Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

yoube 13th October 2015 23:33

Колко нещо се е изписало тук, големи конспирации са разкрити, голямо чудо. Думи от хора които дори не са имали контакт с момичето. Не разбрах само какви пари е събирала от операциите, предлолагам толкова сериозно обвинение има солидни доказателства, а не просто мнението на доктор (Дилбер) с когото тя се скара заради момиче от този форум което искаше да му върнат парите. Просто някак ми стана странно как аз съм единствения човек който досега се е оперирал чрез нея и писа тук, но аз сам се договорих за парите с Ташкин. Но дори да и дава доктора нещо не ме интересува особено, защото аз имах най-евтината от всички засега реоперация в чужбина (трета поред) и резултата беше феноменален, всеки който ми искаше снимки му изпратих. Могат да го потвърдят доста хора оттук които гарантираха че никой в Европа няма да се справи, ами съм за Америка. Отношението и беше много добро, държи се мило, като типична медицинска сестра. Първата вечер спа при мен в стаята, беше и през целия ден там. Понеже на мен ми взимаха и от реброто материал не можех да ходя първите 3 дни, добре че тя беше постоянно с мен. Ходихме доста пъти до болницата-не съм им платил и цент-никога не приемаха парите от мен нито тя нито приятеля и. Това си е самата истина от човек който беше с нея 10 дни, макар че звучи като реклама си е точно така всичко. Резервира ми билет на връщане купи ми лекарства, абе за човек който не знае бъкел английски е супер, защото ти намира хотел и ти помага от-до.. абе какво да не си доволен от всичко това? Да я наречеш измамница и лакома за пари си е леко казано пресилено. Няма как да остана бездеен при това. Има и още двама човека от този форум които тази седмица се оперираха при Ташкин чрез Айше, ще пишат за резултата след махането на лепенките. Аз и писах за всичко това около нея, тя ми каза че наистина не е говорила за мен с Илхан, а само със секретарката му, затова и всичко се объркало. Нещо което вече почти не ме интересува, носа ми е супер и спестих доста пари и време в консултации с хирурзи за които се чака повече от година. Явно Илхан си е променил отношението, още помня Кери и впечатленията му от ,,отзивчивостта,, на митичния доцент писани по-назад във форума. Пожелавам ти успех ДанКем, запознат съм много добре с проблема ти, много време търсихме доктори двамата, дано си открила този когото търсеше. Разбрах че си излязла от упойка, пожелавам ти страхотен резултат и дано проблемите с дишането също се оправят!

DanKem 14th October 2015 00:53

За Айше- предупредих, изпълних молбата на лекаря. Не мисля да влизам в излишни полемики.Нека търсещите хирург да разгледат публикациите й във форума, да помислят и да направят сами своето решение. Само да вметна, че Илхан провери и говори с целия си екип още вчера и за теб държа да подчертая и може да се докаже, че НЕ си имал консултация, не са чували за теб, за нея и за снимките ти. Тази информация за допълнителните пари не идва само от Дилбер, но той може да даде имената на пациентите, от които е разбрал. Има хора от форума, на които също е искала повече пари и са се усетили, но те ще си кажат,ако искат. Няма лошо да взима пари за услугите, които предлага, но не зад гърба на пациента и лекаря. Другото нередно в действията й, е че петни и отблъсква хора от определени лекари, от които няма как да вземе повече пари и насочва към нейните лекари , всичко това е за пари, колкото имда е мила и услужлива след това.
Радвам се, че си добре и ти желая успех! Благодаря ти и за пожеланията, дано при мен се наредят най-сетне нещата. Засега съм добре, нямам никакви синини, хапнах, движа се и стоя със студена маска на лицето против отоци :) Болницата е хубава и условията са много добри, отношението на персонала е повече от прекрасно.

