Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Мариса 24th October 2010 21:19

Цитирай:

Първоначално написано от 1029
Някои от участниците (като Марисабела например) изказват мнения по всички въпроси във различни форуми ,нямащи нищо общо помежду си. След такива крупни цифри като 2682(,,мнения") сами са си ПОВЯРВАЛИ, че са по-добри и от самите лекари. Слушайте ги, не ходете при специалисти, Влияйте се от мнението им! (Ирония-за онези, които не могат да четат между редовете) Такива ще ви дадат всякакви съвети-за дупета, цици, кореми и т.н. 2682 ,,професионални мнения" -ха-ха-ха


какво целиш?хахахахахааххаа :lol:

трупаш мнения ли,аз дори незнаех колко са ми мненията и дали са профи изобщо не ме вълнува :wink:

emiko 25th October 2010 08:38

1029, една снимка има много по-голяма тежест в този форум, отколкото 100 постинга с някакво безумно рекламно съдържание :idea:

За съжаление, му правиш лоша услуга на нашия (моя любим) доктор :?

svetlinka 30th October 2010 19:50

доктор Кабакчиев
 
Някой знае ли нещо за д-р Кабакчиев от Правителствена болница?

Lakme 29 8th November 2010 22:46

Някой знае ли нещо за д-р Кабакчиев от Правителствена болница?

Аз за пръв път 4увам за този доктор, но имам приятелка, която работи там и ще проу4а..... :roll: А ти знаеш ли нещо за него.... :?:

petiarad 11th November 2010 12:40

Здравейте момичета! Отдавна влизам тук и само чета ли чета....Аз също съм със проблемен нос. След жестоко счупване /натрошен/ ми направиха операция в Медицинска академия 1994г. От тогава до сега си дишам само с капки за нос...Но ...и те вече не ми действат. Постоянно ми се запушва носа , а на всичко отгоре и носната ми преграда е изкривена. Като погледна в огледалото се вижда вътре как лявата преграда почти опира в стената на носа. Връхчето е също криво и в едната страна външно се вижда едно вдлъбване, а другата страна е изтумбено..Кажете ми моля ви при кого да отида за да го оправи и да си дишам нормално..Мисля да отида и при Йорданов и при Джамбазов.Моля ви дайте ми координатите им и адресите!!! :cry:

Vera Slovic 11th November 2010 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от petiarad
Здравейте момичета! Отдавна влизам тук и само чета ли чета....Аз също съм със проблемен нос. След жестоко счупване /натрошен/ ми направиха операция в Медицинска академия 1994г. От тогава до сега си дишам само с капки за нос...Но ...и те вече не ми действат. Постоянно ми се запушва носа , а на всичко отгоре и носната ми преграда е изкривена. Като погледна в огледалото се вижда вътре как лявата преграда почти опира в стената на носа. Връхчето е също криво и в едната страна външно се вижда едно вдлъбване, а другата страна е изтумбено..Кажете ми моля ви при кого да отида за да го оправи и да си дишам нормално..Мисля да отида и при Йорданов и при Джамбазов.Моля ви дайте ми координатите им и адресите!!! :cry:

Много добре си решила. Продължителната употреба на капки и спрейчета за нос никак не е препоръчителна. И си точно и само за УНГ. Дано да имаш успех и да може да се реши проблемът на 100%.

http://www.driordanov.com/

http://www.sinumed.net/ung/contact.html

Ipsinia 14th November 2010 17:39

Здравейте на всички!
На 11 Декември ми предстои първата операция. Носът ми е счупен от приблизително 15години (в момента съм на 22) и избрах Доц. д-р Емил Георгиев. Преди да сте решили да ме критикувате относно избора искам да обележа, че някой от най-близките ми се подложиха на различни видове инетрвенции при д-р Георгиев и недоволни в моето обкръжение за сега няма. И все пак колкото и да съм сигурна ми се ще да прочета някое по-актуално мнение от някой минал през ръцете на д-р Георгиев в последно време.
Благодаря ви предварително :)

want 14th November 2010 17:47

Хахахах това че се е справил добре с други интервенции не значи че може да се справи и с носа ти :)
Ти виждала ли си носове правени от него ?
Аз си правих ринопластика при него и няма ти казвам как ме обезобрази , отделно че за да оправя пораженията се бръкнах с около 21 000 лева!
Избора е твой но това ще ти е най голямата грешка! В форума има само 2 мацки които са доволни от него , всичко останало е пропищяло.Има тема с класация на пластичните хирурзи ...той е един от водещите ...в несполучиливи ринопластики!

