Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Oompa Loompa 25th May 2011 00:04

Да оставим на страна професионализма на нашите хигурзи , които се справят само когато корекциите са елементарни , но не от всеки нос става малък като на китайка нос !

Нелка 25th May 2011 00:16

.......

Oompa Loompa 25th May 2011 00:34

Неллс пиша по принцип за нереалните очаквания и нямам теб предвид.:)
И пак ти казвам изчакай малко да видим какъв ще е резултата! Няма смисъл да се разстройваш още от сега !
Утре пускам тото и ако спечеля, ще ти дам за четвърта ринопластика :) при който си избереш :)
И не си Баба Яга ! На теб носа на Баба Яга да ти сложат пак ще си хубава бе!
Хайде сега доизпий си чашата с вино и се успокой ! ххх

Нелка 25th May 2011 00:41

тцъ

mishelle1607 25th May 2011 00:44

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 740934)
Неллс пиша по принцип за нереалните очаквания и нямам теб предвид.:)
И пак ти казвам изчакай малко да видим какъв ще е резултата! Няма смисъл да се разстройваш още от сега !
Утре пускам тото и ако спечеля, ще ти дам за четвърта ринопластика :) при който си избереш :)
И не си Баба Яга ! На теб носа на Баба Яга да ти сложат пак ще си хубава бе!
Хайде сега доизпий си чашата с вино и се успокой ! ххх

И аз ТОЧНО това й написах!Не можем да говорим за грозен резултат в никакъв случай!Просто не е чип носът.

Нелка 25th May 2011 00:54

тцъ

Oompa Loompa 25th May 2011 00:56

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740936)
... За проституция не ставам, мамка му, иначе за седмица да съм изкарала за ново рино..

хахахах щото си хубава за това ще ги изкараш за седмица :)
Ако беше дъртичка и грозничка щеше ти отнеме много повече от седмица :)

Oompa Loompa 25th May 2011 00:58

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 740939)
Грозен е. Ок, не е чип(макар, че такъв исках), но дори не е класически прав носът - имам виснал връх ала Баба Яга. А това супер много състарява. Имам изморен и състарен вид. абе иде ми да се гръмна..

Напротив ,изглеждаш абсолютна свежарка ! Ще ти наложа снимките с фотошопа да видиш че и милиметър не е увиснал!
Хайде стига сълзи и драма , след месец ще си мис Лондон :)
И на 21 ще видиш какво напиване ще направим :)

Мариса 25th May 2011 17:37

НЕЛС,стигаааа.Прясна си много,за да говорим за резултат.Нека минат 6 месеца поне;)
Какво не ти харесва в момента?

Нелка 25th May 2011 18:57

Цитирай:

Първоначално написано от M.I.K (Публикация 741031)
НЕЛС,стигаааа.Прясна си много,за да говорим за резултат.Нека минат 6 месеца поне;)
Какво не ти харесва в момента?

Не ми харесва, че латералните хрущяли висят над горната устна. Изрично предупредих, че това е "ефект", който не искам. Това беше последното нещо, което казах преди упойката.

Мариса 25th May 2011 19:01

Аз не мога да си го представя как така висят,звучи страшно и неестетично:-?

joylove10 29th May 2011 01:00

Hello
I visited your profile at (tialoto.bg) and I find out that you'er the
type my heart love, I believe we suit for real love, let walk that
presious thing out for heart desire, I hope and believe we match for
good. When contacting reply to my mail address (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
am waiting for the love. I am, Miss Joy............................


JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK

Здравейте
Посетих вашия профил в (tialoto.bg) и да разбера, че you'er на
тип сърцето ми любов, ние вярваме, костюм за истинската любов, нека разходка, че
presious нещо от сърце за желанието, надявам се и вярвам, че за мача
добро. Когато се свързвате с отговор на пощата ми адрес (JOY.1NDOH@YAHOO.CO.UK) I
Чакам любовта. Аз съм, г-це Joy ............................


JOY.1NDOH @ YAHOO.CO.UK

emka 29th May 2011 09:23

Мацки при вас наблюдава ли се разширяване на върха след операцията, че моят нос стана по камбест отпреди ясно ми е че ще се доизфинява,но все пак нормално ли е?

Мариса 15th June 2011 18:48

Напротив,върхът ми е по-фин от всякога и не виждам причина да се разширява.

