Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Мечта 9th November 2014 07:46

surita 79, организирай още един контролен преглед.
Дилбер е човек, който държи на името си и няма да остави нещата така.
За мен свързването с него винаги е било трудно и ако "скатава" означава, че не ти отговаря на писмо, опитай чрез човек.
Не губи надежда и не прибързвай с негативните оценки. Понякога нещата не са каквито ни се струват.

surita 79 10th November 2014 14:38

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800845)
surita 79, организирай още един контролен преглед.
Дилбер е човек, който държи на името си и няма да остави нещата така.
За мен свързването с него винаги е било трудно и ако "скатава" означава, че не ти отговаря на писмо, опитай чрез човек.
Не губи надежда и не прибързвай с негативните оценки. Понякога нещата не са каквито ни се струват.

Mечта,имах желание за още един контролен преглед .Писах му на пощата,изпратих му снимка на проблема не ми отговори.Айше която ме уреди с него му звъня,исках на 12.12 да отида казал и че ще отсъства.След което дори и тя ми потвърди,че явно не иска да си оправя грешката.Много жалко,защото не съм го очаквала а го мислех за добър човек.Дори когата трябваше да избирам Илхан или Дилбер избрах втория,защотото чисто визуално изглеждаше мил и добър:(

Мечта 10th November 2014 17:47

Сурита, след около два часа виж на лични, че съм в движение и не мога да пиша.

ai6erasimova 11th November 2014 10:30

Ako imate nyakikvi viprosi moje da mi se obadite ili po fec book da mi pisete bih pomognala po vsako otnoseniye kogato jelaete povsyako vreme moje da se svirjete s men 0905312487950 ayshe rasimova ai6erasimova@abv.bg

Chocolate9 12th November 2014 10:15

Здравейте и от мен. Съжалявам за забавянето, но известно време нямах възможност да пиша. Относно прегледите ми при Дилбер и Илхан, и двата минаха много добре, обнадеждиха ме доста, че проблемът ми не е непоправим. И аз като вас бях много впечатлена от отношението на д-р Дилбер, много мил и добър човек. Но в крайна сметка се спрях на Илхан, повече ни съвпаднаха вижданията относно това как искам да изглежда носът ми, а и имах усещането, че наистина той е по-опитен в ревизиите. Надявам се всичко да бъде наред този път и разбира се ще ви държа в течение след операцията.

kiki85 12th November 2014 12:24

Пожелавам ти всичко да мине успешно и резултатът да е страхотен:2043:

Martin_N 17th November 2014 15:33

Оо, реши ли се на ревизия?
Успех ти желая! Дано дадените пари си заслужават....

ai6erasimova 17th November 2014 23:42

Dano da zaslujava mn vnimavayte pri kogo kakvo pravite tova e nesto vajno zdrave i mn pari ako imate nujda ot siveti asim tuka povsyakovreme moje da pitate

ds21 19th November 2014 15:04

Здравейте!
Някой чувал ли е, има ли мнение за Prof. Dr. Tamer KOLDAŞ ? Работи в Şişli Florence Nightingale Hospital.

ai6erasimova 23rd November 2014 23:58

Poznavam pove4eto hirurzi v istanbul i znam kak rabotyat tozi doktor kak raboti neznam


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.