Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Перфектния съфорумец (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8351)

мауз 12th March 2009 12:14

Ако ви трябва опашка - моята е насреща - дълга, добре фризирана, няма покарали крайща. То това е всичко, което мога да предложа, та вземете я :girl_dance:

Марулка 12th March 2009 12:14

Що бе Пиф......... :roll:
Аз освен с Гуен......с другите момичета не съм първа дружка......А специално за нея няма как да не се съгласиш,че сексапил има в изличеш....... :wink: така,че съм обективна.........Така,че мисля,че всеки казва така както го чувства......... :roll: Не е нужно да познаваш някого за да разбереш що за човек е -Мишето,Нелина,Нескаже,Бимб ,Бабри.......как да не ги включиш в списъците.......не са ми първи приятелки,но всяка от тях е уникална с нещо :!:

Т-Е-Д-И 12th March 2009 12:16

На мен всички ми допадат, забавни, красиви, интелигентни. :girl_dance:

Шаро 12th March 2009 12:17

Може ли да се кандидатирам за потребителя с най-дългия език? :lol: Ако някой не е съгласен, нека заповяда, да си ги премерим.

pifco 12th March 2009 12:18

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
Що бе Пиф......... :roll:
Аз освен с Гуен......с другите момичета не съм първа дружка......А специално за нея няма как да не се съгласиш,че сексапил има в изличеш....... :wink: така,че съм обективна.........Така,че мисля,че всеки казва така както го чувства......... :roll: Не е нужно да познаваш някого за да разбереш що за човек е -Мишето,Нелина,Нескаже,Бимб ,Бабри.......как да не ги включиш в списъците.......не са ми първи приятелки,но всяка от тях е уникална с нещо :!:

казах че има изключения и ти си едно от тях ,а за гуен,немам думи ,абсолютно си права,поне имам лични наблудения,за това казвам че мога да дам мнение за тези които познавам ,другите и те може да са много готини ,но по приказки само и снимки няма как,всеки тук се е убедил ,че сме доста по различни на живо :D

Babri 12th March 2009 12:21

Точно така,Пиф,аз също си давам мнението за хора,които познавам лично и вече са ми много близки.А за останалите съм си изградила мнение от форума и не пречи да харесвам някои от тях-както и Дорето каза,може да не сме първи приятелки,но сме си симпатични една на друга :wink:

valeto 12th March 2009 12:22

Е темата е за перфектния съфорумник , което значи впечатления оттук, а не кой с кого е близък, приятел и т.н. :cool:

П.п. Благодаря на всички за номинациите за мен. :2020:

жоро66 12th March 2009 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от мауз
Ако ви трябва опашка - моята е насреща - дълга, добре фризирана, няма покарали крайща.

И аз имам едно опашленце :lol: Вземете го, вземете го :1221:

Пипилота 12th March 2009 12:56

Очите на Бимби определено! И чувството й за хумор, винаги се изразява максимално кратко и ясно, което е огромен плюс, за който го осъзнава. ;)
Косата на Томи.
Коремчето на Гуен и Аник.
Тънката и издължена като на газела фигура на Мишето.
Стила на Алюр и Нелина.

Друго не се сещам за момента.

От мен можете да вземете пиянството. :lol:

жоро66 12th March 2009 13:17

От мен тежкия махмурлук :lol: :lol: :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.