Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 17th February 2015 18:53

Az moga da prepori4vam poznavam pove4e to moje da se svirjete s men li4no za sivet

DanKem 18th February 2015 20:31

Въпрос към Айше или някой запознат в темата: в нета има много снимки на работата на Nazim Cerkes. Все по-тежки ревизии, с присадки, оправяне на асиметрии, хлътвания. Някой знае ли повече за доктора? Някакви отзиви от познати и т.н. Така само от снимки в интернет не знам дали да насрочвам консултация и с него.

ai6erasimova 19th February 2015 23:15

Zdr mila ako mi pisete li4no ste po govorim po temata po fec po udobno ayshe Rasimova

GGery 25th February 2015 17:00

zdraveite :) Molq nqkoi ,koito si e pravil operaciq pri dr.Avshar da mi pishe .Ne moga da resha dali da e pri nego ili v Germaniq.I za dvete mesta moga da se operiram kraq na mart,no mie trudno da se spra na lekar .

rimi 25th February 2015 19:21

Цитирай:

Първоначално написано от GGery (Публикация 803044)
zdraveite :) Molq nqkoi ,koito si e pravil operaciq pri dr.Avshar da mi pishe .Ne moga da resha dali da e pri nego ili v Germaniq.I za dvete mesta moga da se operiram kraq na mart,no mie trudno da se spra na lekar .

Аз съм една от оперираните от Авшар и смело мога да ти кажа да отидеш при него щом имаш тази възможност.Операцията при Авшар е съвсем различна от всички останали толкова е щадяща нищо няма да усетиш.Резултата е невероятен Авшар прави прекрасни носове.Аз изпратих при него и една моя приятелка която така беше обезобразена от Енчев сега е невероятна и не може да ми се отблагодари толкова е щастлива.Нямам нищо против немските специалисти но до колкото знам те все още работят по старите традиционни методи.Аз като бях на моята операция имаше пациенти за рино от Швейцария именно заради метда му на опериране

ai6erasimova 25th February 2015 22:55

As moga da vi pomogna v izbora na spesyalist v türkiye ako mi se Obadite ili piste po fec book gotova sim da pomagam za vsi4ko

GGery 26th February 2015 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 803048)
Аз съм една от оперираните от Авшар и смело мога да ти кажа да отидеш при него щом имаш тази възможност.Операцията при Авшар е съвсем различна от всички останали толкова е щадяща нищо няма да усетиш.Резултата е невероятен Авшар прави прекрасни носове.Аз изпратих при него и една моя приятелка която така беше обезобразена от Енчев сега е невероятна и не може да ми се отблагодари толкова е щастлива.Нямам нищо против немските специалисти но до колкото знам те все още работят по старите традиционни методи.Аз като бях на моята операция имаше пациенти за рино от Швейцария именно заради метда му на опериране

Blagodarq Rimi :) naistina v Germaniq sa po -starite metodi.A i razlika v cenite nqma :grin:
No za men e vajen rezultata .Ti mojesh li da mi pokajesh tvoq snimka sled operaciqta? Blagodrq ti!

ai6erasimova 26th February 2015 12:09

Po snimki ne izbirayte hirurzite gledayte realnoto vzeme te sivet ot hora koito sa rabotila s tyah

DanKem 26th February 2015 14:32

Аз Назим Черкез го отхърлих. Попреведох си разни неща от турския форум, не е много коментиран, не оперира колкото Илхан и Дилбер и или са много доволни или супер недоволни. Мерси, при такъв вече бях :)
Снимки на Рими има в темата- много, много хубав резултат. Рими, искам и аз да се радвам на такова носле след време :)

rimi 26th February 2015 14:44

Аз някъде по напред имах качени снимки но не помня на коя страница но сега ще направя няколко нови.А относно операцията не я усетих нямах оттоци и синини даже се бях притеснила че доктора нищо не е направил още на следващия ден обиколихме цял Истанбул с приятелката ми.Аз съм имала една операция преди това при Енчев но този некадърник ме беше размазал буквално той и носаът ми беше размазан толкова съм благодарна на Авшар че изобщо се зае с моя случай аз бях в трагично състояние а и огромен белег на върха на носа.Сега белега почти не се забелязва


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.