Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Общи приказки на оперираните ! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8460)

stelchi 2nd May 2009 13:36

Аз специялно си го мокрех веднага след като ми махнаха гипса, тоест 2 седмици след Оп, но разбира се ако ти нямаш гипс и конци, които трябва да ти се свалят (не говоря за абсорбиращи конци) , тогава може и по рано. Все пак не го търкай много силно :wink:

stelchi 2nd May 2009 13:41

Цитирай:

Първоначално написано от nikita_f
Здравейте на всички :D Да попитам - колко време след операция вече може да се прави секс и други там френски удоволствия :?: :!: :oops: :D


Въпроса ти е напълно уместен. Има тема в ринпластиката “колко време“ , където можеш да погледнеш. Както вече казах, аз веднага след свалянето на гипса спрях въздържание :)

lambar 2nd May 2009 22:16

asteras ти на колко си години

asteras 3rd May 2009 07:55

Цитирай:

Първоначално написано от lambar
asteras ти на колко си години

lambar, на 26 съм. Защо... ?

fotini24 6th May 2009 19:50

Четох ви преди 30.04 и тези дни пак ви чета.Регистрирах се.Първо ,благодаря ,че ви има.Научих толкова много неща от вашия опит.Вече съм една от вас и ще мога и аз да споделя мнението си.
Живея в Гърция и си направих ринопластика тук.Присаждаха ми хрущял ,койо взеха от двете ми уши .Сега съм с дренажи ,а носа ми е все още с гипс и тампони /знам ли какво е /.Утре имам посещение при доктора .Възстанових се бързо .Нямам синини ,нито отоци вече.Но беше страшничко 4 те дни ..

boby_pl 17th May 2009 20:45

Я кажете като се върнахте на работа след риното забелязаха ли колегите ви промяната /в случай, че не сте им казвали за какво отсъствате/? Аз съм притеснена, че като се върна на работа ще забележат веднага и ще започнат да разпитват и да коментират. А това не е нещо, което да скриеш. Чудя се как да ги контрирам, никак не ми се иска да ме притесняват с въпроси.

Celtic_dream1 17th May 2009 21:43

При мен дори близки приятели и много стари познати не забелязаха разликата, само хората, на които съм казала, забелязват, защото знаят къде да гледат. Иначе аз като се върнах на работа започнах да съм на щрек за всеки коментар, или ако някой си почеше носа започвам да си въобразявам, че подсказва на друг къде да гледа, а най-странното беше, че една колежка ми заприказва - "нали помниш, че бях настинала тия дни - да ти кажа, че имах такъв грип, дето все ме сърбеше носа" - и започна да измисля някакви шеги как в целия офис хората започнали да ги сърбят носовете :shock: и аз естествено започнах да интерпретирам това като навик, но всъщност по-вероятно е да говори за пролетните алергии от цъфтежите... нали? :?
Но реших да не обръщам внимание, и всъщност много по-добре се чувствам, след като реших да не ми пука :D Всяко чудо за 3 дни - дори и да са забелязали, след 2 седмици ще са забравили, а аз ще си имам хубав нос :P

Lemur4e 18th May 2009 05:05

много ми е интересно какво става с fizzy, някой има ли информация

stelchi 18th May 2009 23:37

Цитирай:

Първоначално написано от fotini24
Четох ви преди 30.04 и тези дни пак ви чета.Регистрирах се.Първо ,благодаря ,че ви има.Научих толкова много неща от вашия опит.Вече съм една от вас и ще мога и аз да споделя мнението си.
Живея в Гърция и си направих ринопластика тук.Присаждаха ми хрущял ,койо взеха от двете ми уши .Сега съм с дренажи ,а носа ми е все още с гипс и тампони /знам ли какво е /.Утре имам посещение при доктора .Възстанових се бързо .Нямам синини ,нито отоци вече.Но беше страшничко 4 те дни ..

Добре дошла :) Ще се радваме да споделиш с нас тогава къде и при кой доктор се оперира, цена ако не е тайна, както и лично мнение за цялата интервенция. Поздрави!

siss 31st May 2009 19:18

Чудя се не тежи ли излишно гипса подобно на носенето на очила, особено ако носът е само пилен :?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.