гери чудесен резултат, само си оправи веждите :)


Уонт, знаех си, че ще го кажеш:D

Pufpaf 24th September 2013 15:23

Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта ! :2043:
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно ;-)

geri 89 24th September 2013 17:38

Сега и травестит станах...Аз за хубаво ги пуснах тея снимки ,но явно беше грешка...Мисля 4е приклу4их ве4е с този форум!

Elly Stefanov 24th September 2013 18:25

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 792717)
Want защо спря да пишеш, ти си толкова колоритна личност и форума не е същият без теб ?!
Хората не знаят някои неща, които аз знам за теб от сигурен източник и това е, че си човек с много голямо сърце и доброта ! :2043:
Дано хората разбират забележките ти, като градивна критика, което си е точно така и дано не си мислят, че го правиш с друга цел ! Другите може да не знаят, но аз знам и за това го споделям. В реалният живот си остани такава каквато си, а тука не е толкова важно ;-)

Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят :)

ai6erasimova 24th September 2013 18:38

Zdr priyateli samo bez obidi misla 4e vsi4ki ste strahotniiiii

Pufpaf 24th September 2013 19:12

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 792721)
Аз не съм много съгласна, против съм скрит зад псевдоним да си толкова директен към хора, кото не познаваш и не знаеш как ще реагират на забележките ти. Ето - Гери се разсърди и си махна снимките, които биха били много полезни за търсещите информация. В друга тема и друго момиче си махна снимките след коментари на Уант. Уант, може да си супер човек, не те познавам, но според мен не е правилно да се изказваш така за хора, особено като не знаеш как ще бъде прието.

Гери, моля те, върни си снимките, много искам да те видя, сигурна съм, че и много други хора ще го оценят :)

Стана голямо недоразумение и даже, аз трябваше да си редактирам моят коментар, но аз сега го обясних на който трябва. Пиша си коментара и тъй като имах прекъсване и го довърших по късно и като го пуснах видях, редакцията на Want и добавената снимка на травестита. Абсолютно не го оправдавам това, за веждите е ок, но какво да направя всеки сам си решава какво да пише.

Аз сега много съжалявам, че Гери си изтри снимките, защото бяха много ценни за всеки, който се интересува от турските хирурзи и от снимките може да види реален резултат. Инак за Want знам, че не лош човек и си стоя зад думите си, но за начина и на изразяване във формите, аз също не го одобрявам, но всеки човек си има различен подход, всеки сам си преценява как да се държи и да общува.

Съжалявам много, че така се получи, много малко хора споделят свои снимки и аз не веднъж съм казвал, че изпитвам респект, към такива хора, който си показват снимки дори от още от болницата, още преди да са се възстановили !

Мечта 25th September 2013 21:52

geri 89, не те познавам, но нослето е прекрасно и ти отива. Носи си го със здраве!Снимките ти ми бяха много полезни. Благодаря ти.
Вежди не гледам и не ме вълнуват, особено пък в тема за ринопластика.

rimi 26th September 2013 16:00

Здравейте, отново от мен.Имах проблеми с интернета,цял месец бях бях без връзка и не можех да ви чета, Сега вече съм на линия отново дори ми липсвахте. Моя нос има страхотно подобрение, май доктора ще се окаже прав че нямам причини за притеснения. Много четох и стигнах до заключението, че на това място точно кожата е загубила съединителната си тъкан отдолу заради голямата дупка с която бях цяла година след Енчев. Скоро ще пусна и снимки. Честито на всички с новите нослета, другите по старите всички са станали страхотни да живеят нашите турски доктори

Nose 26th September 2013 18:14

Rimi, толкова се радвам,че нещата вървят към подобрение! Дано бъдеш много много доволна занапред!

Гери,аз видях снимките и смятам,че нослето е станало много добре!Още обаче имаш отток,личи си. За другото няма да коментирам... Мечта е абсолютно права - това е тема за ринопластика.И е абсурдно да се коментира кой на кого му харесват нечии вежди,очи,на кого прилича итн. Най-малкото не е етично,а и вкусове разни..Мое мнение...

