Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мода (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Колани (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5906)

Karlson 13th February 2008 13:28

Колани
 
Здравейте,

Споделете от къде си купувате колани. Като се замисля повечете са ми от Арт 93, но последния ми излезе доста некачествен и се позамислих да потърся алтернатитава. Падам си по изчистени колани, не обичам капси, камъчета, пеперудки и т.н.

trini_ti 13th February 2008 15:40

И аз обикновенно от там взимам и меизненадва това че не е бил качествен :shock: иначе не си падам много по капси и т.н. носпоред мен и те си имат места на който да се носят, предпочитам черните, белите или кафявите колани (това са ми най-честите цветове в гардероба и относно чантите и обучките и за това така :lol:

ka 13th February 2008 17:18

Ох, и аз от толкова време си търся черен колан и не мога да си намеря. Аз обичам колани с по-инересни и различни токи, а не съвсем обикновени.

trini_ti 13th February 2008 17:23

стилното и изчистеното не значи обикновенни :shock: :lol:

ka 13th February 2008 17:26

Нямах това предвид, но както и да е. Няма да влизам в глупав спор :D

Allure_ 13th February 2008 18:59

Аз пък много харесвам по-груби колани с капси,които обиконвено нося с дънки и кожено яке.Купих си два такива от Sisley и Бенетон.Иначе кичозни изпълнения от типа фолк дива не са ми по вкуса.Когато съм с рокля или нещо по-елегантно нося изчистени,широки колани от тези,които сега са модерни.От различни места си ги купувам всеки път,нямам конкретни предпочитания относно марка.

Karlson 14th February 2008 10:05

Аз на работа хоя с панталон и блузка/ризка, трябва ми нещо много изчистено, искам да дам повече пари, но за нещо качествено, естествена кожа по възможност.

Dani84 14th February 2008 12:17

много съм зарибена по коланите,наложи се на гардетоба да си поръчвам специално за колани...Предпочитам изистени,без камъни,маниста и всякакви чалга изпълнение :P

darimai 14th February 2008 19:45

Много ми харесват на Фурла коланите, но са ми скъпи. Те хубавите по принцип са скъпи и аз за това не нося.

ka 16th February 2008 21:40

Фурла имат невероятни неща, но наистина са доста скъпички. Но ако имам възможност бих си купила нещо от там :D

еМ ДжИ 12th March 2008 10:40

Цитирай:

Първоначално написано от Karlson
Аз на работа хоя с панталон и блузка/ризка, трябва ми нещо много изчистено, искам да дам повече пари, но за нещо качествено, естествена кожа по възможност.

Такива има в Mexx.

Karlson 12th March 2008 12:37

Благодаря ти еМ ДжИ, само дето за вече си купих пак на Арт 93, но ще ги промеря и в Mexx.
Никога нищо не е достатъчно :lol:

еМ ДжИ 12th March 2008 16:06

За коланите специално важи, че винаги ще ти послужат, дори и не веднага... Аз страшно си падам по тях.. и винаги като видя някой, който ми хареса, си го купувам, не се знае кога ще ти потрябва, дори и сега да няма с какво да го носиш :)
Но най-яките находки съм намирала в магазините за втора употреба... там за 1,2,3,4,5 лв можеш да си купиш колан от такава кожа... че нов такъв би струвал 70 лв примерно :) Е, има и износени, тях не ги броя... Едно време в Манията за Съдебната палата имаше старшни колани, но от доста време насам не съм срещала.. крият ги нещо..
Иначе аз си падам по по-изчистените, да нямат никакви капси и глупости, но да са от хубава кожа. Много рядко ми харесва някой от изкуствена кожа. Веднъж от Варна от едно магазиначе пак за втора употреба си купих за 5 лв много як колан на Левис... размечтах се :) голяма мания са коланите :)

{Boni} 12th March 2008 20:25

Верно ли се срещат такива неща в магазините втора употреба??? :)

valeto 12th March 2008 20:49

Бони никога ли не си влизала в такъв магазин! Някой път има страхотни неща, ама много трябва да търсиш. Аз ими викам "Ровляк", защото ровиш из един куп боклуци, но - пуловер на Кенвело за 9 лева - вече 3 годинни го нося, не е мръднал; или чисто нов летен костюм на Шарме, с етикетите, за 30 лева, панталон Бенетон за 15, също с етикета - дефекти имали, дръ-дрън, перфектни са.
Аз рядко хода, но все намирам по нещо... :wink:

