Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Колко от вас са пробвали? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13091)

game 23rd December 2012 01:09

Колко от вас са пробвали?
 
Колко от вас са пробвали групов секс? Колко човека са участвали

radosfsf 2nd January 2013 21:16

Аз:).Бяхме приятел аз и приятелка...

Oompa Loompa 3rd January 2013 23:33

Не думай, че сега жена ти ще те погне :)

Синя_орхидея 6th January 2013 13:56

Аз и приятеля ми, както и още една двойка(м+ж).

atila_domination 7th January 2013 14:55

Няколко пъти "тройки" в различните възможни разновидности.

bimj 12th January 2013 16:11

аз съм пробвал всякакви троики и веднъж 6 човека 3 мъже и 3 жени

pinkpetals 20th January 2013 19:59

Че тройката смята ли се за групов секс ? :shock:

petar232 18th March 2013 17:09

Аз съм пробвал веднаж бяхме 3 момчета и 2 момичета! Беше яко изживяване :)
_________________
Врати за апартаменти

Мариса 30th April 2013 13:16

Цитирай:

Първоначално написано от game (Публикация 780891)
Колко от вас са пробвали групов секс? Колко човека са участвали

Нормално е всички да сме пробвали с по няколко наведнъж,хаххаа

Лудите клавиши 2nd May 2013 00:49

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 786513)
Нормално е всички да сме пробвали с по няколко наведнъж,хаххаа

Нормалното е друго - всички да влезнем във форума, да прочетем твоите включвания и да им се насладим в неизказан и недостижим блян на нашата принизена и неразбираща мисловна природа.

voilaislington 27th May 2013 09:00

На мен най-много ми харесва с 2 жени иначе май повечето вероятности са забавни :)

solsolsol 31st May 2013 13:58

И аз.
 
С мое гадже преди години правехме тройки. Винаги са били двама мъже и една жена. Готино е.

tyning 31st May 2013 21:04

Цитирай:

Първоначално написано от sirmilanov (Публикация 788110)
С мое гадже преди години правехме тройки. Винаги са били двама мъже и една жена. Готино е.

Добре де ...
Не изпита ли чувство на ревност ?

Pufpaf 31st May 2013 22:10

^^^ Мислих си да напиша нещо подобно, ама явно хората сега, някои са по освободени, щото се сетих, че има едно явление, не знам как се казваше, където двойки се срещат с други и си разменят партньорите, даже има такива сбирки. А съвсем скоро прочетох пък, как една жена, която тя го споделя, са си поръчали заедно с приятелят и компаньонка, която е и с би наклонности и се хвалеше, че била доволна от услугите и. :p

Аз като мъж, ако приятелката ми каже, че иска тройка с още една жена бих с е прежалил в името на любовта, бих го направил ако тя го желае :1207: ОБАЧЕ друг мъж да люби моята жена, може ама само през трупа ми, говорим за човек към който имаш чувства. Съвсем друго е да забършеш някоя фенка на - "секс за една вечер" и да викнеш някой за тройка, ако така иска момичето. Сигурен съм обаче, че има доста жени, които са си мечтали за секс с двама мъже едновременно, единият да работи на едното място, а другия на другото и в такива фантазии няма нищо срамно. :sunbath:

solsolsol 3rd June 2013 08:15

Не
 
Цитирай:

Първоначално написано от tyning (Публикация 788120)
Добре де ...
Не изпита ли чувство на ревност ?

НЕ
Ревност се изпитва, когато правят нещо зад гърба ти, когато си пренебрегнат, когато си заместен, а ако се случи да попаднеш в подобна ситуация е вече късно за ревност време е за раздяла, а да ревнуваш преди това да се е случило е безмислено и глупаво.
Спомням си, че след първия ни опит, на следващия ден изпитвах чуство на вина, но беше за ден, два и отмина.
По време на секс не изпитваш нищо друго освен желания и възбуда.

ivanninov 14th June 2013 13:32

Най-добре е 2 жени 1 мъж. Все пак това е мъжката мечта
______________________
Блиндирани Врати Врати За Мазета Метални Врати Метални Решетки

kemelo 26th June 2013 22:23

Трябва да си много голям сладкодумен за да убедиш и двете
___________
пощенски кутии vrati монтаж врати

Lorretta 11th July 2013 14:29

Аз не съм пробвала но ако си поискам от приятеля ми ще каже че му изневерявам сигурно. А и той ще иска с друга жена а аз с друг мъж. Така че ще си ми остане за сега като мечта

Pufpaf 11th July 2013 15:09

Със сигурност ако момичето предложи тройка с друго момиче на приятеля си, той никога няма да откаже, но ако тя иска тройка с друг мъж, тогава почти всеки мъж няма как дори да си го помисли и все пак това е нормално.

Обаче на мен веднага ми изкача следната идея и тя въобще не е шега, а съвсем реално постижима, ако момичето няма проблем да прави тройка с друго момиче, а приятеля и трудно ще откаже, тогава може да се използва strap-on дилдо и по този начин ще прави такъв секс с едновременно проникване и отпред и отзад и ако това е достатъчно защо не. Аз знам за двойки, които са си поръчвали момиче на повикване и с би наклонности за тройка.

Lorretta 11th July 2013 22:12

Веднъж се сaмопокaних нa еднa моя приятелкa. Кaзaх и че имaм товa желaние но тaкa ине получих покaнa. Сегaщния ми приятел е мaлко консервa aко рaзбере кaкво ми е в глaвaтa не искaм дa го мисля кaк ще мрънкa.

Мариса 12th July 2013 10:40

При мен същото се е получавало.Искали са от мен тройка с друга жена,а когато аз искам тройка с още един мъж не става.И казват,че по-добре нито едното,нито другото,щом ще има намеса с друг мъж...хахахахахаах ;)

Лудите клавиши 12th July 2013 19:01

Цитирай:

Първоначално написано от Lorretta (Публикация 790280)
Аз не съм пробвала но ако си поискам от приятеля ми ще каже че му изневерявам сигурно. А и той ще иска с друга жена а аз с друг мъж. Така че ще си ми остане за сега като мечта

I have a dream

Поздрав с това парче:) С пожелание да сбъднеш мечтата си!

Lorretta 13th July 2013 02:40

Блaгодaря зa поздрaвa може пък някой ден дa изникне тaкъв момент.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.