Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Аборт в София, къде? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7473)

sweet_dreams 13th October 2008 16:57

Аборт в София, къде?
 
Здравейте! Някак си не ми се искаше да занимавам толкова хора с проблемите си, но съм на ръба на отчаянието и имам нужда от помощ. Става въпрос за следното: бременна съм в 7-ма седмица, но точно сега не се чувствам готова да гледам бебе, понеже още уча, едвам издържам себе си, а какво остава за дете и т.н. Бащата е на същото мнение - че не му е сега времето. Така че единственият изход е да направя аборт. Бях се насочила към болница "Шейново", но два пъти ходих там, и двата пъти имаше голяма опашка от чакащи, а аз нямам сили да чакам часове. Повръщам непрекъснато и ми е много зле, едвам отивам до магазина да си купя някаква храна, която след това повръщам цялата. Изобщо положението е повече от трагично...
Дали някой може да ме насочи към болница в София, където правят аборти? Казаха ми, че в Шейново били "най-добрите" - ако изобщо може да има такова понятие, но добри дотолкова, че се занимават непрекъснато с такива процедури. Само че това чакане там ми е убийствено, така че по-скоро бих отишла в някоя по-малка болница, където няма да чакам с часове и да съм поредната "овца под ножа". Моля ви за съвет, ако някоя от вас е минала през това, ще съм много благодарна, ако сподели как е било при нея и най-вече къде го е направила.

aniK 13th October 2008 21:26

Честно да ти кажа май навсякъде, където има добри специалисти, се чака :? По-добре в Шейново или друга специализирана болница, за да си сигурна, че всичко ще мине гладко. Бременни, небреммени, частен прием или по ЗК, всички чакат :( Недей да рискуваш да ходиш при някой лаик. Другят вариянт е в някоя от най-скъпите частни клиники (Св.Лазар например. Там май не се чака толкова)

Пипилота 13th October 2008 21:28

Уффф, как ти завиждам, че си бременна :1246:
Що ли на мен не ми се случи пък нека съм неподготвена...

melica 13th October 2008 22:02

Re: Аборт в София, къде?
 
Мило момиче,мислих да ти дам съвет,но ти не пишеш за това,а и съвети май не бива да се дават за подобни неща.Ако беше само ученето проблема,щях да те посъветвам вероятно да поразмислиш,но щом и бащата мисли"че не му е времето"...по-добре побързай.Препоръчвам Шейново.

Марулка 14th October 2008 08:37

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
Уффф, как ти завиждам, че си бременна :1246:
Що ли на мен не ми се случи пък нека съм неподготвена...

Стискам ти палци.......... :lol:

Divinemouse 14th October 2008 21:03

Ако не искаш да чакаш отиди във някоя частна клиника и всичко става много по бързо...Само във Торакс не ти препоръчвам да отиваш...
Успех от мен ....


Пипилота ,аз ти пожелавам по бързо да ти се случи щом го желаеш :lol:

sweet_dreams 15th October 2008 18:14

Благодаря ви на всички за отговорите, аз в крайна сметка си изчаках чакането в Шейново и тази сутрин благополучно дойде моя ред да легна на магарето... Събуждането от упойка беше най-ужасното нещо, което ми се е случвало досега, не си чувствах нищо, почти не можех да се помръдна, чувах, че някакви хора ми говорят, ама не можех да реагирам... Сега вече съм по-добре и се надявам по-бързо да забравя целия този кошмар. И едно е сигурно - вече имам огрооомна обеца на ухото занапред..
Пипилота, не е честно - има толкова жени (предполагам като теб), които искат да забременят и непрекъснато правят опити и въпреки това не се получава.. А при мен стана буквално от веднъж, от няколко капки сперма - съжалявам за израза, но беше точно така :(

PeCinCe 18th October 2008 00:11

Бързо възстановяване !! И ако имаш нужда да говориш с някого, тук винаги ще намериш хора, които да те изслушат :girl_kiss2:

MILI 4th December 2008 13:44

Цитирай:

Пипилота, не е честно - има толкова жени (предполагам като теб), които искат да забременят и непрекъснато правят опити и въпреки това не се получава.. А при мен стана буквално от веднъж, от няколко капки сперма - съжалявам за израза, но беше точно така
Познато ми е..........

И направо много ме яд като гледам по телевизията жени,които живеят само затова да имат детенце и полагат толкова много усилия за това. Просто живота е несправедлив :?

sweety_L 4th December 2008 14:15

Цитирай:

Първоначално написано от PeCinCe
Бързо възстановяване !! И ако имаш нужда да говориш с някого, тук винаги ще намериш хора, които да те изслушат :girl_kiss2:


И освен това, искрено ти пожелавам следващата ти бременност да е много желана, спокойна и щастлива! :2003:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.