Vera Slovic 14th November 2010 17:50

Цитирай:

Първоначално написано от Ipsinia
Здравейте на всички!
На 11 Декември ми предстои първата операция. Носът ми е счупен от приблизително 15години (в момента съм на 22) и избрах Доц. д-р Емил Георгиев. Преди да сте решили да ме критикувате относно избора искам да обележа, че някой от най-близките ми се подложиха на различни видове инетрвенции при д-р Георгиев и недоволни в моето обкръжение за сега няма. И все пак колкото и да съм сигурна ми се ще да прочета някое по-актуално мнение от някой минал през ръцете на д-р Георгиев в последно време.
Благодаря ви предварително :)

Аз, преди 3-4 месеца. В момента съм доволна, въпреки че в първите месеци след операцията имах известни проблеми. Надявам се нещата да продължат да се развиват в положителна посока.
Това, което искам да уточня е, че ми е направено това, за което се бяхме разбрали преди операцията. А това е много важно.

Мариса 15th November 2010 04:41

емил георгиев отне почти 3 години от нормалния ми живот като оризили носа ми и дишах трудно,а вечер съм се будила от задушаване.
Опита се да коригира носа ми 2 седмици след операцията с местна упойка на пълен стомах.Събудих се по същия начин маскирана с тампони в носа,превзръзки и гипс :shock:
Не ми иска никакви изследвания и ме оперира по време на цикъл.Нямам никакъв документ,че съм оперирана при него!Той не е УНГ доктор,а лицево-челюстен хирург,от който са пропищели стотици хора,дори и деца!Била съм свидетел на семейство с бебе,което е оперирал и имаше скандал в кабинета му.....Малко след операцията едва мърдаща ме изгониха от клиниката цялата в кръв :shock: :twisted:

i_ani 15th November 2010 09:15

Сюжетът ти е много подходящ за филм на ужасите ! :biggrin:
Както винаги , засилваш нещата в мащаб 1:1000 и лично аз се съмнявам в 90% от написаното от теб :wink:
:lol: Можеше да пишеш , че хиляди са пропищели и че е осакатил и неродените деца на стотици семейства.....щеше да е още по-вълнуващо :2044: :twisted:

btw и преди втората ти ринопластика , всекидневно се любувах на разнообразните ти лични аватари :lol:... Човек който е обезобразен/оризилен , ше се кипри ли гордо по аватари :girl_dance: ?! ...На дали ! :2045:

:wink: :D

want 15th November 2010 09:58

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
емил георгиев отне почти 3 години от нормалния ми живот като оризили носа ми и дишах трудно,а вечер съм се будила от задушаване.
Опита се да коригира носа ми 2 седмици след операцията с местна упойка на пълен стомах.Събудих се по същия начин маскирана с тампони в носа,превзръзки и гипс :shock:
Не ми иска никакви изследвания и ме оперира по време на цикъл.Нямам никакъв документ,че съм оперирана при него!Той не е УНГ доктор,а лицево-челюстен хирург,от който са пропищели стотици хора,дори и деца!Била съм свидетел на семейство с бебе,което е оперирал и имаше скандал в кабинета му.....Малко след операцията едва мърдаща ме изгониха от клиниката цялата в кръв :shock: :twisted:

Абсолютно същия сценарий без никаква разлика! Нито документи, нито изследвания, по време на цикъл. Също така се опита да ми намести носа след като свали гипса!!!!!!!!Преградата ми е все още изкривена а да не говорим че ми остави носа отгоре отворен!!

want 15th November 2010 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Сюжетът ти е много подходящ за филм на ужасите ! :biggrin:
Както винаги , засилваш нещата в мащаб 1:1000 и лично аз се съмнявам в 90% от написаното от теб :wink:
:lol: Можеше да пишеш , че хиляди са пропищели и че е осакатил и неродените деца на стотици семейства.....щеше да е още по-вълнуващо :2044: :twisted:

btw и преди втората ти ринопластика , всекидневно се любувах на разнообразните ти лични аватари :lol:... Човек който е обезобразен/оризилен , ше се кипри ли гордо по аватари :girl_dance: ?! ...На дали ! :2045:

:wink: :D

И ани хайде моля те , ти си една от малкото доволни от него и не за първи път се опитваш да го защитаваш!Изкарала си късмет така че по добре наистина си мълчи.Не напразно е онази класация за хирург с най много неуспешни операции където емилчо е водещ!

