Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

леля мичИ 17th February 2010 23:58

Ок, пиши като има новини :2015:

TEDDY_BEAR 18th February 2010 10:42

Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Ок, пиши като има новини :2015:

Оо,Миленка,ама направо групово на консултация да ходим :girl_haha: .Zit ти кога смяташ да ходиш при нея? Аз се надявам като се завърне да успеем да си запазим час за консултация,че както пътува по света и у нас,ще ми се по-бързо да стане :1241:

spring 18th February 2010 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от TEDDY_BEAR
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Ок, пиши като има новини :2015:

Оо,Миленка,ама направо групово на консултация да ходим :girl_haha: .Zit ти кога смяташ да ходиш при нея? Аз се надявам като се завърне да успеем да си запазим час за консултация,че както пътува по света и у нас,ще ми се по-бързо да стане :1241:

Да взема и аз да се джойна - една консултация повече или по-малко няма да ми навреди :lol:

TEDDY_BEAR 18th February 2010 10:43

Цитирай:

Първоначално написано от zit
Днес и звъннах на Доцентката -- каза че на 1 март ще се върне/сега е извън страната/

И на мен така ми каза и аз вчера и звънях,ами на 1.03 тогава смятам да я атакувам още от сутринта :girl_haha:

TEDDY_BEAR 18th February 2010 10:45

[quote="spring"]
Цитирай:

Първоначално написано от TEDDY_BEAR
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Ок, пиши като има новини :2015:

Оо,Миленка,ама направо групово на консултация да ходим :girl_haha: .Zit ти кога смяташ да ходиш при нея? Аз се надявам като се завърне да успеем да си запазим час за консултация,че както пътува по света и у нас,ще ми се по-бързо да стане :1241:

Да взема и аз да се джойна - една консултация повече или по-малко няма да ми навреди :lol:[/quote

Хахаа,ами колко му е,дружно под ръчичка и направо като ни види ще има :2047:

zit 18th February 2010 19:05

това ми хареса
само да не ни мине :1250:

TEDDY_BEAR 18th February 2010 19:30

Цитирай:

Първоначално написано от zit
това ми хареса
само да не ни мине :1250:


Няма,няма аз съм оптимист и лятото ще има :naked: :girl_in_love: .

baby@ 28th March 2010 19:30

момичета дайте актуален тел на доцентката..как минаха вашите консултаций..споделете след колко време ви е насрочила операцията :roll:

ЛИСКУ 18th October 2010 15:06

Момичета,
Има ли някой наскоро опериран при Тепавичарова?
Ако ннякой има прясни инфо, нека разкаже - цени, параметри, отношение и т.н...
Благодарности!
:2020:

pimcidinci 15th December 2010 12:24

Обмислям увеличаване на бюста си от отдавна,но при мен е по сложничко. През ноември бях на консултация при нея.Да си призная отстанах с друго впечатление от прочетеното във форума за характера и,но това си е мое мнение.Може би по харектер сме сходни :lol: . Много директна,точни отговори,отдели ми необходимото време за разглеждането на смимки,които се касаеха директно за моя случай.Предложи ми две решения на моя проблем,като всяко нейно изказване и точно обяснение допълваше с показването на точната снимка. :cool:
Както всички момичета и на мене ми се искаше по голям кубик,но доц.Тепавичарова веднага се арглуменрира и защо в моя случай не е препоръчително и даже недопустимо.Ами да си призная арглументите и бяха железни. Бях също на още една консултация,да чуя и второ мнение на друг доктор.Отрицателно мнение,несигурност ,овъртане .За да го изпитам настоявах за по-голямия кубик,и най -странното е че той се съгласи.След като го попитах за усложненията за които доц.Тепавичарова ми каза,тои се съгласи,и каза: "Да възможно е ,но след това може да направим една малка реоперацийка и ще дооправим нещата". :shock:
За момента толкова от мен. През Февруари може би пък да се похваля с нови придобивки.Стига да не се случи нещо непредвидено както тази година.

Весело изкарване на коледните празници на всички.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.