Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Shtur4e 16th July 2016 10:58

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809419)
Визи няма , ама има военен преврат . Честито на печелившите , дано нещата се успокоят бързо .

Mitkui, дано всичко при теб е наред! Как ще се придвижваш в града сега? Нали се ходи за смяна на лепенките? Докторът продължава ли с операците?

gabura7 16th July 2016 11:31

Anich4ka, а обмисля ли се изобщо такъв вариант, знаеш ли? Ако да, всички можем да зачакаме. Ти нали комуникираш с Джансу? Ставало ли е на въпрос това може ли да се случи в близкото бъдеще? Ние нали с теб сме през една седмица горе долу.
Дали не можем да питаме chocolate или направо Джансу. Ако се окаже , че възнамерява да идват догодина тук с екипа си само дето ще сме се чудили да ходим ли ,да не ходим ли до Турция при тези събития.

Chocolate9 16th July 2016 13:09

Здравейте на всички. С д-р Илхан сме обсъждали вариант за извършване на операции в България, но за съжаление, това няма как да се случи в близкото бъдеще.

mitkui 16th July 2016 13:54

Благодаря за загрижеността , за съжаление днес ми отложиха последния преглед и махане на
конци за понеделник . Като цяло в Истанбул е спокойно , или поне в райна в който съм , но от кабинта се обадиха да не ходя . Вероятно ще поостана още 2 дни , бях планирал да се прибирам в неделя , но уви . :) Пътувам с кола и това е още по забавно , предвид неяснотата по границите .
Поздрави .

aliona 17th July 2016 16:49

Здравейте на всички,чета форума от няколко месеца,искам да споделя моето нещастие с доктор Асен Асенов от Пловдив и да предпазя всички от този касапин!!!
Декември месец 2015 г. беше ми направена септопластика,имах изкривена носна преграда,след тази операция нещата се влошиха доста-изгубено обоняние 95 %,почти никакво дишане през носа,мега изкривена лявата ноздра, от дясната ноздра постоянно хвърлям топки слуз с някакви накъдрени неща вътре,изчаках 6 месеца след операция и потърсих друг лекар за преглед и консултация,спрях се на професор Румен Бенчев.И ето какво имам -накриво поставена носната преграда,срастване на меки тъкани и най бруталното и трагичното е ------ отрязана доста напълно здрава лигавицата :( :( която в момента е атрофирана.Когато го чух това само дето не получих удар,изпаднах в шок,измери ми и дишането през носа-през лявата ноздра дишам едвам 30% през дясната около 70% и като цяло нямам и 50% дишане през носа!!! В момента с такива поразии повторна операция не може да бъде направена, иначе ще станат по зле нещата :( Сега месец и половина ще съм на спрейове и мазила за да може да се съживи лигавицата,за което професора не дава напълно гаранция,и има доста голям процент лигавицата да не се възстанови, защото много е отрязано от нея.Професора в голямо недоумение и въпрос какви са били доводи на Асенов да режи напълно здрава лигавицата...Имам малка надежда на турските доктори,макар че изгубих вяра и сега съм в ужасна депресия ,нямам желание и за живот, защото един долен боклук (доктор няма как да го нарека) с лека ръка решил да ме осакати и да ме направи инвалид ей така,сякаш съм за него някакво свинче...Така че мили момичета стойте на далеч от този изрод и касапин Асен Асенов ако не искате да останете сакати като мен!!!! Господ да ми е на помощ да стане чудо тази лигавица да живне,иначе не знам как ще си живее нататък без обоняние,без пълноценно дишане през носа,защото с такова "сакато" дишане има и кофти последствия и за другите органи и цялото ми здраве.....
П.С. понеже съм новобранец тук и не знам как да кача снимката на носа :(

aliona 17th July 2016 17:09

Ето ги снимките

http://dox.bg/files/dw?a=2c80c982da

http://dox.bg/files/dw?a=206f717275

veronika.stoqnova.33 17th July 2016 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809435)

Здравей, алиона, съжалявам да чуя и твоята история. 3-4 страници назад и аз описах моята, но моето е след пластична операция, за нос който не харесвах, а не за проблеми с дишането... разбирам болката ти, но горе главата.. ако имаш желание няма да оставиш така нещата. Ще почакаш нужното време, за следваща операция, но преди това ще провериш по-добре при кой. Аз ако публикувам снимки мои, всички ще се уплашите, което явно е направил Дилбер, защото не ми отговаря вече седмица и повече а е прочел съобщението ми. Успех на всички

veronika.stoqnova.33 17th July 2016 19:10

Цитирай:

Първоначално написано от dessi_999 (Публикация 809414)
Здравейте.Не знам в коя страница сте писали,но ако е в Турската ,може и да не ви отговорят,освен ако не сте писали на Турски език.Ако искате,пишете на Българска му страница,за която отговарям аз,също така доктора ще идва септември месец,и може да се видите лично с него,и да се консултирате по вашия въпрос.За ваше удобство пишете на Българската му страница.
https://www.facebook.com/%D0%A0%D0%B...10087/?fref=ts

Благодаря за отговорът, писах му на тази, българската му страница - и на английски и на турски, вярно с преводача гугъл, но мисля че ме е разбрал и особено и снимките бяха доста ясни какво трябва да искам. За нещастие, не ми е удобно края на септември, защото живея в Англия, а отпуската ми е края на август до 5 септември. Много исках да разбера дали може да ме оперира, защото ако ли не да се насоча към друг с който да успея да си уговоря час и самото патуване, защото и паспорт трябва да си правя, а и моренце ми сеискаше да си организирам и го отлагам заради него.

yoube 17th July 2016 19:51

Ами аз се убих да повтарям Асенов колко е некадърен ама никой не ми вярва, след моето мнение винаги изкачат няколко потребителя с два или три написани коментара от както са си създали профил да ми обясняват колко съм краен и ,,на тях колко много им помогнал,, Хора, Асенката постоянно следи този форум аз лично видях на телефона му това, кълна се. Проблема е че е много лесно да създадеш нов профил и да пишеш от свое име, а снимки в интернет е лесно да се намерят. Най-лесен начин да провериш дали една снимка е автентична е http://tineye.com/ Само слагаш снимката там и ако я има някъде в интернет въобще тя ти излиза веднага, можеш и от компа да я заредиш или с линк. Алиона, ориентирай се към Илхан или Дейвис, със сигурност ще ти подобрят състоянието, струва си поне на консултация да отидеш. При моя нос и двете ноздри бяха смачкани като твоята лявата, въздух не минаваше през дупките, сега дишам над 80 процента. Доктора първо се хвана за главата после започна да коментира, но за щастие всичко е Окей вече. Опитай, защото си нямаш и представа това какви проблеми може да ти създаде за в бъдеще, сума болести, измореност, нервност, дори няма да можеш да спиш вечер, постоянно ще си болна и трудно ще оздравяваш-горе главата медицината е доста напред вече.

Ellennaa 18th July 2016 09:59

Съжалявам, че има пострадали хора от него.
Ама естествено, че чете бе, срамота, че е УНГ специалист.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.