DanKem 14th October 2015 01:23

Симонка, извинявай, забравих да пиша- хубаво е нослето, а много мъничко- за отекъл о
нос е направо екстра! Как се чувстваш иначе? Дишаш ли?

ai6erasimova 14th October 2015 05:53

За: Za estetika
 
Zdr kak moje da mme obvinyavat bez da me poznavat e koya sim nito as va poznavam kak moje da govorim taka Nesim izmamila nikogo i nisto Nesim iskala tolkoz mn pasiyenti ma poznavat pomognala sim mn sis vsi4ko kak moje da vyarvate na horski prokazki moje da pogovorim nemi pre4i i s doktora moga da govora ne lija nikogo i znam nyakoi işiştini i as moga da govora oba4e ne e hubavo ne e taka bez da znaete mn iştini ma obvinyavatobvinyavat e samo te molya nema poznava s da ne pisi s gluposti sspramo na kakvo pisi s ttiya raboti ako më poznavapoznavase nyama se da pispisis taka aşı znam sebesi i koito ma poznavat znayat kakiv 4ovek sim ako iskas moje da se zapoznaem i togava da govorim mila

simona_80 14th October 2015 06:41

DanKem, благодаря ! С нетърпение чакам мнението на всички ви, но се заформи някакъв скандал покрай Айше и много хора не ме отразиха :)
Дишам идеално вече, чувствам се перфектно. Има какво да спада още, но нослето и сега изглежда добре.
Повечето хора веднага забелязват, че има нещо променено в мен, но гадаят на какво се дължи промяната. :D Погледа ми бил различен, усмивката ми била различна ...

Относно скандала с Айше, няма как да взема отношение, тъй като не съм оперирана с нейна помощ. Факт е обаче, че няколко пъти различни съфорумци ме предупредиха, да не я търся, заради въпросните измами ... т.е схемата с взимането на повече пари се знае от по-старите потребители на форума, но предупрежденията бяха на лични.

DanKem 14th October 2015 07:43

Съжалявам Симонка, Илхан ме помоли да предупредя, защото явно не всички знаят.

На мен нослето много ми харесва и както казах впечатление прави колко е прибрано и малко толкова скоро. Доколкото знам един нос има лимити колко да се намали спрямо оригиналния и докторът се е справил много добре. Това че дишаш е страхотно също! Аз след първата до вчера не можех. И сега не смея да се зарадвам, защото съм с тампони, но е факт, че с дори с тампоните дишам! С носа на Асенов не успях :)

Айше, не виждам защо да се запознаваме, аз нямам нужда от услуги, операцията ми мина а и за мен истината е ясна. Аз предавам думи на лекаря, както и какво се проведе пред очите ми като разговори с Дилбер и Ташкин. Оттам нататък всеки потребител може да си прецени/ провери/ пита/ обади и реши дали да се възползва от твоето гостоприемство.

misss_fixxx 14th October 2015 12:16

Здравейте, :) Какви са цените ориентирвачно при Илхан? Виждам че на сайта им има опция да си пратиш снимка за фото анализ, някой пращал ли е така? Понеже имам нужда и от септопластика дали Илхан би бил правилния избор? Първоначално исках български лекар но сега клоня повече към турските специалисти. Всякаква информация ще е от полза. Благодаря ви

DanKem 14th October 2015 13:13

Илхан в момента взима 15 000 за ревизия (по сегашния курс под 9000лв), за първична не знам - може да питате асистентката му. Фотоанализи се правят да, аз четох в realself.com - най-големия сайт за пластични операции- ревюта на Илхан и имаше една американка, която си беше правила фотоанализ.
Илхан и Дилбер са УНГ, за Авшар не знам, но предполагам, че и той ще ти оправи проблема. Илхан със сигурност е добър избор. Днес дойде да ме види и ми каза, че не е предполагал какво ще види в носа ми - нямала съм и грам странични хрущяли (затова не съм дишала), костта ми е била твърде изрязана между очите и отстрани и са започнали да ме подготвят за взимане на хрущял от реброто.До последно не се е знаело дали ще им стигне да изградят носа ми наново с наличния хрущял в септума. Според него е бил много много труден нос, който е напълно изграден наново. В момента съм с тампони и ДИШАМ, а след първата операция не можех.
за Дилбер също съм чувала, че е отоворен и добър специалист, особено държи на функционалността и здравето.