Petia8804 23rd June 2011 18:24

Здравейте , прочетох почти всички страници- браво на всички :angel: - мн добри носленца са си направили.. Не видях някой да е бил във ВМА- при доц.Златанов.. аз имам една операция при него, но е е пластична,пак е на нослето, но полипи.. След опрацията ми каза,че имам изкривена ностна преграда.По принцип никога не съм си харесвала носа, та сега е момента да легна пак под ножаа :( .. Мисля 2 в 1 да е.. и рино и изправяне на ностна преграда.. Болката ще е ужасна сигурно,но..
искам да опитам, колко дни стояхте в болницата, упойката за колко часа е ?
Тези ,които са правили едновременно и двете операции , да ми дадат малко инфо..Мерси ... Успех на всичкии !!! :) :) :)

sibi 23rd June 2011 20:09

Хм, изчела си всички страници, а пък не си научила, че болка изобщо няма, може би само някакъв дискомфорт. Колкото до другия ти въпрос - поне половината тук са правили 2 в 1, защото напълно права носна преграда рядко се среща ;)
Най-важното всъщност е да проучиш добре доктора. Виждала ли си негови резултати?

Petia8804 24th June 2011 20:32

:)
 
[QUOTE=sibi;745861]Хм, изчела си всички страници, а пък не си научила, че болка изобщо няма, може би само някакъв дискомфорт. Колкото до другия ти въпрос - поне половината тук са правили 2 в 1, защото напълно права носна преграда рядко се среща ;)
Най-важното всъщност е да проучиш добре доктора. Виждала ли си негови резултати?[/QUOTE
Не , не съм виждала негови резултати.Мисля, към него да се обърна ,защото ми е оперирал носа.Ще се радвам ако някой се е оперирал при него и пусне някоя снимка.Видях ,че едно момче тия дни се е оперирал- ще чакам снимка :2045: ...

Dreamer.x 4th July 2011 11:51

Здравейте! Имам записана дата за операция на 7 ноември,прочетох доста мнения и все пак искам да питам до колко дена след операцията изчезват отоците и зачервяванията,защото съм на 17 и съм на училище.Колко дена след операцията ще мога се появя в нормално състояние :D

sibi 4th July 2011 19:26

Около 2 седмици. Понякога повече, понякога по-малко, знаеш, че е индивидуално.

Vera Slovic 6th July 2011 15:39

Аз имах забележими отоци по лицето до 4-5тия месец. Синките ми седяха повече от месец по лицето.
Виждала съм хора с операции на носа, на които след 2 седмици нищо им няма.

Dreamer.x 11th July 2011 14:29

Датата ми е изместена за 13 юли,
По принцип възможно ли е след месец от операцията да се ходи на море (разбира се без да се излагам на слънце) : ? към средата на август..примерно

sibi 11th July 2011 14:44

Желая ти успешна операция! Колкото до морето - не пречи да идеш, просто имай предвид, че отокът се засилва от летните горещини, но пък край морето е дори по-хладно обикновено... ;) Мажи се задължително със слънцезащитен крем с висок фактор, иначе може да получиш пигментация, понеже кожата на носа продължава да се обновява доста след операцията (дори и да е незабележимо на пръв поглед).

Dreamer.x 11th July 2011 14:52

Благодаря ти! Смятам,че може би шапка ще свърши работа,колкото да го предпазя от слънчеви лъчи,а относно жегите-дори нямам намерение да припарвам до плажа! :D Дано не станат усложнения,надявам се да се възстановя бързо.

Нелка 11th July 2011 20:01

А при положение, че операцията ми я била май месец, мога ли да си отида качествено на плаж август, да се пека и пр.. разбира се с фактор 50 на лицето?

petiarad 12th July 2011 10:35

Здравейте момичета! Моята дата за операция е 19.07 и колкото по наближава, толкова по ме хваща шубето....Ох...не знам как ще изтрая до тогава.Кажете ми моля ви как протича всичко? Викат ме сутринта гладна и жадна в 8.00часа и после...кога ще ме оперират? Тъй като и мъжът ми иска да е с мен как стои въпроса с придружителите? Колко дена трябва задължително да стоя там? Много ви моля кажете ми ....

ИЗТ 13th July 2011 07:55

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad (Публикация 748329)
Здравейте момичета! Моята дата за операция е 19.07 и колкото по наближава, толкова по ме хваща шубето....Ох...не знам как ще изтрая до тогава.Кажете ми моля ви как протича всичко? Викат ме сутринта гладна и жадна в 8.00часа и после...кога ще ме оперират? Тъй като и мъжът ми иска да е с мен как стои въпроса с придружителите? Колко дена трябва задължително да стоя там? Много ви моля кажете ми ....

Имаш ЛС.Пропуснах само да напиша за придружителя,защото и на мен не ми е много ясно,но предполагам,че няколко дни по-рано трябва да се обадя до клиниката,за да запазя легло и за него.

