Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Общи приказки на оперираните ! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8460)

Mim Che 5th October 2012 17:47

Много добре е станало. Изглеждаш много добре. Дано да се чувстваш по-комфортно и в мир със себе си след корекцията. :)

_strawberry 5th October 2012 21:57

Хана, благодаря ти много! Определено се чувствам много по-добре в кожата си(най-накрая) :))) :2020:

sibi 6th October 2012 11:59

Цитирай:

Първоначално написано от _strawberry (Публикация 778364)
Хана, благодаря ти много! Определено се чувствам много по-добре в кожата си(най-накрая) :))) :2020:

Има защо! Резултатът е страхотен! Честито! :)

_strawberry 9th October 2012 16:29

:3000::girl_kiss2: Мерси Sibi

similu 24th October 2012 11:02

здравейте!
 
скоро ще ходя на преглед при д-р.А.Асенов в Пловдив..искам да попитам някой оперирал ли се е при него? какви документи ще са ми нужни за прегледа освен лична карта? :)))) и колко ви струва това удоволствие? моля ви пишете..притеснено ми е

Rabiosa 21st November 2012 15:38

Чакайте за ви кажа, да се посмеете : http://bg.kolektiva.net/sofia/rinopl...ata-forma.html
Не стига, че никога не съм чувала нито за клиниката, нито за хирурзите, ами и намалено от 6000 на 3000- егати цените. Да не говорим, че е някъде, незнайно къде. Иначе сградата е доста модерно направена, личи си, че са влагани пари. Само аз ли съм изостанала или по принцип никой не е чувал за тази болница???

Нелка 24th November 2012 22:35

Имам проблем.
Имам една постоянна болка от ляво на върха на носа, от вътрешната страна. Появи се преди около месец и половина и не изчезва. Джамбазов е абсолютно неоткриваем, не знам къде да ходя?
Възможно ли е да е останал конец? Изобщо какво може да е?

кукумицинка 26th November 2012 08:36

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 779953)
Имам проблем.
Имам една постоянна болка от ляво на върха на носа, от вътрешната страна. Появи се преди около месец и половина и не изчезва. Джамбазов е абсолютно неоткриваем, не знам къде да ходя?
Възможно ли е да е останал конец? Изобщо какво може да е?

Леле, аз не бих стояла месец и половина в страх какво точно се случва с носа ми. Обади се на Димитров или иди на консултация при друг УНГ. Предполагам, че не само Джамбазов може да диагностицира какъв точно е проблемът.

Нелка 26th November 2012 11:51

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 779983)
Леле, аз не бих стояла месец и половина в страх какво точно се случва с носа ми. Обади се на Димитров или иди на консултация при друг УНГ. Предполагам, че не само Джамбазов може да диагностицира какъв точно е проблемът.

Болката е слаба. Прилича на избиване на пъпка от вътре. Само, че мн време й отне на тази пъпка да избие.. Притеснявам се, че повечето УНГ ще ме вземат за куку.
Преди време имах една константна болка в гърлото, без да съм болна. Обиколих цала България УНГ специалистите и никой не успя да намери причина, гледаха ме странно и един камион пари пръснах.. Накрая общ лекар ми каза точно от къде идва проблема и се оказа, че не съм куку.. Честно ви казавам, не ми се занимава, особено с Джамбазов и Сие... Няма толкова н*ебателни хора, след като те минат..

кукумицинка 26th November 2012 15:41

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 779995)
Болката е слаба. Прилича на избиване на пъпка от вътре. Само, че мн време й отне на тази пъпка да избие.. Притеснявам се, че повечето УНГ ще ме вземат за куку.
Преди време имах една константна болка в гърлото, без да съм болна. Обиколих цала България УНГ специалистите и никой не успя да намери причина, гледаха ме странно и един камион пари пръснах.. Накрая общ лекар ми каза точно от къде идва проблема и се оказа, че не съм куку.. Честно ви казавам, не ми се занимава, особено с Джамбазов и Сие... Няма толкова н*ебателни хора, след като те минат..

Аз бих отишла на преглед, дори и с риск да ме вземат за куку или хипохондричка. Между другото, на мен ми е излизала пъпка в носа, също и в ухото, и съм ходила при личната да я питам какво да правя. Отговорът беше "Мажи я с клечка за уши, натопена с малко йод". Тези пъпки, ако са пъпки всъщност, са болезнени, защото минават близо до нерв. И поне при мен също тази в ухото растя и боля поне месец. Не съм лекар, но за мен по-важно е да отидеш да се прегледаш, за да се успокоиш и ако може нещо да се третира проблемът, вместо да се притесняваш кой за какво щял да те помисли.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.