Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Мариса 19th October 2010 16:24

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
по мое мнение когато искаш хубаво малко носле трябва да е затворения метод, защото при отворения - първо че имаш белег, който е в средата на лицето и се вижда и второ -много скоро след операцията носа просто увисва надолу и стои много грозно


добрем,чакам да ми увисне вече 4 месеца,а и белега СЕ ЗАЛИЧИ вече В СРЕДАТА НА ЛИЦЕТО МИ :lol: :lol: ,

want 19th October 2010 16:48

Абе мацки как ви увисват носовете ?Моя ве4е 5 години не е мръднал дори милиметър:) Явно че емилчо георгиев е голям ''майстор'' :lol:

sibi 19th October 2010 18:39

хахх, и моят не ще да увисне :lol:

i_ani 19th October 2010 19:37

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
по мое мнение когато искаш хубаво малко носле трябва да е затворения метод

:2003: Май ше се окаже вярно тва :wink: След десет дена ще станат 3 години от моята операция и всичко си е ток и жица :girl_dance: :D

sibi 19th October 2010 20:06

и какво общо има методът тук? :wink:

i_ani 19th October 2010 20:22

Може и да няма общо , а може и да има , знам ли:2045:

Винаги съм се чудела , когато някой се оплаче , че 1-2 месеца след риното , върха увисвал надолу:shock: :? ......Та в в тоя ред на мисли , направих асоциация....... , защото аз съм оперирана по затвореният метод :P

titi1 19th October 2010 20:26

Спациално при Емил Георгиев досега не съм видяла на някой да му е увиснал върха. Освен това от клюнове докарва фини и малки нослета. Много реже, това е!
Обаче това е нож с две остриета, щото ако недай боже след това се наложи присаждане става...оле-мале :?

Така, че И-Ани, ти просто си от късметлийките...това е.

Не е от метода, няма логика в това откъдето и да го погледнеш.

i_ani 19th October 2010 21:13

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Така, че И-Ани, ти просто си от късметлийките...това е.

Късметлийка или не , за мен Е.Георгиев си е най-добрият :2004: :cool: :D

want 19th October 2010 22:08

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Така, че И-Ани, ти просто си от късметлийките...това е.

Късметлийка или не , за мен Е.Георгиев си е най-добрият :2004: :cool: :D

По добре благодари на Господ че си била късметлийка :lol:

i_ani 19th October 2010 22:10

:bowdowl: :lol:

Мариса 20th October 2010 10:11

явно не сте били с носове като депардиьо,за това сте се сдобили с малки.Моят си остана дълъг,крив,с увиснал връх-точно,защото затворения метод не позволява добра видимост за да събере хрущялите,същото и за ноздрите

i_ani 20th October 2010 10:28

Навярно си права...Аз и преди съм писала , че когато ме видя Е.Георгиев каза , че моят нос е много лесен за корекция , защото имам тясна основа , малки ноздри , а и изобщо не беше голям.
Каза ми , че като ми махне гърбичката , ще се сдобия с малко и сладко носле и така си и стана де.

Мариса 20th October 2010 10:41

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Навярно си права...Аз и преди съм писала , че когато ме видя Е.Георгиев каза , че моят нос е много лесен за корекция , защото имам тясна основа , малки ноздри , а и изобщо не беше голям.
Каза ми , че като ми махне гърбичката , ще се сдобия с малко и сладко носле и така си и стана де.

Радвам се за теб,при мен беше адски трудно и при двете ринопластики.Сега положението е презадоволително.
Дано има повече доволни,дано хората се харесват :)

i_ani 20th October 2010 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Сега положението е презадоволително.

Това да се чува :D ...остава да свикнеш и с новите :naked: придобивки и всичко ще е ок :cool: :P

simphony 20th October 2010 11:57

но на марисабела носа и е страшно издължен - тя смени аватара и там така изглеждаше. и и бяхте казали че е като пинокио,. аз не бих си харесала така пък каквото ще да стане

Мариса 20th October 2010 14:51

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
но на марисабела носа и е страшно издължен - тя смени аватара и там така изглеждаше. и и бяхте казали че е като пинокио,. аз не бих си харесала така пък каквото ще да стане


незнам за кой аватар става въпрос,но не и важно.аз си го харесвам,а дали някой друг го харесва изобщо не е от значение за мен. :wink:

foggy 20th October 2010 20:41

абе някои хора не са в ред :shock: marisabela, носът ти е перфектен.

simphony 21st October 2010 15:12

на един от предишнити аватари беше сложила снимка на лицето си снимано някака си отдолу и носа изглеждаше сякаш е действително на пинокио и някой вече й беше казал че е като пинокио. може би за да скрият белега ги правят някак се много дълги носовете. за мен това не е хубав нос,но ти си знаеш

Мариса 21st October 2010 15:40

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
на един от предишнити аватари беше сложила снимка на лицето си снимано някака си отдолу и носа изглеждаше сякаш е действително на пинокио и някой вече й беше казал че е като пинокио. може би за да скрият белега ги правят някак се много дълги носовете. за мен това не е хубав нос,но ти си знаеш

Ама кога съм те питала за мнение,хм?Никой не съм питала за мнение,на който му харесва да го харесва,на който не му харесва да не го гледа!