i_ani 15th November 2010 10:11

Мии не само аз съм доволна :wink: :D ...На скоро имаше две нови пациентки с добри отзиви след рино при Е.Георгиев , но двечките с marisabela , на момента ги "задушихте" :2010: :lol::lol:
И защо аз да спирам да хваля ?! Забранено ли е ???Като гледам мара добре си лансира йорданов , а човека опрпеделено не е от най-големите специалисти в областта :lol::lol:

mira_sm 15th November 2010 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
И защо аз да спирам да хваля ?! Забранено ли е ???Като гледам мара добре си лансира йорданов , а човека опрпеделено не е от най-големите специалисти в областта :lol::lol:

Е, чак пък да "не е от най-големите специалисти в областта" (областта на носовете, предполагам :cool: )... Поне от написаното във форума определено не може да се направи такъв извод - след Джамбазов оперираните при него и доволните между тях са най-много.

simphony 15th November 2010 14:42

аз също съм "за" Емил Георгиев, човека има подход, има практика и опит; каквото се разберете това прави, не приказва много, но пък направи точно това за което се разбрахме
и не можеш да сравняваш някои който има толкова опит с някой който от вчера си сложил табелата "правя еди какво си".
за справка - виж постингите на ultra

want 15th November 2010 16:53

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
аз също съм "за" Емил Георгиев, човека има подход, има практика и опит; каквото се разберете това прави, не приказва много, но пък направи точно това за което се разбрахме
и не можеш да сравняваш някои който има толкова опит с някой който от вчера си сложил табелата "правя еди какво си".
за справка - виж постингите на ultra

Ако беше видяла какво беше ми направил носа едва ли щеше да го кажеш това!
Липсва му абсолютно всякакъв професионализъм ! Никой лекар не може да допусне такива грешки и толкова много само при една операция както стана при мене!Носа ми беше тотално скъсен като върхът му беше направо отрязан, носната преграда изкривена до толкова че не мога да дишам с лявата ноздра и за капак костите от горе са отворени и се напипват дори от непрофесионалист, да не споменавам и тоталното изкривяване на една страна !И ако ми кажеш че съм искала всичкото това жестоко се лъжеш!

i_ani 15th November 2010 17:05

Цитирай:

Първоначално написано от simphony
аз също съм "за" Емил Георгиев

:wellcome: :girl_dance: :cool:

want , наистина съжалявам за теб :? , но доволни и недоволни винаги ще има от който и да било пластичен хирург !

:idea: Безгрешни - няма , но дано , случаи като твоя , да са единични :!:

want 15th November 2010 19:59

I ani нека бъдем обективни и кажем колко доволни има от него и колко не , и дали недоволните не са много повече! Това което беше направено просто е непростимо дори за начинаещ пластичен хирург!Сякаш не ми е правил пласитична операция а ме е обезобразявал!
Ако аз трябва да си правя пластична операция и чуя само за един такъв случай при някой хирург ,това тотално би ме отказало от него!

Мариса 15th November 2010 20:55

ани,знаеш ли колко ми дреме за мнението ти? :lol:
Знаеш ли колко ми дреме дали вярваш или не? :lol:
емилчо не е унг лекар,а лицево-челюстен.


Йоданов не е нужно да кичи някъде табела,най-малко пък от вчера :lol:
Щом са го оценили на английско ниво,не му е нужна някаква си табелка в бг,пффф

Който не вярва може спокойно да види снимките с какъв нос ходих почти 3 години преди намесата на Йорданов :!:

Между другото трябва да си много зле с мозъка,за да натискаш пресен нос след сваляне на гипс и ОЩЕ ПО-ЗЛЕ,за да застрашиш нечий живот ДА СЛАГАШ ВЕНОЗНА УПОЙКА НА ПЪЛЕН СТОМАХ.Това ми го каза анестезиолог,която имаше предложение за работа от него и се отказа на мига като й споделих.

Когато фактите говорят ани по-добре да трае.Между другото не съм ти виждала ни една снимка преди и след,но се съмнявам да е кой знае какъв резултат или да е правил кой знае каква намеса
:!:

И има заведени дела срещу него...,ми ако щеш вярвай.Живей си в люзии,ахаххаа

titi1 15th November 2010 21:01

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
ани,знаеш ли колко ми дреме за мнението ти? :lol:
Знаеш ли колко ми дреме дали вярваш или не? :lol:
емилчо не е унг лекар,а лицево-челюстен.


