Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Перфектния съфорумец (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8351)

ЛИСКУ 25th October 2011 11:20

Утехо моя, ти сега нали си русичка? ;-)

lily.ana 25th October 2011 11:29

Аз моя зъбар не си го сменям докат не се пенЦионира :girl_haha:

Oompa Loompa 25th October 2011 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 759789)
Аз моя зъбар не си го сменям докат не се пенЦионира :girl_haha:


Ти пък , за кво ти е зъбар ? Нали ти окапаха зъбите ;)

lily.ana 25th October 2011 11:36

Трай мъ Цуцо... уффффффффффффф. Знайш ли, може пък някой да ме ареса беззъба :girl_flirt:

lily.ana 25th October 2011 12:40

Тьотя Мичи да не праи таен кастинг? :2001:

резервна модераторка 25th October 2011 12:52

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 759788)
Утехо моя, ти сега нали си русичка? ;-)

Естествено, нежно писенце мое! Ами аз едва ли съм била някога царвена, царвеното е просто цветът на моето паралелно форумно его!

Decu 25th October 2011 13:53

Цитирай:

Първоначално написано от ALEXATA (Публикация 759794)
Естествено, нежно писенце мое! Ами аз едва ли съм била някога царвена, царвеното е просто цветът на моето паралелно форумно его!

Алексо, ти съвсем изтрещЕ :dogsex:

emiko 25th October 2011 19:33

Хайде и аз да се впиша в тая стара-нова тема :D

Най-любим за четене съфорумец винаги ми е бил Бари - неповторим стил на писане, изключително тънко чувство за хумор, направо да се чудиш шегува ли се или да :lol: ......като видя че е писал изпитвам душевен оргазъм още преди да съм го прочела :mrgreen:

Най-много в този форум съм научила от Гуен :2017: благодарение на нея няма тайни за мен в областта на пластичната хиругия и женската, непреходна красота.

Човекът който най-много ми допада като начин на мислене и който в най-голяма степен е рабунил духа ми е Стрейнджата.

Най-много ме е разсмивала Марулка :1351:...и Жоро (преди да се изнесе в Секса)

Много ми допадаха ЕмДжито и Пипилота, с хапливия си и директен изказ.

Възхищавала съм се от обоснованите (и изключително дълги :)) постове на Солвъра, както и от задълбочените му познания в много области, особено имайки предвид възрастта му.

Изпитвам невероятен респект към Апото. Мъдра, като столетница.

Мария Василева - най-търпеливият съфорумец. Бих искала да съм малка и тя да разкрива света пред мен, ден след ден, с търпение и любов.

Харесвам цербеския хумор на Миската.

Допада ми рядкото, но винаги точно навреме, за да срита някой досадник, включване на Ренката.

Много харесвам откритостта и по детски неподправената наивност на Нелс.

Респект към богатия речников запас на Дезиро (много от словосъчетанията са си негов патент май :mrgreen:)



За физическа красота няма да пиша, всички СМЕ много красиви, но все пак най-красив/а е

ЛИСКУ 25th October 2011 22:21

А защо Уни не е споменат?? Все пак впечатленията от срещата на живо бяха изключително позитивни...

Затиснат от бан ! 25th October 2011 22:39

Dear girls !

Wish to be days and nights with you:1219:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:17.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.