Пчеличка, Илхан прави две операции на ден - сутрин след 10 е първата, втората към 13 часа. Траят около два часа, но те чакат да се събудиш в операционната и после те качват. Носят вода, храна, всичко необходимо, минават често, а и с едно копче ги викаш, когато имаш нужда. Условията са като на хотел, леглото е удобно, с механизъм за повдигане. Слагат ти охлаждаща маска против отоци и те раздвижват почти веднага.
Синини няма, докторът работи с ултразвуков инструмент, който не уврежда мускули и меки тъкани и много прецизно разбива костта където трябва. Мога да пратя снимка в доказателство, че нямам нито червено, нито синьо, а след Асенов бях като пребита и с кървясали очи и клепачи. Илхан каза, че подуване ще се появи на 2-3 ден и почва да изчезва на 4-5, но аз още нямам.
Нощува се в болницата, правят постоянно промивки и чистят носа, а сутринта изписват след 10 часа, като дойде Илхан да те види. В самостоятелна стая си - голяма - към нея има баня и друа стая с тоалетна за придружител (носят храна и на придружителя).
Болки нямам, замаяност също, но аз от упойки си драйфам - вчера повърнах няколко пъти без да ми е лошо - просто усетих, че трябва и отидох до тоалетната. Вляха ми някакво лекарство против гадене и сигурно затова не ми беше лошо.

simona_80 14th October 2015 13:46

Авшар е пластичен хирург. Не е УНГ, но се справи много добре с моята септо-ринопластика. Имах много сериозно изкривена носна преграда /освен гърбицата/ и почти не дишах с едната ноздра. Справил се е перфектно. Нослето ми в момента е абсолютно право и дишам перфектно, въпреки че нямам още 2 седмици от операцията.
Снимки в анфас от преди мога да пратя на лични на който иска, тъй като наистина ме е срам да ги сложа тук, толкова беше крив носа.

Chocolate9 14th October 2015 14:29

Здравейте. Съжалявам, че отново повдигам темата с Айше, за мен също не е приятна, но мисля, че в нашите ситуации е крайно наложително да избегнем такива измами. Първо, защото много от нас вече са си изпатили от некадърни лекари и второ, никой лев не ни е излишен, за да го даваме за измислени услуги. С DanKem в никакъв случай не целим да петним нечие име без основателни причини, опитваме се да предпазим бъдещите пациенти, най-малкото, защото сме минали през това и знаем какво коства на всички! За тези, които все още не ни вярват, мога да представя доказателства, защото тя се опита да измами и мен! Когато открих форума миналата година и все още се колебаех кого да избера - Дилбер или Илхан, реших да пиша имейли и на двамата и да попитам за цена на ревизия. Реших да пиша и на Айше за повече подробности. Дилбер ми отговори първи, цената беше 5000 евро. Айше ми заяви цена от 5500 евро. 1000 лева отгоре не мисля, че са малко за когото и да е от нас!
Yoube, наистина се радвам, че всичко при теб е минало добре, с теб сме си писали преди и сме си пращали снимки. Не искам да те настройвам срещу никого, но държа истината да излезе наяве. Айше не е говорила с никого от персонала на Илхан, абсолютно никой от неговия екип не е чувал за теб! Радвам се, че ти е помогнала толкова много, но всичко е започнало по нечестен начин! Илхан много държи да се свърже с теб и да разнищи цялата тази история. Не е честно името му да се петни по такъв начин.

