Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 4th July 2014 18:41

За това дали някой специалист би се наел с твоя нос е трудно някой от форума да ти каже, но по големият проблем е, че тъй като това е бизнес, много хирурзи биха се наели въпреки, че нямат опита с такива сложни случаи, но то точно и заради възможността да натрупат опит не биха ти отказали.

Точно така е станало със предните ти операции и то при хурурзи, които и сега нямат добра репутация след като би трябвали вече да имат опит. За съжаление многото неуспешни операции правят още по трудно реконструирането на носа в максимално добър вид, но ти това вече го знаеш.

За Дилбер мога да ти кажа това което съм чул от хора които са имали операция при него и ревизия.
Той е много добър, но силата му е най-вече при първичните операции и ако говорим за по сложна ревизия, не знам дали той е най-правилният хирург за теб. Със сигурност има много по добри от него по отношение на ревизиите и с по голям опит. Ти дори не трябва да се ограничаваш само до Турция, въпроса опира и до финанси разбира се, но и във Турция една ревизия може да ти излезе и 10хил. евро, при Дилбер ще по малко, но дали той би могъл да се справи с твоя случай.

Rabiosa беше споменала, че много е ровила за нейният случай и тя със ревизия и доста се е ровила по форумите и турските и казваше, че Емре Илхан е много добър във ревизиите.
Според мен трябва да изпратиш същото писмо и на него и на други хирурзи и те да си кажат мнението, но те при всички случаи, ще искат да те видят на живо, за да могат да ти кажат какво реално може да очакваш !
Питай ги и ако може да ти изпратят снимки от техни ревизии на по сложните им случаи.

Твоят случай явно е много сложен и за това според мен не трябва да се ограничаваш само до една държава, макари и във Турция да има много добри специалисти. Може ли да намериш случай подобен на твоя от тези снимки - https://www.google.bg/search?q=rhino...h=927#imgdii=_ ако не същия то поне близък до него ?

aleksant 4th July 2014 20:00

Да, нещо между тези двете може би

aleksant 4th July 2014 20:06

2Прикачено(и)
Прикачен файл 1093

Прикачен файл 1094

Мечта 5th July 2014 15:44

aleksant , не се отказвай от Дилбер! Нелка беше избрала именно него за ревизия и според мен не сбърка.
Дилбер е изключително почтен и ако не може нещо което искаш, или ако изобщо е невъзможно и застрашава здравето ти, ще ти каже. Друг е въпросът дали ти допада неговия почерк.
Аз избрах Дилбер заради характерния му стил, съвпадащ с моите естетически представи и му се доверих заради едни специални човешките качества, които високо ценя в хората.
И не сбърках.
Нямам впечатление ревизиите му да са по-малко успешни от първичните му операции. Даже напротив!

usmivka111 6th July 2014 15:39

Здравейте, и на мен ми предстой операция на 21 юли при Дилбер. От София съм, ако има наскоро оперирани момичета , много бих била благодарна да се срещна с тях. Имам толкова въпроси , да не разводнявам темата.

Мечта 6th July 2014 17:32

До края на тази седмица съм на разположение. Само трябва да уточним ден, място и час. Ако има и други с въпроси, няма проблем да се присъединят. Стига да съм ви полезна.

usmivka111 6th July 2014 18:38

Мечта, писах ти на лично съобщение

aleksant 7th July 2014 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от Мечта (Публикация 800146)
aleksant , не се отказвай от Дилбер! Нелка беше избрала именно него за ревизия и според мен не сбърка.
Дилбер е изключително почтен и ако не може нещо което искаш, или ако изобщо е невъзможно и застрашава здравето ти, ще ти каже. Друг е въпросът дали ти допада неговия почерк.
Аз избрах Дилбер заради характерния му стил, съвпадащ с моите естетически представи и му се доверих заради едни специални човешките качества, които високо ценя в хората.
И не сбърках.
Нямам впечатление ревизиите му да са по-малко успешни от първичните му операции. Даже напротив!

Със сигурност не мисля да се отказвам от него, ще направя консултация и ще видя какво ще ми каже. Ако той не се съгласи, ще търся друг :) А що се отнася до почерка му, много ми допада, това съшо беше ч от причините да се насоча към него, така че ще видим какво ще ми каже. Днес ще му пратя мейла, както и на Илхан и ще видим какво ще кажат. Ще ви държа в течение :) Благодаря Мечта

aleksant 7th July 2014 09:53

Usmivka, колко време след като се свърза с него, ти даде час за консултация? А от консултацията до операцията, колко време мина? Просто искам да се ориентирам какъв е напливът при него в момента.
Благодаря

usmivka111 7th July 2014 13:10

Някъде началото на юни съм си записала час, писах му имейл, отговаря до 2-3 дни. Изпратих снимки. Аз попитах тази дата дали е свободна и така. Предният ден ще ми е консултацията и на следващият ден операцията. Не съм ходила предварително.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.