Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 26th November 2013 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 794083)
Смятам да ходя до седмица, две. Не съм ходила на 6 месечната контрола. Освен това планувам още една корекция и искам да го обсъдя с Дилбер. Искате ли да си чукнем една среща там?

Нелка, нослето ли нещо ще коригираш ?

Elly Stefanov 26th November 2013 18:28

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 794555)
Ели, как ти понася носа студовете? Чувала съм, че хората с рино се оплакват от лека болка в студено време. Защото е чупено, а в студено чупеното боляло.

Аз днес споделих с моята колежка за плановете ми и тя естествено остана втрещена.
Но както по-рано някой беше писал тук - на хората не им пречи носа ти, защото са свикнали да виждат сърцето ти.

Няма никакви болки, може би се отнася за прясно счупено... В началото на седмицата бях малко болна, но даже не съм си слагала капки за нос, нямам проблеми :)

Абе аз тези хора в тази държава не ги разбирам. Значи се приема за нормално да се набухаш със силикон къде ли не, но стигне ли се до ринопластика, която в някои случаи е належаща заради проблеми с дишането - втрещени и неразбиращи. И аз съм имала неразбиращи или любимия ми коментар - "Ипреди си беше хубава" и тогава обикновено предлагам да им счупя носа, за да видят какво е да сумтиш като Дарт Вейдър и да изглеждаш като вещица по снимките :shooting:

Pufpaf 29th November 2013 18:31

Реакцията на околните хора не трябва да ви изненадва и повярвайте това не е защото те са свикнали да ни виждат душата, а не външният вид. За най близките то е ясно, те ще си те харесват със какъвто и да е нос и кусур, но за другите е по различно и те самите не могат да се усетят какъв парадокс се получава от изказванията им.

Точно това "И преди си беше хубава" те хем го казват с добри намерения, но то има обратен ефект. По някога дори почти винаги в такива случаи хората ще кажат точно това което не мислят, за да не ни накарат да се почувстваме зле и за това се получават и такива мнения. Интересно е какво биха казали след промяната, на въпроса - кое повече има харесва сега или преди ?!

ai6erasimova 30th November 2013 14:18

Da taka si e

Pufpaf 30th November 2013 15:38

Айше дали някога ще видя красивите ти очи, за които толкова съм слушал :1246: Докато дойде време да си оперирам и ти вече може и да не работиш там :?. Не само много красива, а и толкова добра, дано никой да не злоупотребява с твоята доброта, защото не са много хората които помагат така и то безкористно ! Бъди здрава Айше, ти имаш добро сърце :good_luck:

simona_80 30th November 2013 16:18

Pufpaf, ти не се ли престраши вече ? :)

Pufpaf 30th November 2013 19:23

Вече на няколко пъти са ме подпитвали това, дали не съм се престрашил вече, ама вие момичета май ме взехте за някой пъзльо :lachen: е мен няма от какво да ме е страх, но аз ви разбирам, че не го казвате това в директният смисъл на думата.

Преди години ми резнаха сливиците с пълна упойка, ама при мен нещо се забави възстановяването и беше по тежко и няма как да забравя, дори след 3-4 дена всяко едно преглъщане ми носеше много голяма болка (а по принцип съм кораво копеле по отношение на физическа болка) и си спомням, как като пиех вода и обикалях в стаята :biggrin: Правих си разходки от единия край до другия, на всяко едно преглъщане болката беше доста сериозна :wall:, голям зор но все пак мина, а вие с оперираните носове правили ли сте си такива кръгчета в къщи да се разсеяте от болката :2006:

Носът ми е на 3-4 място в списъка по приоритети, а тези които са по напред за тях ще ми трябва в пъти повече пари и аз със сигурност няма де се оперирам в България, така че ако някой иска по бързо да си ъпдейтна носягата :-D може да прати едни 30-40к левчета, за да влезна по бързо и аз в отбора на тунингованите носове ! :wink:

simona_80 30th November 2013 21:20

Pufpaf, не съм искала да те обидя в никакъв случай.
Не смятам, че си пъзльо, напротив !

Аз носа не съм си оперирала /скоро и това ще стане, надявам се/, но си спомням, че след мамопластиката първите сутрини правих и аз такива кръгчета, тъй като ме болеше и не можех да стоя мирно

ai6erasimova 30th November 2013 23:11

Zdr momi4eta ako va interesuva nesto moje da me pitate za vsyakakvi vidove operasiii asim na vaso raspolojenie tukasim za da vi pomogna

Мечта 1st December 2013 16:29

ai6erasimova, упойката при д-р Дилбер венозна ли е или с интубация и колко горе-долу продължава операцията при първична ринопластика.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.