Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

ИЗТ 2nd May 2011 07:52

Цитирай:

Първоначално написано от blackberry11 (Публикация 735255)
Nurelche,няма нужда от драми,не смяташ ли?

Аз се оперирах при него преди 2 месеца/уау,кога мина това време?/.Всичко мина добре,отношението беше нормално,възстановяването бързо,носа ми - такъв,какъвто пожелах.Твоите неволи са били преди 13 години,оттогава и медицината и отношенията доктор-пациент вярвам,че силно са се изменили.

Жалко е,че интерпретира това,което споделих тук като ДРАМА!!!!
Първо искам да ти кажа,че се радвам за теб и твоята успешна операция!Не ме познаваш и това е причината да се изкажеш по този начин!Независимо кога е правена интервенцията,мисля че един лекар,винаги трябва да носи в себе си човешкото,хуманното......Мож Емил Георгиев да е добър,но по душа,не и като пластичен хирург!....Моята цел съвсем не е да оплюя Емилчо,а по-скоро да предпазя повече хора от него!

Мариса 2nd May 2011 15:36

Цитирай:

Първоначално написано от nurelche (Публикация 735412)
Жалко е,че интерпретира това,което споделих тук като ДРАМА!!!!
Може Емил Георгиев да е добър,но по душа,не и като пластичен хирург!....Моята цел съвсем не е да оплюя Емилчо,а по-скоро да предпазя повече хора от него!

Моляяя,тоя,ако беше поне добър по душа..каква душа,та той го е еня само за парите на клиентите и изобщо не го и крие.Толкова нагъл тип...и наистина много жалко,че се оставя такъв да вирее.,ама в бг всичко е възможно...държавата на беззаконието!sick:
sick:sick:sick:

ИЗТ 2nd May 2011 16:48

Цитирай:

Първоначално написано от Bambi(^+^) (Публикация 735590)
Моляяя,тоя,ако беше поне добър по душа..каква душа,та той го е еня само за парите на клиентите и изобщо не го и крие.Толкова нагъл тип...и наистина много жалко,че се оставя такъв да вирее.,ама в бг всичко е възможно...държавата на беззаконието!sick:
sick:sick:sick:

:D ТОВА ЗА ДОБРАТА ДУША НА ТОЗИ ГНОМ ПОДЪЛ,го написах иронично!Ако този касапин ми падне в ръцете ми се иска да му отрежа члена,да го зашия за носа му,да го накарам да ми плати 2000 евро за извършената интервенция и да го изпратя със същата мазна усмивка и веларно "р" към Белите Брези не знам кой номер беше там...ПЪЛЕН ПРОФАН И БОКЛУК Е ТОЗИ!!!!И заставам зад думите си!

Мариса 3rd May 2011 00:28

Цитирай:

Първоначално написано от nurelche (Публикация 735616)
:D ТОВА ЗА ДОБРАТА ДУША НА ТОЗИ ГНОМ ПОДЪЛ,го написах иронично!Ако този касапин ми падне в ръцете ми се иска да му отрежа члена,да го зашия за носа му,да го накарам да ми плати 2000 евро за извършената интервенция и да го изпратя със същата мазна усмивка и веларно "р" към Белите Брези не знам кой номер беше там...ПЪЛЕН ПРОФАН И БОКЛУК Е ТОЗИ!!!!И заставам зад думите си!

Хмммм,на мен ли го казваш-ЖИВЕЯ НА СЪСЕДНАТА УЛИЦА ОТ НЕГОВИЯТ ГАРАЖ-КАСАПНИЦА :D:D
Знаеш ли,че по някой път минавам по 2,3 пъти на ден и като видя гаража-"клиника" ми иде да намятам десетки мини и експлозиви.........,знаеш ли как искам да му "ОПЕРИРАМ' главата и по-точно носа с един бокс да не си хабя кокалчетата и обувките.Така ще го разкрася,че и 20 000лв нема да му свършат работката!

sonia85 3rd May 2011 02:42

izvinqvam se,4e pak 6te vi popitam,no nikoi ne mi otgovori,a operaciqta mi nablijava i zapo4nah da se razkolebavam,kato 4eta kolko postradali i nedovolni ima ot edin ili drug pl.hirurg v oblasta na rinoplastikata.Ako nqkoi ima nqkakvi nabludeniq za d-r Angel En4ev ili si e pravil korekciq na nosa pri nego,molq neka napishe malko po temata.blagodarq predvaritelno!

