Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

tanita 9th June 2012 10:38

Nells, имам птоза, но не чак да ми сочат пода, всъщност нспред си сочат, но нивото на зърното ми идва малко под гънката, При повдигането ме притеснява и този голям белег, както и рязката граница на ареолата с гърдата, просто няма как да скриеш, че си оперирана, освен ако нне си с повечко късмет. Лъки, аз това се чудех, дали пък ниския профил ще компенсира липсата на какъвто и да е ообем сега в горната част...даже като питах Тепавичарова, дали за по-добра корекция при мен има значение дали импланта ще е капка или ктъгъл, ми каза че нямало значе ие. Дали ме разбра правилно какво я питах, не зням, то много неизвестни ми останаха в главата, че на място не се сетих да я питам много неща, ама то като си бос, не знаеш точните въпроси. Яна, може ли снимки преди и след на лични, мн благодаря. А какво значи проекция 5.5?

ЛИСКУ 9th June 2012 11:08

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 775385)
Лъки,първоначално на твоите си гърди колко им беше основата?

Деси, не ги помя тези работи..:-)
За мен избрахме тези импланти, защото казах, че искам да се налеят в долната част и от това да се повдигнат и да се увеличи разстоянието между гънка и ареола, което беше твърде малко. Е, получи се...:-) И имат съвсем естествена форма. ;-)

tanita 9th June 2012 11:17

Яна, може ли също и вида на имплантите, профил, параметри? Лъки, може ли да видя и твои снимки преди и след? Вие ме обнадеждихте, момичета, че може и само със имплант да се подобри вида. Извинявам се за някои грешки, но за уикенда съм на село и пиша от телефон.

Dessislava 9th June 2012 11:28

Лъки,и аз бих те помолила за снимчици преди и след.:girl_flirt:

ЛИСКУ 9th June 2012 11:59

Пратете ми на ЛС мейлите си и ше ви пратя. Но нямам снимка "преди" - тя е при Тепавичарова, правена от техната професионална фотографка. :-)

eliii 9th June 2012 13:36

ell2@mail.bg пощата ти е пълна и неможе да се прати на лс

ina.ina 10th June 2012 08:39

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 775380)
Заемат ми цялата предница..почти нямам разстояние :lol:
Сигурно затова едвам дишах няколко дни след операцията..:-)

Лъки, твоите импланти сигурно са едни от най-точно подбраните, поздравления! :)
Само не помня ти колко жлеза имаше преди? Иначе може ли и на мен снимки? :D

eliii 10th June 2012 14:30

Лъкито имаш поща...

Dessislava 10th June 2012 15:25

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 775409)
Лъки, твоите импланти сигурно са едни от най-точно подбраните, поздравления! :)
:D

Съгласна съм с теб,Инче!Евала на доцентката!

ЛИСКУ 10th June 2012 16:08

Чувтсвам се задължена да ви благодаря ;-) (емот "почерпка")

Значи, при доцентката е много, много важно да имате собствена представа какво точно искате, но и да настоите за малко повече кубик..Нейните естетически представи са малко особени, иначе е изключително прецизна и с нищо не прави компромиси, що се касае до риск. И не по-малко от значение - да изтърпите чешития й характер и да се правите на луди, когато е нужно..:-)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.