Ultra 21st October 2010 15:44

symphony, хубаво е да си сложиш очила. Какъв Пинокио? Какви 5 лева? Аман от тая женска злоба. Досега не съм прочела един твой коментар (нарочно ти прегледах всички публикации) да си казала някъде нещо позитивно по някой въпрос. А и голям си капацитет, че определяш ТИ кой метод е по-добър за ринопластика и колко време би трябвало да трае операцията, а не лекарите. Много ги разбираш нещата. Какво общо има скриването на белега и с това да ти оставят "дълъг" носа?! Смешно е!

Носът на момичето е много хубав след втората операция. Може би имаш някакво лично отношение, че първата и операция е неуспешна при "твоя" лекар Е. Георгиев? Хубаво би било да покажеш и твоя нос да го видим на какво прилича...много съм любопитна за което!

Мариса 21st October 2010 15:46

аз пък не си харесах дългия,крив клюн от касапница нефертити,добре,че се появи Йорданов-моят спасител,иначе щях да си тегля куршума :lol: :lol:

titi1 21st October 2010 18:40

ех, тоя Йорданов беееее
вземеш си го напправиш мъж ли :lol:

Нищо против човека, даже не съм го виждала, ама то голямо хвалене, голямо чудо, лелеееее.
Не е хубаво така да се прехвалва някой, щото като сгафи, после излиза, че се подвеждат хората тук.
А всеки греши...

Мариса 21st October 2010 18:41

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
ех, тоя Йорданов беееее
вземеш си го напправиш мъж ли :lol:

Нищо против човека, даже не съм го виждала, ама то голямо хвалене, голямо чудо, лелеееее.
Не е хубаво така да се прехвалва някой, щото като сгафи, после излиза, че се подвеждат хората тук.
А всеки греши...

не ми трябва мъж,особено възрастен.Хваля,защото има защо!

Мариса 21st October 2010 18:43

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Не е хубаво така да се прехвалва някой, щото като сгафи, после излиза, че се подвеждат хората тук.
А всеки греши...

според мен ПЪК е много хубаво да се хвали,хубаво е да сме реалисти :wink:

titi1 21st October 2010 18:48

Виж мацка, тук има едно момиче, което си прави корекция при Йорданов и видиш ли може би за твое най-голямо учудване не остана доволно от операцията.
Не казвам, че я е окипазил, но пък за нея тази корекция си стана безмислена, просто защото носа и пак е зле.

Така, че престани с това, че Йорданов е най-великия.

PS:
Ама аз викам все пак да си го вземеш за мъж тоя док.
Ми така де, ако не беше той щеше да се гръмнеш :cool:

Мариса 21st October 2010 18:51

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
PS:
Ама аз викам все пак да си го вземеш за мъж тоя док.
Ми така де, ако не беше той щеше да се гръмнеш :cool:

хаахахахахахахахааа,човек, който ми е помогнал заслужава добри думи,а не да си го взимам за мъж-не съди за мен по себе си все пак :lol:

Мариса 21st October 2010 18:53

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Виж мацка, тук има едно момиче, което си прави корекция при Йорданов и видиш ли може би за твое най-голямо учудване не остана доволно от операцията.
Не казвам, че я е окипазил, но пък за нея тази корекция си стана безмислена, просто защото носа и пак е зле.


всеки може да си се оплаква,аз снимки не съм видяла да е показала..,та кое й е зле зпоред теб или според нея?

foggy 21st October 2010 19:27

Тити, съвсем нормално е да си хвалим доктора, когато сме доволни. Аз четох, четох и не видях кое е това момиче, което не е доволно от резултата си при Йорданов. :shock: :shock: видях някакви дребнави оплаквания че сестрите в болницата пушат, още по-дребнави заяждания колко време продължава операцията, но не прочетох за недоволни от резултата.
Не мога да разбера какво е лошото да похвалих доктора, който ти е помогнал :roll:

Мариса 21st October 2010 19:30

това е целтик дрийм,на която й беше присаден хрущял,на която носа й беше мнгоо пъти по-добре от преди риното при Йорданов.Та кое казваш Тити не си харесвала?

titi1 21st October 2010 19:36

Да, за същото момиче става въпрос.