Та,моята ринопластика при Дилбер не се състоя ,за мое голямо съжаление :( Изникна ми инцидентно друг здравословен проблем,несъвместим с операцията на този етап.Надявам се много скоро да се разреши и да мога да се оперирам. А Айше е прекрасна,благодаря й за отзивчивостта! :1219: Айше,чакайте ме:) !!!

ai6erasimova 26th September 2013 18:31

4akame vi jelaestite da zapovyadat

Pufpaf 26th September 2013 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 792804)
Здравейте, отново от мен.Имах проблеми с интернета,цял месец бях бях без връзка и не можех да ви чета, Сега вече съм на линия отново дори ми липсвахте. Моя нос има страхотно подобрение, май доктора ще се окаже прав че нямам причини за притеснения. Много четох и стигнах до заключението, че на това място точно кожата е загубила съединителната си тъкан отдолу заради голямата дупка с която бях цяла година след Енчев. Скоро ще пусна и снимки. Честито на всички с новите нослета, другите по старите всички са станали страхотни да живеят нашите турски доктори

Хей аз ли виждам усмивка или така ми се струва, да усмивка си беше, няма как да се заблудя :D Това е което най много съм ти го пожелавал, да видя щастие на лицето ти :2003: ! Много го изстрада този нос и ние покрай теб и сега много ни зарадва с тези новини, много се радвам за теб, винаги съм ти симпатизирал и не го крия, защото съм видял колко голямо и добро сърце имаш ! :2043:

Nose дано скоро да се оправиш и всичко да мине благополучно, Айшето е номер 1, заслужава подаръци и един ден ще ги получи ;-)

rimi 26th September 2013 22:51

Пуф паф благодаря ти за милите думи Ти винаги си бил много мил и галантен

rimi 26th September 2013 22:53

Носе какво се случва с теб дано да не е нещо сериозно За кога ти отложиха операцията

Elly Stefanov 27th September 2013 23:36

Рими, ей сега си мислих за теб. Много се радвам, че носа ти се подобрява, няма по-хубава новина тука от това :) с нетърпение очаквам снимките ти.

Аз не знам дали няма да се повторя, но съм много щастлива, носа ми става точно както си мечтаех да бъде и не мога да му се нагледам, хаха!

Pufpaf 28th September 2013 13:23

Want знам, че си голям естет и си имаш собствена визия за красота и пропорции и си казваш директно, кое ти харесва и кое не. Но точно това ти е грешката, че не се замисляш, как ще бъдат възприети думите ти. Ти хем не го казваш това с цел да обидиш някой, но начина ти на изразяване е такъв, че хората чувстват точно това !

Казваш, че го правиш за тяхно добро, като по този начин им посочваш грешките, но ти така се изразяваш, че хората се засягат от думите ти и в крайна смета се получава обратният ефект и те няма да приемат думите ти, като приятелски съвет, а по скоро, като обида и заяждане. Вярвам на хората, които са ми казали хубави неща за теб, но и те самите недоумяват от това, колко добър човек си в реалния живот и как се държиш във виртуалното пространство.

Много се надявам другият път, като коментираш някой човек, да не стане пак така, да се трият снимки, а снимките са много ценни и като се има в на предвид, колко малко хора се осмеляват да си покажат резултатите от корекциите. :2043:

rimi 28th September 2013 22:11

Аз не мога да разбера момичета защо се обиждате и приемате нещата толкова дълбоко. Може би някои са по- чувствителни и за тях това е сериозна обида, всички сме различни и всеки реагира по различен начин, казвам го съвсем чистосърдечно без да влагам грам критика към никого. Но откакто присъствам в този форум и съм изчела хиляди страници поне се опитах да опозная до някаква степен хората в него. Уонт е малко по пряма и рязка в изказванията си но аз забелязвам че това си е неин стил,но пък в никакъв случай аз специално не бих се разсърдила. Дори съм и благодарна защото заради едно нейно мнение си пуснах вежди и сега в интерес на истината изглеждам много по-добре. Така, че давайте го по- спокойно не се впрягайте за дребни неща кой какво мислил кой какво написал. Важно е алъш вериша да върви и да даваме информация за другите след нас.

geri 89 29th September 2013 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792906)
Хайде сега чуствителни :) От какво ? от хора които дори не знаеш дали съществуват, че чак да се засягаш от мнението им ? На мен би ми пукало от хора, които познавам а някакви си никове изобщо не могат да ме трогнат, особено пък ако съм сигурна в външния си вид ;)

А каква е тогава целта на изказванията ти?Нима не целиш само да обиждаш хората?

rimi 29th September 2013 23:20

Гери как е носа доволна ли си Колко мина от операцията

geri 89 30th September 2013 00:50

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792910)
Носа и е повече от перфектен, но сега търси хирург, който да и присади вежди ;)

Ти откога ми стана секретарка?Мисля че въпроса беше отправен към мен.Веждите са си мои и ще си ги правя както искам.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.