Chocolate9 14th October 2015 14:48

2Прикачено(и)
Направих screenshot на разговорите ми с Дилбер, а след това и с Айше. Надявам се съм успяла да кача снимките.

Chocolate9 14th October 2015 14:51

Сега виждам, че снимките са много малки и не се чете добре. Ако някой знае как се увеличават, моля да сподели, ще съм му много благодарна.

yoube 14th October 2015 18:05

мисля че те помня шоколадке ;] Ти ли ми писа на меила вчера че Илхан иска да говорим или сте две? Ако може прати ми снимките които качи във форума по пощата. Не ме настройваш споко, няма да се караме за глупусти, просто засега имаме различни мнения по въпроса. Не мога да кажа че съм прав, но повечето хора биха реагирали като мен, ако бяха получили толкова помощ от някого. Ще е хубаво да се изясни всичко, макар че за мен почти вече няма значение.

misss_fixxx 14th October 2015 18:50

Благодаря ви за отговорите :) Писах на Илхан и на Дилбер на английски да видим кой първи ще отговори и трябва да преценя дали ще мога да чакам една година за Илхан. А иначе тези фото анализи едва ли са безплатни някой знае ли цена?

Alena5 14th October 2015 19:09

...

zara_6666 14th October 2015 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806183)
ДанКем, оп.сутринта ли ги правят?´Колко време след това човек се събужда и може да се движи?Значи след като направят операцията,нощта се спи в болницата,а сутринта те изписват? Самостоятелна стая ли е? Писах.Л.СБолкки,замаяност,п овръщане има ли? Разрешено ли малко дете да спи в стаята през нощта, при мен или е абсолютно недопустимо.Мъжът ми ще идва с мен,няма на кого да оставим детето,нощта след оп.ще трябва да спи и то в болницата,а никак не искам да му причинявам този стрес,гледката с бинтовете и синините.Приемам съвети как е най-добре да се постъпи в такава ситуация..

Писах Л.С.вече не влизам често тук и сега видях:)

Chocolate9 14th October 2015 22:31

Yoube, аз ти пратих мейла вчера, да. Напълно те разбирам и изобщо не те обвинявам, че реагираш по този начин. Единствената ни цел е да стигнем до истината, за да няма пострадали! Сега ще ти изпратя снимките.

surita 79 16th October 2015 12:42

2Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 805934)
surita 79 ще се радвам да споделиш за нослето. Всичко наред ли е?
Аз вече толкова свикнах с "новия" ми нос, че въобще не се замислям доволна ли съм или не.

lovelygirl105 , правилният избор, според мен. Най-добре направи консултация за да разбереш за цена. Под 3000 евро няма да е.

Здравей,Мечта
Качвам обещаните снимки,макар и да мразя да си правя селфита.Носа като цяло е добре с леки забележки .Но явно 100 % щастие няма.Днес са минали 4м и 12 дена

Chocolate9 16th October 2015 14:26

Здравейте. Някой от форума вчера ми писа във вайбър дали д-р Илхан прави отопластика. Току що асистентката му ми отговори, че правят. Струва 6000 турски лири и може да се направи по всяко време.

misss_fixxx 16th October 2015 16:55

Цитирай:

Първоначално написано от surita 79 (Публикация 806240)
Здравей,Мечта
Качвам обещаните снимки,макар и да мразя да си правя селфита.Носа като цяло е добре с леки забележки .Но явно 100 % щастие няма.Днес са минали 4м и 12 дена ������

При кой доктор е правен носа? Не съм виждала снимки преди но изглежда много добре

surita 79 16th October 2015 19:52

Цитирай:

Първоначално написано от misss_fixxx (Публикация 806245)
При кой доктор е правен носа? Не съм виждала снимки преди но изглежда много добре