Йоданов не е нужно да кичи някъде табела,най-малко пък от вчера :lol:
Щом са го оценили на английско ниво,не му е нужна някаква си табелка в бг,пффф

Който не вярва може спокойно да види снимките с какъв нос ходих почти 3 години преди намесата на Йорданов :!:

Между другото трябва да си много зле с мозъка,за да натискаш пресен нос след сваляне на гипс и ОЩЕ ПО-ЗЛЕ,за да застрашиш нечий живот ДА СЛАГАШ ВЕНОЗНА УПОЙКА НА ПЪЛЕН СТОМАХ.Това ми го каза анестезиолог,която имаше предложение за работа от него и се отказа на мига като й споделих.

Когато фактите говорят ани по-добре да трае.Между другото не съм ти виждала ни една снимка преди и след,но се съмнявам да е кой знае какъв резултат или да е правил кой знае каква намеса
:!:

И има заведени дела срещу него...,ми ако щеш вярвай.Живей си в люзии,ахаххаа

Рече и отсече вещата :!: :lol:

Мариса 15th November 2010 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от want
Липсва му абсолютно всякакъв професионализъм ! Никой лекар не може да допусне такива грешки и толкова много само при една операция както стана при мене!

Ооо и любимото му изказване-оооо,ама ти си ми първия такъв случай,а всъщност случаите са многоооо.

И още нещо много важно-тампоните,с които стоях цяла седмица съм можела да получа инфекция.КОй нормален,здраво мислещ човек би допуснал толкова мърлява работа?

i_ani 15th November 2010 22:39

марисабелче , доста по-компетентни от теб хора са оценили това , което е направил , а твоите мнения не трогват никого , така че , ако обичаш , пък и ако не обичаш :lol: не натрапвай смешните си коментарчета :lol: ...Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

Мариса 15th November 2010 23:06

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
марисабелче , доста по-компетентни от теб хора са оценили това , което е направил , а твоите мнения не трогват никого , така че , ако обичаш , пък и ако не обичаш :lol: не натрапвай смешните си коментарчета :lol: ...Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

анче,ама хич не е важно кой компетентен е оценил нещо.фактите говорят сами за обстоятелствата и твоите коментари са повече от излишни :lol:
А дали са смешни, смей се тогава.Остави на хората сами да решат дали да се смеят или замислят дали да идат в клиника нефертити-грозофили!:)

Мариса 15th November 2010 23:09

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

Нямам нужда,защото получих това,което исках благодарение на Йорданов:)
Анче,защо ти е толкова дълъг носа?За да си го вреш във всеки мой пост :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

i_ani 15th November 2010 23:16

Много бавно ти тече мисълта :D ...Явно доста съм те засегнала :D
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:
Спри да ме занимаваш с комплексарските си изказвания !!!!! :2014: :2014: :2014: :2014:

Мариса 15th November 2010 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
...Явно доста съм те засегнала :D
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:
Спри да ме занимаваш с комплексарските си изказвания !!!!! :2014: :2014: :2014: :2014:

неможеш,опитай повече,но мисля ще се изхабиш.Просто си една непозната,която трака по клавиатура,просто не си ми никаква,за да можеш да ме засегнеш.Но ще ме забавляваш,не спирай моля!
Ем,ти самичка се занимаваш с мен :lol:

Мариса 15th November 2010 23:28

ааа,и ако бях комплексарка/да ти обясна,че явно твоята мисъл не тече правилно/ щях да се обидя,но не мога:)

titi1 16th November 2010 09:18

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:

:2003:

Vera Slovic 16th November 2010 09:31

Ipsinia, ти сигурно стана "пишман", задето попита изобщо...

Ultra 16th November 2010 11:30

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Йоданов не е нужно да кичи някъде табела,най-малко пък от вчера :lol:
Щом са го оценили на английско ниво,не му е нужна някаква си табелка в бг,пффф

И как точно са го оценили на английско ниво, че не разбрах? Ти била ли си там, видяла ли си? Ти знаеш ли от колко време е в България и работи тук, а не в Англия? От август месец. Преди година е бил в Първа градска.
Ако е бил на специализация за по месец-два в Англия пролетта и лятото и му се иска да отиде, това не значи, че са го взели на работа там. Хайде престани да го хвалиш вече, че от такива хвалби прекалено насериозно се е взел, а и доста комерсиален е станал. Прибра ми 2000 лв. и нищо не свърши, все едно съм отишла да ме оперира за без пари. Да не казвам, че като бях легнала вече на операционна маса да ме упояват търсеше нещо, май някакъв инструмент, не можах да разбера, защото говореха с недомлъвки със сестрите, за да не разбера. Големият специалист, няма що. Доколкото зависи от мен ще направя така, че да са информирани хората колко се е "постарал" при мен.

emiko 16th November 2010 12:13

Цитирай:

Първоначално написано от Ultra
прекалено насериозно се е взел, а и доста комерсиален е станал.

