Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

aleksant 28th July 2014 15:46

Благодаря на всички за подкрепата и коментарите. Не мисля, че ще мога да се откажа окончателно от идеята да имам хубаво носле, то ми е като трън в очите, но просто понякога ми писва много, а и доста пъти ме разочароваха докторите и за свое собствено успокоение, гледам да се убедя, че може би не е чак такава болка за умиране, но се познавам, не бих се отказала напълно :). Както мъжът ми казва - Ако оперират срещу инат не само ще те пусна ами и аз ще те закарам до болницата :lol_crazy:, но уви няма такава операция, така че не ми се вярва да се откажа скоро от нослето :)
Кики, ше погледна и при нея, за всеки случай, благодаря.

Мечта 31st July 2014 19:49

2Прикачено(и)
Снимка прeди и след. Това, което не се вижда добре на втората е, че върхът е още подут и височината между очите, която за съжаление няма да се променя.
Носът на втората е месец и половина след операцията. Когато придобие по-завършена форма пак ще публикувам.
Прикачен файл 1112

Прикачен файл 1113

Pufpaf 1st August 2014 18:06

Аз май ти бях казвал да ми пратиш снимка на полупрофила да направя и на него фотошоп, сега е доста трудно да се прецени резултат от профилната снимка от преди със тази от след във полупрофил. Трябваше да почнеш с масажите още в началото, по бързо ще ти спадне отока !

Мечта 1st August 2014 19:59

Преди оп. нямах полупрофил, сега нямам профилна, т.е. имам но не е правена за целите на сравнението, а просто да се видя. И понеже хич ме няма в тази техническа част, не мога да оставя само лицето. Иначе снимката си я харесвам.
Публикувах полупрофилната, защото хубавото, което се вижда, е че размера на носа съответства на размерите на лицето. Преди не беше така. И ми харесва, че докторът е спазил тази пропорция, въпреки, че не сме го коментирали този проблем. Аз имах претенции само към формата.
Да, масажи не съм правила. Но според мен е нормално върхът да търпи още изменения и да бъде подут. Именно там е пластиката.

usmivka111 12th August 2014 18:29

Привет, все не ми остава време да дам и аз отчет. Вече превъзмогнала първоначалният шок " какво си причиних сама" , съм много щастлива. Имам си прекрасно носле, благодарение на д-р Дилбер. За сега всичко върви добре, възстановявам се бързо . По напред във времето ще кача и снимки, вече ми е 21 ден. Ако имате въпроси съм насреща.

sweet_dreams 18th August 2014 09:38

Здравейте! И на мен ми се върти мухата за операция в Турция, но засега още обмислям. Имам една операция при Джамбазов преди около 5 години. Честно казано резултатът не е лош, просто работата е свършена наполовина. Ще се опитам да кача снимки и да обясня за какво става въпрос.
По принцип проблемът ми не е голям, някои ще кажат, че е каприз, че по-добре нищо да не пипам и т.н. Само че аз просто искам да съм красива :) Не ме устройва донякъде свършена работа... Освен това носът, както знаем, е доста важен за цялостното излъчване. Та така, нещата, които не харесвам в носа си в момента, са, че е изкривен на една страна, върхът ми е топчест и като цяло голям, ноздрите също. Като цяло ми се струва и леко дълъг, а особено, когато се усмихна, върхът слиза доста надолу. Освен това под определен ъгъл се вижда някаква кост по продължението на носа (хич ме няма с термините, не знам коя част как се нарича). Преди Джамбазов си ги имах същите тези неща + малка гърбичка, която той махна, а и като цяло ми е по-малък носа в момента. Но проблемът с върха и изкривяването си стоят.
Знам, че в БГ хирурзите масово не се справят с върхове, затова се замислям за Турция. Изчетох цялата тема, но ми е каша в главата. Както някой беше споменал, отделните хирурзи са по-силни в отделни аспекти. Дали някой може да ме посъветва кой би се справил със случай като моя?

Мечта 18th August 2014 16:18

sweet_dreams, не мога да отговоря на последния ти въпрос, защото познавам само един турски хирург и няма с кого да направя сравнение. Не ми се иска обаче питането ти да остане без коментар.
Мисля, че ти трябва човек, който добре познава работата на турските хирурзи изобщо, дори, които не са споменавани, и се сещам за Айше.
Изчакай, все пак,още малко някой да се включи. Може да прочетеш конкретен отговор.

Иначе, на четвъртата снимка, в профил, носът ти изглежда много добре - според мен.

sweet_dreams 18th August 2014 18:45

Мечта, благодаря ти за коментара. Да, наистина в профил си харесвам носа, проблемът ми е в анфас и единия полупрофил :) Мисля си за Дилбер и Илхан, другите са ми малко скъпи честно казано. Във фейсбук наистина нямат много качени снимки, а в турския форум не мога да се ориентирам. Някой може ли да даде инфо къде точно гледате снимки на техни резултати?

simona_80 26th August 2014 16:11

Имам някакъв спомен, че някой беше правил корекция и на брадичката заедно с носа.
При мен ще се наложи подобна интервенция и ме интересува дали някой го е правил при Дилбер ?

simona_80 26th August 2014 16:13

Писах на Айше и тя ми отговори, че Дилбер не прави подобна корекция, а само нослета.
Явно се бъркам .... Както и да е...
Ако някой е правил и двете наведнъж, нека сподели. Все си мисля, че имаше такива случаи и тук в тази тема


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.