Др.Емре Илхан 2ра ревизия ми беше ,в средата на форума някъде съм качвала снимки

DanKem 18th October 2015 07:54

Surita, както ти казах и на живо - екстра е нослето :) Много добре се е справил докторът. Знаеш, че аз и Дилберския нос ти харесвах, но Илхан мисля, че го е скъсил в профил и е направил извивката - по-нежно ти стои ;)

И сега малко инфо към пациентите на Илхан: той ми спомена вчера, че обмисля да наема помещение в София на всеки три месеца и да идва за по един ден, за да може да си вижда пациентките за контроли сутринта и евентуално да прави първоначални прегледи следобед за тези, които искат да се оперират при него, за да ни спести ходенията до там. Мисля, че идеята му е страхотна, можете да се обръщате към Chocolate9 за повече подробности. Надявам се да се реализира замисълът възможно най-скоро. Аз съм с ревизия и ми каза да идвам на контроли на всеки 3 месеца, за да го следи как зараства, така че ще ми е в голяма помощ подобна организация.

chikitaa 18th October 2015 08:35

Здравейте. И аз съм към желаещите за ринопластика. Понеже не искам да се стига до ревизии, затова съм се насочила директно към Турция. Моя нос не е крив, но има доста забележки и искам да го пооправя. Искам да стане по- стеснен, горе в основата от двете страни е изпъкнал, това да се изпили, за да стои равно от двете страни и връхчето е месесто, тип камбест. Малко да се поскъси и стесни върха и прибере към лицето целия нос. Така по тези обясненията към кого е най-добре да се обърна. Разгледах една две снимки на вашите нослета, но забелязах, че няма стесняване, а аз искам такова. Кой е най-добър в тази облас- стесняване..... И към този момент може ли да ме ориентирате за цените им- на Илхан, Дилбер и Авшар. А за кой док по колко време ще се чака за операция. Кой до кога има операции? Съжалявам за многото въпроси, надявам се да получа отговорите тук. Ще следя темата, много искам ново носле, надявам се да съм попаднала на точното място.

DanKem 18th October 2015 09:11

Здравей, радвам се като има момичета за първа операция в тази тема - не можеш да си представиш колко правилно решение си взела да не се оперираш в Бг и какво си спестяваш.

От тримата изброени според мен всички ще се справят с така описания ти проблем. Почти във всяко рино има стесняване, не е нещо специфично. Освен това на туркините проблемите са им широки носове с паднали върхове и според мен хирурзите доста успешно се справят с него.

За чакането: по впечатления от темата най-бързо става с Авшар- почти веднага, после е Дилбер и накрая Илхан, при него наистина се чака сравнително повече (8-9 месеца, аз чаках 5 месеца за консултация и 4 за операция).

За цени мога да кажа на двамата: 7000 евро Авшар, 12000 лири (3600 евро) Илхан, не знам цената на Дилбер, но би трябвало да е подобна на Илханската.

chikitaa 18th October 2015 09:35

Това, че Авшар е с по-високи цени, значи ли, че работи по-добре? Искам да ви кача тук определена снимка на Джоли да видите за колко тънко носле говоря. Не знам дали ще успея, май линк ще пусна. А ако им пиша мейл на всички кога ще могат да ми върнат отговор с фотошоп , та поне да се ориентирам кое ще ми хареса най-много? Може би тогава ще имам по-ясна представа към кого да се насоча, но пък изобщо не ми се чака година и нагоре....
Не мога да изчета цялата тема, с малко дете съм и ще ми трябват няколко седмици, а не ми се губи време. Ще може ли да споделите ел. пощи, по които да осъществя кореспонденция и да получа обратно снимката си с фотошоп? И след риното задължително ли е да се ходи на определен период до Турция за контролни прегледи?
Ето линка : http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D...BE%D0%BB%D0%B8

DanKem 18th October 2015 10:34

Авшар работи по затворен метод; най-щадящ, с най-кратък възстановителен период. Илхан е с отворен метод, но прави ултразвукова ринопластика и не наранява меки тъкани и мускули, съответно няма синини и е по-леко възстановяването. За Дилбер не знам - май е отворена ринопластика по конвенционалния начин.
Снимката с Анджелина - не на всеки отива или е възможен такъв нос - има си функционални граници, които не бива да се прекрачват или рискуваш да увредиш органа.
С Илхан можеш да се свържеш чрез Chocolate9 или на info@rinoplasti.com.

