Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Фор0мни цитати (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1700)

Velikiq MAO 7th June 2006 20:07

Фор0мни цитати
 
Ми в един друг форум имаше подобна тема и много и се накефих. Тука се публикуват всички бисери изтърсени във форума. Почвам с една превърнала се в култ тема за чикиите:
"Вярно ли е, че ако се редужат тренировка и чикии ще се отслабне по-бързо?"

"От това може да отслабнеш единствено умствено......Другия вариант е да си ги правиш тичайки в парка....."

http://www.cheesebuerger.de/images/s...hlich/c040.gif

uspeh 7th June 2006 21:11

:D ххаахах :D Убиец тема :lol: :lol: :lol:
Един съученик преди разказваше за неговата система "пирамида" за уголемяване на инструмента :lol:
Естествено имаше и "обърната пирмида" :lol:

bimbi 9th June 2006 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от compe на ЛС
колко съм красива, а сия цици, само дето не са мои!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А, така ми се иска, ама като моите са малки, избивам комплекси с тия

кво ли иска да ми каже... :? предполагам че има връзка с аватара ми, ама знам ли кво й се върти из главата :roll: май се е засегнала от коментарите ми в тъпите й рекламни теми и е решила да се заяжда на ЛС. Божке :roll:

Velikiq MAO 9th June 2006 20:35

Цитирай:

Първоначално написано от Петко К
с мързел също не се отслабва. Пробвал съм

Петко К ме разби с тая реплика :lol: :lol:

А доколкото за оная шматка, Бимби остави момичето и на нея не и е лесно да е задръстена. ХАХА

bimbi 9th June 2006 23:04

Цитирай:

Първоначално написано от Velikiq MAO
А доколкото за оная шматка, Бимби остави момичето и на нея не и е лесно да е задръстена. ХАХА

аве никва милост...бой докат мърда :lol: :lol: :lol: :lol:

uspeh 12th June 2006 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от Franklin
Цитирай:

Първоначално написано от D3BEP
Където между другото на последното състезание човек от публиката го е бил, ако не се лъжа :)
Както и да е.

Човека от публиката е баща на един мой приятел, и е НСБОП-ец...

Хехе, много ме зарадва тази дума :D

Velikiq MAO 16th July 2006 11:43

Цитирай:

съветвам те за напред да внимаваш с клишетата по моя адрес, а защо немогат да ми сложат БАН, сам си отговори, а не забравяй че си присвоих и като екстра модераторски права, не те плаша а , само предопреждавам бъди внимателен за напред.
Познайте кой ми го прати :lol: :lol: :lol: Айде че можеби ми е за последно ХАХА

П.П Казах кавото мислех и не съжалявам.

veselana 28th July 2006 13:55

Цитирай:

Първоначално написано от bimbi
Цитирай:

Първоначално написано от compe на ЛС
колко съм красива, а сия цици, само дето не са мои!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А, така ми се иска, ама като моите са малки, избивам комплекси с тия

кво ли иска да ми каже... :? предполагам че има връзка с аватара ми, ама знам ли кво й се върти из главата :roll: май се е засегнала от коментарите ми в тъпите й рекламни теми и е решила да се заяжда на ЛС. Божке :roll:

Какво е това чудо,господи какви хора има :1246: :1246:

milena127 28th July 2006 14:19

Цитирай:

Първоначално написано от Velikiq MAO
Цитирай:

съветвам те за напред да внимаваш с клишетата по моя адрес, а защо немогат да ми сложат БАН, сам си отговори, а не забравяй че си присвоих и като екстра модераторски права, не те плаша а , само предопреждавам бъди внимателен за напред.
Познайте кой ми го прати :lol: :lol: :lol: Айде че можеби ми е за последно ХАХА

П.П Казах кавото мислех и не съжалявам.

Хм...това от Liophy ли е?! Нещо ми е малко странно да се изразява така :1254:
С какво го разгневи така?!

milena127 28th July 2006 14:30

А иначе уникати в този форум много. Ето например:

Цитирай:

Кажете плс, защото искам ръката ми да порастне с поне 14 см за да ми стане поне 38 см до края на годината или поне до другото лято за да може момичетата да ме заглеждат на плажа.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.