ИЗТ 3rd May 2011 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от sonia85 (Публикация 735779)
izvinqvam se,4e pak 6te vi popitam,no nikoi ne mi otgovori,a operaciqta mi nablijava i zapo4nah da se razkolebavam,kato 4eta kolko postradali i nedovolni ima ot edin ili drug pl.hirurg v oblasta na rinoplastikata.Ako nqkoi ima nqkakvi nabludeniq za d-r Angel En4ev ili si e pravil korekciq na nosa pri nego,molq neka napishe malko po temata.blagodarq predvaritelno!

Защо се разколебаваш?!Нали си ходила на консултация при Енчев и си насрочила дата за операция,което предполага,че този човек по някакъв начин е спечелил доверието ти!Лично за себе си знам,че аз при него никого не бих отишла!Първо защото в неговото лице виждам единствено и само един заможен търговец!Второ защото,на всеки 3-ти билборд по пътя за Варна е той и прословутият надпис"Красотата е симетрия".....С риск да стана банална отново давам пример с очната клиника във Варна!Никъде не срещнах тяхна реклама.Не видях и лика на доцент Митов,изтипосан с две мадами под надслов-кристално зрение-примерно!Защо ли?!Но ти вече си направила своя избор!Пожелавам ти успех!Ще стискам палци:))

Мариса 3rd May 2011 10:17

Соня ти намери при кого да идеш,та той дори не е УНГ лекар :D :D

emiko 3rd May 2011 12:57

Цитирай:

Първоначално написано от nurelche (Публикация 735831)
"Красотата е симетрияЧ

Това вече е демоде, сега актуални са ей такива

http://www.topvestnik.com/media/k2/items/cache/01f1a05053c6242fcfa23075e5b963c1_L.jpg

или

„Влюбена съм в себе си! Благодаря Ви, д-р Енчев”

„Всички се интересуват от мен! Благодаря Ви, д-р Енчев”
„Мога да контролирам живота си! Благодаря Ви, д-р Енчев” :lol_sign:

sonia85 3rd May 2011 17:12

Poradi tezi pri4ini,koito izbroqvate se razkolebah i ve4e po4ti sum sigurna,4e nqma da poema tozi risk.Iskam pl.hirurg,koito e dobur imenno v sverata na rinoplastikata,no neznam kogo da izbera.,zatova se dopitvam do vas,koito ste po-zapoznati ot men,poradi fakta,4e ve4e ste minali po tozi put.Postoqnno 4eta foruma,no mi pravi vpe4atlenie,4e vseki "durpa koncite" kum svoq d-r i ve4e totalno se oburkah kogo da izbera i koi hirurg naistina razbira ot nosleta.A poradi fakta,4e jiveq v 4ujbina,nqmam vuzmojnost da gi obikolq vsi4kite za konsultacii,za6toto vremeto mi v bg e ograni4eno.A za vuprosniq doc.Djambazov,koito zabelqzah,4e vsi4ki hvalite(qvno ima zashto),mu zvanah po tel i toi mi kaza,4e nai-rano sled okolo 5 meseca ima svobodni 4asove za operaciq,koeto men ne me ustroiva!