Аз не съм казала, че не трябва да похвалиш доктора, който ти е направил успешна операция.
Но едно е да споделиш, друго е да преиграваш :!:

Мариса 21st October 2010 19:38

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Да, за същото момиче става въпрос.

Аз не съм казала, че не трябва да похвалиш доктора, който ти е направил успешна операция.
Но едно е да споделиш, друго е да преиграваш :!:

аз лично нямам интерес да преигравам с неща,които са самите факти!

titi1 21st October 2010 19:41

Ти постоянно го правиш, прехвалваш, после се разочароваш...и така..
Ама карай, като не си вземаш поука...
И от тук се махам, че днес нещо много взех да влизам в диалог с теб :cool:

Мариса 21st October 2010 19:42

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Ти постоянно го правиш, прехвалваш, после се разочароваш...и така..
Ама карай, като не си вземаш поука...
И от тук се махам, че днес нещо много взех да влизам в диалог с теб :cool:

много се натоварваш :lol: :lol:
с тази разлика,че се дразниш,че не съм се разочаровала от носа/ТАКА ИЗГЛЕЖДА/.ХХАХА

titi1 21st October 2010 19:48

Не, мила не се натоварвам, обаче ме е страх да не изтърва нещо, което не трябва, а и не искам да обиждам или засягам никого, затова.
Носът ти е хубав и се радвам много за теб, че намери покой поне затова :)
Пожелавам ти чистосърдечно да се получи така и с гърдите и устничките ти :)
Виждам, че вече си започнала да харесваш гърдите си, което е много хубаво, пожелавам ти и устните да се получат много скоро.
В никакъв случай не храня лоши чувства, не искам да ме разбираш погрешно :1201:

Мариса 21st October 2010 19:51

за това го написах с големи букви,че така изглежда.за мен не са важни никакви чувства тук,кой какви храни.мерси за вниманието все пак.

Vera Slovic 23rd October 2010 18:10

Абе момичета, я стига сте се обиждали чий нос бил хубав или грозен. Че какви сте вие, за да давате квалификации на чуждите носове? Всеки човек си има вкус и слава богу, той е различен. Ако не беше така, в света щеше да има 10-15 жени и мъже, в които другите 6 милиарда щяха да са безумно влюбени и човешкият род щеше да изчезне за стотина години :shock:
На кой му бил дълъг, на кой му бил широк...Щом той си го харесва на вас какво ви пречи?

Относно агресивното рекламиране на някои доктори, искам да кажа, че мен точно такава "реклама" ме отблъсна от един УНГ специалист (не визирам никой потребител от форума, рекламата беше по друга линия). Така че понякога вместо да направим добро на човека, който ни е помогнал, ние отблъскваме другите пациенти от него. По-важно е 10 човека по 1 път да кажат, че д-р Х е лош или добър, отколкото един човек да го каже 10 пъти.

Би било най-конструктивно, ако всеки сподели опита си със своя хирург (добър или лош) и да оставим новобранците сами да си решават кого да изберат.

emiko 23rd October 2010 20:10

Vera Slovic, много си ми симпатична, но стига си размахвала тази възпитателна пръчица из темите, което дразни не по-малко от безумната рекламна кампания на 1029 :idea:

Vera Slovic 23rd October 2010 20:36

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Vera Slovic, много си ми симпатична, но стига си размахвала тази възпитателна пръчица из темите, което дразни не по-малко от безумната рекламна кампания на 1029 :idea:

Абсолютно съм съгласна с тебе, emiko, и ще се въздържа от подобни постинги занапред. Просто аз малко си поизпатих от категорични постинги "за" и "против", тъй като човек малко или много се влияе (особено когато има някакъв проблем след интервенцията). Та исках малко да се смекчи тона, но си права, че не е необходимо това да обикаля всички теми.

1029 24th October 2010 16:44

стожителство: София
Пуснато на: Пет Ное 13, 2009 12:28 pm Заглавие:
Да севтосам темата

Доц. Джамбазов за мен е Бог!!!!!!
Скоро ще пусана снимки на всички, на които съм обещала
_________________
там където се сбъдват мечтите
няма време, часовникът спира
красиво безпътие...целуни ме сега по очите
и кажи, че съм твоя и хубава...



ОООООООО,ЕМИ!

Без коментар относно рекламата и последвалите раздразнения!

1029 24th October 2010 17:01

Някои от участниците (като Марисабела например) изказват мнения по всички въпроси във различни форуми ,нямащи нищо общо помежду си. След такива крупни цифри като 2682(,,мнения") сами са си ПОВЯРВАЛИ, че са по-добри и от самите лекари. Слушайте ги, не ходете при специалисти, Влияйте се от мнението им! (Ирония-за онези, които не могат да четат между редовете) Такива ще ви дадат всякакви съвети-за дупета, цици, кореми и т.н. 2682 ,,професионални мнения" -ха-ха-ха


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.