Alena5 18th October 2015 11:03

.

Chocolate9 18th October 2015 11:17

Здравей, chikitaa. DanKem е права, много зависи каква е формата на лицето ти и дали подобен нос би ти отивал, а от здравословна гледна точка е още по-важно! Лекарите най-добре могат да преценят. Моят съвет е чакането да не те притеснява, помисли си добре кой ще е най-добрият вариант и кой би се справил най-добре с твоето носле. Попитах асистентката на Илхан за фотошоп, като ми отговори, ще ти кажа. :)

Chocolate9 18th October 2015 12:18

Отговорът е следният: д-р Илхан не изпраща снимки, направени с фотошоп, чрез имейли. На втората консултация преди операцията обсъжда желания нос заедно с пациента и прави фотошоп пред него. Предпочита контакт лице в лице, за да няма объркване.

an34grgdf34 18th October 2015 18:53

da

chikitaa 19th October 2015 13:40

Момичета, благодаря ви за отзивчивостта. Да знаете, много помагате.
Прави сте, че зависи от формата на лицето за формата на нослето, аз не искам същия като на Джоли, просто показах снимка, за да имате представа дали споменатите доктори могат да правят що годе такива стеснени нослета. Определено на живо трябва да се види, пипне и прецени.
Chocolate9, може ли да дадеш някакъв мейл за кореспонденция с Илхан?
Искам да видя кога има свободни часове за консултация. А тези консултации две ли са преди операцията?

Chocolate9 19th October 2015 18:39

Ако искаш мога да попитам асистентката му кога има свободни часове, пиша си с нея в Whatsapp и ми отговаря много бързо. Ако пък знаеш английски и предпочиташ сама да се свържеш с нея, можеш да й пишеш на info@rinoplasti.com. Ако си за първа операция, могат веднага да ти дадат дата за операция (предполагам ще е за догодина) и ще имаш 2 консултации дни преди операцията.

Chocolate9 19th October 2015 18:42

https://www.facebook.com/DrEmreIlhanMd
https://www.facebook.com/a.emre.ilhan?fref=ts
Това са турската и английската му фейсбук страници. В турската има доста снимки на оперирани и можеш да придобиеш представа за резултатите му.

misss_fixxx 19th October 2015 21:17

Да се похваля :) букнах си днес операция (първо рино) при Илхан :) за съжаление е първата възможна дата беше за 8ми ноември 2016 и на 5ти ноември трява да съм там за първа консултация. Голямото чакане започва :2013:

sweet_dreams 20th October 2015 17:49

Здравейте! Аз се оперирах на 7-ми октомври при д-р Юмит Ташкин. Беше ми втора ринопластика, първата беше при Джамбазов преди 8 години. От първата ринопластика бях сравнително доволна, но бяха останали доста неща за дооправяне. Проблемът ми беше основно в анфас - носът ми беше леко изкривен на една страна, върхът ми беше топчест, с голяма колумела. Ташкин каза, че ще се справи без проблем и че носът ми не е труден. По това, което виждам до този момент, мисля, че се е справил. Колумелата я е изрязал много добре, не прекалено, както го помолих. Носът е по-малък и прибран, но от едната страна все още е по-подут. Надявам се да е оток и с времето да стане още по-симетричен.