ИЗТ 3rd May 2011 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от sonia85 (Публикация 736017)
Poradi tezi pri4ini,koito izbroqvate se razkolebah i ve4e po4ti sum sigurna,4e nqma da poema tozi risk.Iskam pl.hirurg,koito e dobur imenno v sverata na rinoplastikata,no neznam kogo da izbera.,zatova se dopitvam do vas,koito ste po-zapoznati ot men,poradi fakta,4e ve4e ste minali po tozi put.Postoqnno 4eta foruma,no mi pravi vpe4atlenie,4e vseki "durpa koncite" kum svoq d-r i ve4e totalno se oburkah kogo da izbera i koi hirurg naistina razbira ot nosleta.A poradi fakta,4e jiveq v 4ujbina,nqmam vuzmojnost da gi obikolq vsi4kite za konsultacii,za6toto vremeto mi v bg e ograni4eno.A za vuprosniq doc.Djambazov,koito zabelqzah,4e vsi4ki hvalite(qvno ima zashto),mu zvanah po tel i toi mi kaza,4e nai-rano sled okolo 5 meseca ima svobodni 4asove za operaciq,koeto men ne me ustroiva!

На въпроса кой хирург наистина разбира от нослета,предполагам никой не би се ангажирал с това да ти посочи име и да каже-ТОВА Е ЧОВЕКЪТ!!!Всички тук,включително и аз споделяме впечатления нищо повече!Ти си тази,която ще вземе решение!В крайна сметка всеки тръгва с нагласата и желанието операцията му да е успешна,НО никой не може да ти гарантира това!За жалост аз също не смея да кажа-Джамбазов е БОГ,ТОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯ!Но поне човека е обективен и няма да те подведе!А що се отнася до графика му-аз лично със собствените си очи видях за какво иде реч!Всичко е претъпкано!Не знам какво друго да ти кажа-мисли,чети,решавай!

ИЗТ 3rd May 2011 19:11

Цитирай:

Първоначално написано от emiko (Публикация 735920)
Това вече е демоде, сега актуални са ей такива

http://www.topvestnik.com/media/k2/items/cache/01f1a05053c6242fcfa23075e5b963c1_L.jpg

или

„Влюбена съм в себе си! Благодаря Ви, д-р Енчев”

„Всички се интересуват от мен! Благодаря Ви, д-р Енчев”
„Мога да контролирам живота си! Благодаря Ви, д-р Енчев” :lol_sign:

Пффффф!Честно,повдига ми се от този,от Емилчо и от Ильо.....Големи гадове са-наистина!!!

emka 7th May 2011 20:16

Момичета искам да попитам някой при който след операцията се е получило калциране, какво представлява?
Понеже вече минаха към два месеца и половина от моята операция и отоците доста поспаднаха и много се забелязва,че едната ми странична кост е много по изпъкнала от друга.
Първоначално реших че е оток и ще спадне с времето,но на пипане е твърдо като кост,а на мястото където ми беше гърбицата се появи неравност. :(

titi1 7th May 2011 20:47

Калцирането се вижда веднага след махане на гипса.
Това по-скоро да е остатък от гърбица...но е все пак предположение от моя страна.
Моето калциране изчезна няколко месеца след риното.

steisy_f 15th May 2011 15:06

Извинявам се ако е писано по този въпрос,но не го открих.Искам да Ви попитам тъй като искам да отида на консултация при Джамбазов,колко време преди това трябва да съм си запазила час и каква е цената на консултацията.Благодаря много.

ИЗТ 15th May 2011 21:26

Цитирай:

Първоначално написано от steisy_f (Публикация 739298)
Извинявам се ако е писано по този въпрос,но не го открих.Искам да Ви попитам тъй като искам да отида на консултация при Джамбазов,колко време преди това трябва да съм си запазила час и каква е цената на консултацията.Благодаря много.

След 25.06 отново ще записват часове за консултация.Цената е 40лева и един приятелски съвет-прочети темите,ще ти бъде от полза!

ангелче 16th May 2011 09:41

Искам да ви попитам до колко време след риното мога да почна да си правя парна или маслена баня ? И дали няма да ми допренесе това за още по голям отток все пак е горещ въздух ?

Vera Slovic 16th May 2011 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от ангелче (Публикация 739407)
Искам да ви попитам до колко време след риното мога да почна да си правя парна или маслена баня ? И дали няма да ми допренесе това за още по голям отток все пак е горещ въздух ?