{Boni} 12th March 2008 21:35

Цитирай:

Първоначално написано от valeto
Бони никога ли не си влизала в такъв магазин! Някой път има страхотни неща, ама много трябва да търсиш. Аз ими викам "Ровляк", защото ровиш из един куп боклуци, но - пуловер на Кенвело за 9 лева - вече 3 годинни го нося, не е мръднал; или чисто нов летен костюм на Шарме, с етикетите, за 30 лева, панталон Бенетон за 15, също с етикета - дефекти имали, дръ-дрън, перфектни са.
Аз рядко хода, но все намирам по нещо... :wink:

Влизала съм, даже една блузка си взех :D Но не обичам много да се ровя по принцип, пък и не са ми направиле чак такова впечатление дрехите (малко съм предубедена честно казано)... но виж да гледам за колани и чанти и подобни не съм се сетила.

valeto 12th March 2008 21:46

и аз колани не съм ки купувала оттам, майка ми обаче си беше взела страхотен. За 2 лева!!! :shock:

Пипилота 12th March 2008 22:53

Аз кви находки имам от вторите употреби свят ще в исе завие :lol: По едно време ми беше хоби да ги обикалям и да зяпам. С майка ми им викаме "Версаче", а една приятелка "Дрип Шоп" :lol: Имам и дрехи и чанти... ама верно много ровене трябва :2005: Скоро не съм ходила, хубаво ме подсетихте.

еМ ДжИ 13th March 2008 09:26

Момичета,само внимавайте,ако си купувате чанти от втора употреба - те много трудно се "измирисват", така де - зависи от какъв материал са, но ако не могат хубаво да се изперат - цъ. :) А при кожените колани няма такъв проблем :))
(Аз даже вчера след работа минах през един и си взех една ризкааа - на есприт - много свежарска :))

Пипилота 13th March 2008 16:14

Две чанти имам и двете са кожени (едната естествена, другата не)и не миришат на нищо :2045:

еМ ДжИ 13th March 2008 16:16

Ами,ако са кожени - то няма какво да им мирише, но ако са платняни от по-дебел плат или микрофибър ... кофти

Beautiful_ 8th May 2008 10:17

http://www.kolanite.com/kolan/313
този е много як !

OskarWild 8th May 2008 10:19

Цитирай:

Първоначално написано от Beautiful_
http://www.kolanite.com/kolan/313
този е много як !


70 лв. :1229:

Суетен 23rd May 2008 17:00

Ако е за официално препоръчвам Петек 1855.
Много хубави и качествени неща предлагат, магазина в Сф им се намира на Съборна до Тропс къщата, и във Варна съм виждал тяхно магазинче но е много малко и няма такъв богат асортимент.
Ето линк за фирмата:
http://www.petek1855.com/

liuskata8305 22nd June 2008 12:44

Re: Колани
 
Цитирай:

Първоначално написано от Karlson
Здравейте,

Споделете от къде си купувате колани. Като се замисля повечете са ми от Арт 93, но последния ми излезе доста некачествен и се позамислих да потърся алтернатитава. Падам си по изчистени колани, не обичам капси, камъчета, пеперудки и т.н.

Относно качеството си напълно права :roll: от две години коланите и портфейлите на Арт93 се шият в Китай(по евтино им излиза)следователно са страшно некачествени.Имахме магазин на Арт,един колан беше от порядъка на 50лв.изкуствена кожа и се късаше на 1-вата седмица :!:

ka 28th September 2008 15:11

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Аз пък много харесвам по-груби колани с капси,които обиконвено нося с дънки и кожено яке.Купих си два такива от Sisley и Бенетон.Иначе кичозни изпълнения от типа фолк дива не са ми по вкуса.Когато съм с рокля или нещо по-елегантно нося изчистени,широки колани от тези,които сега са модерни.От различни места си ги купувам всеки път,нямам конкретни предпочитания относно марка.

