Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Как ви възприемат околните? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12249)

lily.ana 21st September 2011 09:33

Аз съм се усетила отдавна мЪ!

ЛИСКУ 21st September 2011 09:33

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 754981)
ЛъкЕ на времето имах една позната която беше метър и 20 на токчета ,но с огромен бюст , мацката редовно ходеше с дълбоки деколтета от които се виждаха чак гащите и .Хората като я видеха я зяпаха в захлас, а приятеля и ходеше гордо изправен до нея и изобщо никога не им дойде на ум защо аджеба ги гледат така :girl_haha:

Чуудна работа, мдаа... :-D

Говрехме за женската завист и евалларка, че ти не изпитваш такава към силиконките :2043:

Oompa Loompa 21st September 2011 09:45

Ми ЛъкЕ за какво да завиждам ,след като имам достатъчно приличен естествен бюст , от който никой мъж не се е оплакал до сега ;)
Защо да изпитвам завист , като мога да те накарам да ми ги покажеш и да ти ги пипна :)

ЛИСКУ 21st September 2011 09:57

Е, ами така де...малко са щастливките с естествен хубав и запазен бюст :-)
Ама ще видим дали пак ще е така като родиш и кърмиш :1242:

А моите на пипане си ги харесвам и не се оплаквам. Или поне аз свикнах :1242:

Rumenova 21st September 2011 09:58

как ме възприемат околните ли? амии както казахте зависи от дрехите, държанието на жената. За мен е важно аз да се възприемам добре , не околните.
естествено има подмятания от мъжете.... Но в БГ силикона е свързван предимно с фолк дивите , комерсиалното, показното.... и както каза един приятел: "Не ми говори за комплекси, самочувствие и мечти... една жена си прави цици за да се продаде по-скъпо!!!! "
друг пък: " то това не е проект, това е цял бизнес"
понякога се ядосвам, засягам се, но в следващия момент си спомням колко много съм го искала, колко ми е хубаво сега , през какво минах .... ами който не му харесва да се спасява!!!
а на жените- просто не обръщам внимание...

Oompa Loompa 21st September 2011 10:08

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 754987)
Е, ами така де...малко са щастливките с естествен хубав и запазен бюст :-)
Ама ще видим дали пак ще е така като родиш и кърмиш :1242:

А моите на пипане си ги харесвам и не се оплаквам. Или поне аз свикнах :1242:

Ми ако съдя по сестра си която е раждала , кърмила и с която имаме еднакви на форма и големина бюст , няма да имам никакви проблеми :)
И нека не превръщаме темата в вечния спор- за или против силикона/естествените цици :)
Всеки решава сам за себе си ...

mocarrela 21st September 2011 10:40

Първо благодаря ви за мненията, някои от тях напълно споделям. А иначе темата ми не е за ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ на мен жените ми завиждат за всичко останало, а в бюста ми търсят кусур, защото съм с мамопластика и то след две раждания. Никога не съм била дъска както казват и звучи ужасно грозно... Просто реших след кърменето да си сложа импланти и не виждам нищо лошо в това. Изглеждам със стегнат и оформен бюст, но незнайно защо, където и да отида в квартала , явно се говори, ми го намекват по един или друг начин, което за мен е просташко ,пък и аз нямам проблем със себе си, разбирате ли? Кажете какво мислите за това заяжданe? Иначе не ходя разголена, винаги съм по-прибрана в облеклото.

ЛИСКУ 21st September 2011 11:07

Ти колко кубика сложи?
Мен още баща ми и свекървата не са ме питали нищо. :-)
Никога не са ме питали, дори да си мислят нещо.
А приятелите на моя мъж и техните жени - също, от тактичност ;-)

lily.ana 21st September 2011 11:19

Как разбират, че си със силикон като си по-прибрана в облеклото? Да не би да си им се поФалила? :girl_haha:

Шоки 21st September 2011 11:38

Цитирай:

Първоначално написано от mocarrela (Публикация 754993)
Първо благодаря ви за мненията, някои от тях напълно споделям. А иначе темата ми не е за ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ на мен жените ми завиждат за всичко останало, а в бюста ми търсят кусур, защото съм с мамопластика и то след две раждания. Никога не съм била дъска както казват и звучи ужасно грозно... Просто реших след кърменето да си сложа импланти и не виждам нищо лошо в това. Изглеждам със стегнат и оформен бюст, но незнайно защо, където и да отида в квартала , явно се говори, ми го намекват по един или друг начин, което за мен е просташко ,пък и аз нямам проблем със себе си, разбирате ли? Кажете какво мислите за това заяжданe? Иначе не ходя разголена, винаги съм по-прибрана в облеклото.

Разбирам те напълно. Моята мамопластика, живот и здраве, ми предстои през зимата. Живея в малък град и няма как разликата от липса на какъвто и да е бюст до един едричък бюст да остане незабелязана. Критиките няма как да ме подминат, шепа народ сме в този град и се познаваме много добре. Правя си тази мамопластика, защото липсата ми на бюст в момента ме подтиска и искам чрез нея да се чувствам добре (а не за да предизвиквам завист) Ще има подмятания, ще има заяждания и коментари, ще бъда направо хита на клюките. Но това няма да ми развали щастието от новите придобивки. Скъпа съветвам те бъди над тия неща и не обръщай никакво внимание. Това си е твое решение, което сама си си платила и няма нужда да даваш обяснения на никой.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.