Със сигурност няма да помогне за спадането на отоците. Но като се нагрееш, ще се подуеш и после ще спаднеш.

ангелче 17th May 2011 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от Vera Slovic (Публикация 739486)
Със сигурност няма да помогне за спадането на отоците. Но като се нагрееш, ще се подуеш и после ще спаднеш.

А дали ще спадна,после страх ме е ! Туко що спаднах напълно почти, и не искам да върна времето назад ! А тази парна баня ще я правя за почистване не лицето . А въпроса със солариума как стой ? Вече след 2 месеца, рано ли ми е все още ?

Oompa Loompa 17th May 2011 09:33

Хайде стига с тоя солариум бе ! Така и не се научихте че е вреден!
Гледай да ти спадне носа, после ще му мислиш за парните бани!

Vera Slovic 17th May 2011 17:42

Цитирай:

Първоначално написано от ангелче (Публикация 739571)
А дали ще спадна,после страх ме е ! Туко що спаднах напълно почти, и не искам да върна времето назад ! А тази парна баня ще я правя за почистване не лицето . А въпроса със солариума как стой ? Вече след 2 месеца, рано ли ми е все още ?

След няколко часа ще спаднеш. То е все едно като да излезеш на слънце.
За солариума съм съгласна, вреден е, по-добре не ползвай изобщо.
Увеличава значително рака на кожата, което от друга страна си е Божа работа. Но това, което е сигурно на 100 процента при него е, че състарява кожата. Ако си около или под 25 може и да не ти пука, но като минеш 30 ще разбереш за какво говоря.
Това е пълна глупост.

Vera Slovic 17th May 2011 17:43

*увеличава РИСКА от рак на кожата, исках да кажа

Мариса 18th May 2011 05:30

Ква парна баня бе моме като си с пресен нос??????Къв солариум????Леллее,доктор нямате ли да ви каже тия неща?:2014:
На мен ми беше забранен всякво печене и ходене по жеги,сауни и тн. поне година!

ангелче 18th May 2011 08:19

Цитирай:

Първоначално написано от M.I.K (Публикация 739819)
Ква парна баня бе моме като си с пресен нос??????Къв солариум????Леллее,доктор нямате ли да ви каже тия неща?:2014:
На мен ми беше забранен всякво печене и ходене по жеги,сауни и тн. поне година!

ЧЕСТНО ЛИ ??????? Имам си доктор ама той ми каза, че след 2, 3 най много до 4 месеца в зависимост от състоянието си мога да си правя парна баня, сауна и солариум !!!!!!!!!! Добре, че прочетох поста ти преди да съм направила глупост :dizzy: то човек да не знае вече кое е правилно ....

mishelle1607 18th May 2011 16:49

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 739575)
Хайде стига с тоя солариум бе ! Така и не се научихте че е вреден!
Гледай да ти спадне носа, после ще му мислиш за парните бани!

Абсолютно съм съгласна относно солариума,ЛИЧНО аз съм свидетел на поражения върху здравето СЛЕД соларни процедури!Изводите си ги правете сами.

Мариса 18th May 2011 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от ангелче (Публикация 739834)
ЧЕСТНО ЛИ ??????? Имам си доктор ама той ми каза, че след 2, 3 най много до 4 месеца в зависимост от състоянието си мога да си правя парна баня, сауна и солариум !!!!!!!!!! Добре, че прочетох поста ти преди да съм направила глупост :dizzy: то човек да не знае вече кое е правилно ....

Ами явно всеки различни методики прилага.Мен изрично ме предупреди,че топлото,особено па печенето допълнително допринасят за отоците,тъканите са наранени,шевове и тн.Ако искаш да си прецакаш носа давай.

Нелка 23rd May 2011 00:55

Въпрос към оперираните - имали ли сте оток на горните клепачи и има ли случаи, в който този оток води до перманентно увисване на клепача?
Моите отоци вече почти ги няма, но все още са ми подути горните клепачи и много грозно падат над окото. Страх ме е да не се разтегне завинаги кожата там, тъй като е мн нежна.. :(

sibi 23rd May 2011 14:28

Аз имах след една от ринопластиките такъв оток - слагай студени компреси, може нарязан на филийки картоф от хладилника, също памук, напоен с розова вода. Едва ли кожата ще ти се разтегли перманентно, но все пак вземи мерки.