Allure_, ти от къде си купуваш широки колани? Аз от колко време си търся да си взема и все не намирам или, ако има са все едни кичозни и грозни :roll: Имам няколко туники, които ще стоят страхотно с такъв колан :wink:

Divinemouse 28th September 2008 15:22

От Арт 93 си купих портфейл които на 2 месец издаде тотолно багажа-разпадна се ...
Колани от тях не съм си купувала :cool:

Пипилота 28th September 2008 18:42

Горе долу преди година си взех от някаква прИмоция в Тенденз (на Алабин) 3 колана на цената на 2. Всичките са мега широки, не стават за гайки. Може да проверите там дали има.
А единия ми е точно такъв - черен с капси и голяма тока, асиметричен, много е рокерски :music_band:
Вторият е златно, бледобежово като седефено и медено - металик.
Третия е златен ама не от най-лъскавото и гадно ами едно странно като пръскано... ще ги снимам и ще ви ги покажа.

Пипилота 28th September 2008 19:08

http://www.snimka.bg/album.php?album...29&pid=7939422

Малко са замазани, сигурно щото в огледалото снимах :roll:

ka 29th September 2008 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от Пипилота
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=290729&pid=793942

Малко са замазани, сигурно щото в огледалото снимах :roll:

Пипи, черния е много хубав. Искам да те попитам на снимките с клин ли си? Съжалявам за офтопика, но си търся такъв и не мога да си намеря :oops: :)

Пипилота 30th September 2008 09:40

С клин съм. Купен миналата година от Илиенци за 10 кинта :lol: И на мен си ми харесва черния, но и трите не са особено комфортни и рядко ги слагам.

ka 30th September 2008 17:21

Дано и аз да си намеря, защото много ми харесва :)

Allure_ 30th September 2008 20:10

Цитирай:

Първоначално написано от ka
Allure_, ти от къде си купуваш широки колани? Аз от колко време си търся да си взема и все не намирам или, ако има са все едни кичозни и грозни :roll: Имам няколко туники, които ще стоят страхотно с такъв колан :wink:


Може в Манго да провериш,често си харесвам от там.Сега искам такъв (имам подобни ръкавици с цип,ще си паснат перфектно :wink: ) http://ext.mango.com/Mangoshop/rcs/z...a/73650301.jpg http://ext.mango.com/Mangoshop/rcs/zoom/T7/cat/e9_8.jpg
Пипилота,черния е много готин. :cool:

ka 1st October 2008 17:48

Ауууу, Allure_, страхотен е :2003: Много ми харесва. Наистина ще отида да видя какво има там :)

Allure_ 28th October 2008 19:34

Днес си го купих колана,много ми харесва. :lol: Само едно ми е странно..при положение,че съм с нормална талия как се случва все така,че и най-малките размери колани са ми големи.Само аз ли имам този "проблем"? :roll:

Divinemouse 28th October 2008 20:47

Цитирай:

Първоначално написано от Allure_
Днес си го купих колана,много ми харесва. :lol: Само едно ми е странно..при положение,че съм с нормална талия как се случва все така,че и най-малките размери колани са ми големи.Само аз ли имам този "проблем"? :roll:

И аз имам същия проблем но повечето ми дрехи да не кажа всички са със ниска талия и са ми добре коланите или си правя дупки :cool:

Allure_ 29th October 2008 17:29

Е на мен тези с високата талия са ми проблемни,другите лесно се нагаждат.

kaija 30th October 2008 15:38

да се похваля, днес си взех два страхотни колана, дебели, висока талия, кожени, единия е кафяв, с три метални копчета отпред, другия е черен, лак, и огромна сребриста катарама, страшни са и двата, повдигат бюста и са много женствени. смятам да ги нося с ризи и дълги туники с падащо рамо. ако успея да се снимам, ще ви се покажа! смятам, че са доста шик!

NESCAFE 30th October 2008 15:42

Гледай да успееш да се снимаш, 'щото както си описала как ще ги носиш, наистина ще е шик :D

kaija 30th October 2008 17:57

О, непременно!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.