Astoria 13th July 2011 11:12

Здравейте, след много проучвания се спрях на доктора, който искам да ме оперира- доц.Джамбазов :) Искам да попитам две неща - как става скъсяването на нос /чрез работа по хрущяла или по костта/ и второто - ако съм по ЗК мога ли да остана само 2 нощувки в Каспела? Благодаря Ви, предварително!

Miss_ME 13th July 2011 15:52

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 748101)
Датата ми е изместена за 13 юли,
По принцип възможно ли е след месец от операцията да се ходи на море (разбира се без да се излагам на слънце) : ? към средата на август..примерно

Явно операцията ти е днес, стискам палци и после ще чакаме да разказваш! Късмет!:good_luck:

JEIDI 17th July 2011 11:23

искам да попитам нещо,като ходих на преглед доцента откри че имам изкривена носна преграда,проблеми с дишането обаче съм нямала,а сега след операцията съм по зле,едната ми ноздра е постоянно запушена,а с другата си дишам,но от време на време и тя се запушва,нормално ли е,защо така се получи,ако има някой с такъв проблем,моля да се включи,предварително благодаря

emka 17th July 2011 12:24

JEIDI аз около 3 седмици след операция не можех да дишам добре при теб колко време мина от операцията?

JEIDI 17th July 2011 13:10

почти 8 месеца

ИЗТ 17th July 2011 15:50

Цитирай:

Първоначално написано от JEIDI (Публикация 749319)
почти 8 месеца

Ужас!!!То само това остава-да спра да дишам през носа.8 месеца си със запушен нос?!

JEIDI 17th July 2011 16:10

възможно ли е при положение,че съм имала изкривена носна прегр.преди,да си дишам без проблед 32 г и даже да не знам,аз отидох защото не си харесвах носа,не заради проблем с дишането,а сега след като е изправена,от къде идва проблема незнам
,и като легна става по зле,как го обясних само

Oompa Loompa 17th July 2011 16:20

При мен е точно обратното ! Бях с идеално права преграда ,но изкривена в следствие на операция на носа при емилчо . Преградата ми е до толкова изкривена ,че изобщо не мога да дишам с лявата ноздра!

JEIDI 17th July 2011 16:29

и как се справяш,колко време си така,на мен мъжа ми все ми прави забележки,че подсмърчам,сега и детето започна,абе много е неприятно наистина,най зле е когато двете ноздри се запушат,кофти ама хич не ми се ходи пак до БГ,ноември сме запланували да си направим една екскурзия тука,ще вида какво ще стане дотогава

Oompa Loompa 17th July 2011 17:24

Ми само аз си знам :) недай си боже да имам хрема , положението става страшно :) постояно съм с капки за нос.

Dreamer.x 17th July 2011 17:51

Цитирай:

Първоначално написано от Inspiration (Публикация 748725)
Явно операцията ти е днес, стискам палци и после ще чакаме да разказваш! Късмет!:good_luck:

да,мина операцията добре,лекарите са доста учтиви и като цяло съм доволна,имам един въпрос,днес е 4 ден,лявата ноздра е леко отпушена,но когато преглъщам ме боли адски много и носа и гърлото,с какво може да се облекчи :(
Питах доктора и той каза ,че може да е заседнала пластината,смъркам ,за да я изместя,но нищо не става ......

ИЗТ 17th July 2011 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749343)
да,мина операцията добре,лекарите са доста учтиви и като цяло съм доволна,имам един въпрос,днес е 4 ден,лявата ноздра е леко отпушена,но когато преглъщам ме боли адски много и носа и гърлото,с какво може да се облекчи :(
Питах доктора и той каза ,че може да е заседнала пластината,смъркам ,за да я изместя,но нищо не става ......

С придружител ли беше?Нормално ли излезе от упойката?

Dreamer.x 17th July 2011 21:29

Цитирай:

Първоначално написано от Tytik (Публикация 749349)
С придружител ли беше?Нормално ли излезе от упойката?


Да,имах придружител и излязох от упойката с хубаво настроение,само дето ми беше после замаяно за около 30 минути.. Не ми се гадеше..

ИЗТ 17th July 2011 21:53

Цитирай:

Първоначално написано от Dreamer.x (Публикация 749364)
Да,имах придружител и излязох от упойката с хубаво настроение,само дето ми беше после замаяно за около 30 минути.. Не ми се гадеше..

Благодаря за отговора:)Интересува ме още придружителя при теб ли спа?Колко дни преди интервенцията трябва да звънна до клиниката,за да запазя легло и за придружителя?А на Джамбазов трябва ли да се обадя,за да потвърдя?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.