surita 79 20th October 2015 17:53

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806286)
Не искам да ви разочаровам момичета,...но Илхан не прави по-стеснени нослета и дръстично умалени.Дори бих казала,че връхчетата са топчести и нослета пак си изглеждат големички.Гледайте фейс страницата му- на мен лично всички нослета ми изглеждат по един и същи начин изработени.Той не се съгласява много да изрязва,но може би ежедневните ревизии на зле оперирани нослета,са го научили да подбира един нормален по големина,симетричен,пропор ционален нос. Но мен лично не би ме устроило това.Аз искам видимо стесняване,скъсяване.Въпре ки това притеснение,че няма да получа точно това,което искам аз имам час за консултация при него и наистина се надявам да бъде обнадеждаваща.Защото 11 000 лева за първа рино не са малко(толкова излиза+вс.разходи)
Разглеждам и нослетата на още двама немски хирурзи, и един венецуелски, просто така информативно какви нослета правят.Търсих и други хирурзи в Истанбул и има много с добри резултати за наистина малки нослета,но също толкова скъпички.Ще се опитам да кача една снимка,за да покажа.
Не казвам нищо лошо за Илхан, още по-малко разубеждавам.Добър хирург е, но трябва на 100% да се убедя,че той е точно за носа ми.
Сурита,намерих снимките ти след оп. на Дилбер и се опитвам да ги сравня с тези,откривам лека промяна само,това ли е била целта? Може и на лични.
ДанКем, как се развиват при теб нещата, доволна ли си от нослето.

Такъв резултат търся:
втората снимка от Cevre Hospital

http://http://www.estheticon.de/chir...urkey/istanbul



Не мога да добавя снимката.

Pchelichka ,не съм много съгласна с това че др.Илхан не прави малки и доста стеснени връхчета.Това което хората виждат в неговата фейсбук страница,е нищо в сравнение това което може да видиш на живо,докато чакаш в кабинета му за консултация.Има както много смалени дори прекалено за мен връхчета,много вирнати,прави ,по- къси и по -дълги разбира се.За човек с 3 ринопластики съм се нагледала на какво ли не.Хора всякакви и луди също така,всеки си има някаква представа как иска да му изглежда носа но мога смело да твърдя,че никога желанията на пациентите не могат да се покрият с това което им е заложено по природа.При мен проблема беше ,че след ревизията на Дилбер имах един хрущял който не беше както трябва и вътрешно на усещане много ме дразнеше.Отделно исках извивка ,а Дилбер не беше ми направил и беше оставил носа ми доста дълъг.И сега не ми е перфектен но знам ,че няма и да стане защото всеко лице си има физиологически особедности които не позволяват да стане на 100 % това което искаш :) Много се увлякох в писането

simona_80 20th October 2015 19:27

5Прикачено(и)
Ето малко снимки и от мен... Днес ми е 18 ден след операцията ми при Авшар.
Нослето става все по-красиво ...Много съм доволна от резултата.

Chocolate9 20th October 2015 22:11

simona_80, много си красива! Поздравления, супер е станало нослето!! :)

simona_80 21st October 2015 08:28

Chocolate9, благодаря ! :)

Пожелавам на всички тук да получат резултата, който искат.
Не съжалявам, че се насочих към турските хирурзи. Благодарна съм, че открих тази тема, защото благодарение на нея реших да се оперирам в Турция, а не легнах под ножа на някой български касапин !
Аз съм поредното доказателство, че може да се получи добър резултат и от 1 рино, ако хирурга знае какво прави. Дано нашите хирурзи се замислят и се осъзнаят

chikitaa 21st October 2015 15:13

Писах на асистентката на Илхан. Искам да попитам друго сега- има ли някъде там около клиниката място за отсядане на по- приемливи цени. Тя предлага на цени към 75 euro, мисля че за двама души, ако съм разбрала правилно. А ще се наложи да сме там около 16 дни. И друго да питам, мога ли да намеря някой там наблизо за превеждане на двете консултации? Аз съм зле с английския, а и няма кой да дойде с мен за превод. Как ще се разберем просто не знам


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.