Нелка 23rd May 2011 16:07

Цитирай:

Първоначално написано от sibi (Публикация 740750)
Аз имах след една от ринопластиките такъв оток - слагай студени компреси, може нарязан на филийки картоф от хладилника, също памук, напоен с розова вода. Едва ли кожата ще ти се разтегли перманентно, но все пак вземи мерки.

Принципно клепачите са ми предразположени към увисване и супер ми е стреснато сега, не ми се прави бафелопластика на 20+... :(( днес си купих дренажен лифтинг крем за клепачи...

Oompa Loompa 23rd May 2011 17:29

Оххх пак си се вкарала в филми :) Нищо няма ти стане :) след седмица и ще си като нова !

Нелка 23rd May 2011 18:31

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 740761)
Оххх пак си се вкарала в филми :) Нищо няма ти стане :) след седмица и ще си като нова !

Мислиш ли?? На бузите ми спаднаха отоците, но на клепачите имам още синьо, значи ли това, че имат да спадат още?

Oompa Loompa 23rd May 2011 19:15

Споко бе Неллс , това си е голяма травма :) нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика :)

Нелка 23rd May 2011 19:34

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 740763)
Споко бе Неллс , това си е голяма травма :) нормално е да си подута и всичко ще спадне.Моите очи бяха напълно затворени и още не съм си правила блефаропластика :)

Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?

Oompa Loompa 23rd May 2011 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740764)
Ама колко време отне да ти спадне напълно отока? Аз мислих, че седмица е достатъчно?

Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

ИЗТ 23rd May 2011 23:24

Цитирай:

Първоначално написано от Yob (Публикация 740780)
Оооо докато съм възвърна нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

хахахахахахахаха:D :D

Нелка 24th May 2011 21:57

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740780)
Оооо докато си възвърнах нормалния вид минаха поне 2 седмици :)
И между другото ако не се харесаш след като ти махнат лонгетата , винаги можеш да си останеш с нея , тъй като с нея така или иначе изглеждаш по добре хахахаххахаха

бла

Нелка 24th May 2011 23:33

тцъ

ИЗТ 24th May 2011 23:41

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740921)
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!

Нещата наистина никак не ми звучат добре....Какво е направил с носа ти?!......Толкова много се радвах с теб,тръпнах,вълнувах се,чаках те, а то виж какво стана........Не мога да коментирам-нямам сили:((((

Oompa Loompa 24th May 2011 23:45

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740921)
Колко месеца минимум след рино може да се направи следващо?? 6?
Още един въпрос - къде?? Извън бг, искам клиника/хирург с отлични резултати. Дойде момента, в който цената вече няма значение.
За Палаоро се колебая, защото съм виждла само 3 негови носове. Мисля, че Марисабела беше споменала някаква клиника в Чехия? Ще се радвам ако се включи с координати. Не ме интересува, дори да е на Луната, въпросът ми е Кой ще ми направи хубав нос на 100%? За 4-та ринопластика мога и да събера сили, но ако ми се наложи 5-та, наистина ще си тегля ножа. Буквално!

Неллс хайде стига ! Мисля че е твърде рано за да си правиш каквито и да било заключения! пък и изобщо не те намирам за грозна с този ти нос! Наистина мисля че преувеличаваш!

Oompa Loompa 24th May 2011 23:47

Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !

ИЗТ 24th May 2011 23:53

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740926)
Момичета хубаво е когато някой иска ринопластика да има нормални очаквания и да знае че от всеки нос не става малко и хубаво носле! И фотошопа е едно а ринопластиката съвсем друго !

Susan,става бе човек.Много снимки съм изгледала преди и след,повечето са оперирани в чужбина-ами разликата е от тук до небето.Явно нашите хирурзи толкова могат.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.