Дааа, има го тоя момент и той настъпва рано или късно при всички :?

Единственият, който засега държи фронта в това отношение, за което шапка му свалям, е Джамбазов.

1029 16th November 2010 21:13

Дааа, стана много,, сладко''!

Момичето е направило своя избор и иска да чуе още нещо добро, ама как така,, Професионалистките'' ще,, позволят''. Има само един Лекар и други няма! Другите са Емилчо, Иванчо и т.н. - и да не са ползвали услугите им, пак не са добри!

Интересно, Марисабела, ти каква професия имаш, та си позволяваш да говориш с явно пренебрежение за хора, които са се бъхтали здраво за това д-р или още повече доц. , проф. пред името си? Ти каква си, мила?

want 16th November 2010 21:25

Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея. И две да сме пак е достатъчно !Не знам какви са били пораженията върху нея но върху мен бяха катастрофални! Буквално ме беше обезобразил!
Когато ходих на консултация при един от най големите пластични хирурзи в Лондон човека беше направо потресен .Ако емилчо смяташе че си е свършил работата като хората нямаше да ми върне парите , ако това беше ми се случило в Англия щеше не само да ми върне парите но и да ми плати обезщетение и то в доста солен размер , както и нямаше да има никаква клиентела!

titi1 16th November 2010 22:00

Цитирай:

Първоначално написано от want
Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея.

Уонт, има една огромна разлика между теб и Марисабела..
И точно ти не се прави, че не я разбираш :wink:

want 16th November 2010 22:03

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от want
Не разбирам какво толкова се хванахте за марисабела ?Аз съм на същото мнение като нея но никой не реагира на постовете ми ,но за сметка на това се скъсвате да се заяждате с нея.

Уонт, има една огромна разлика между теб и Марисабела..
И точно ти не се прави, че не я разбираш :wink:

Не виждам разлика , и двете сме пострадали и то жестоко !
Само да спомена че снимките ми ги ползваха на един симпозиум на пластичните хирурзи като пример за некадърна ринопластика!

titi1 16th November 2010 22:08

ти сега недей говори така, че като те чуе момата и ще почне да тръби, че нейните снимки са ползвани не на едни, ами на 5 симпозиума :lachen:

Аз ти вярвам Уонт /въпреки, че твои снимки не съм виждала/, ноооо....въпроса не е само в това.

want 16th November 2010 22:14

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
ти сега недей говори така, че като те чуе момата и ще почне да тръби, че нейните снимки са ползвани не на едни, ами на 5 симпозиума :lachen:

Аз ти вярвам Уонт /въпреки, че твои снимки не съм виждала/, ноооо....въпроса не е само в това.

Това е лекаря който ми ползва снимките !За да се вредиш при него на консултация се чака с месеци! Искаше да пусне историята и в списанията но не пожелах тъй като ме беше срам да се показвам в такъв вид !Между другото това е нормална практика тук да се пускат такива истории по списанията , така че ако това беше се случило тук и публикувано просто с кариерата му е свършено!

http://www.nipntuck.co.uk/about.php

1029 16th November 2010 22:16

Това е много гадно-да ползват снимките ти за лоша ринопластика. Но никой не е застрахован от неуспех- нито хирурзите, нито пациентите. Затова е и личния избор. Информирахте- хубаво! Всеки да избира! Но злобата и плюенето е гадна работа, а някои само това правят, забележи!

want 16th November 2010 22:33

Цитирай:

Първоначално написано от 1029
Това е много гадно-да ползват снимките ти за лоша ринопластика. Но никой не е застрахован от неуспех- нито хирурзите, нито пациентите. Затова е и личния избор. Информирахте- хубаво! Всеки да избира! Но злобата и плюенето е гадна работа, а някои само това правят, забележи!

Лоша ринопластика ?? Бях обезобразена! Беше сгафил абсолютно всичко!Ако беше само една грешка иди дойди но да оклепаш всичко възмножно не е просто лоша ринопластика! И за каква злоба говорим ?Била ли си 2 години обезобразена и всеки да те гледа като маймуна в зоопарка?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.