Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Златокоска 15th December 2016 11:49

5Прикачено(и)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Ellia 15th December 2016 14:07

Цитирай:

Първоначално написано от Златокоска (Публикация 810645)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Честито носле, Златокоске!
Така си описала всичко, че ме върна отново там. Болницата.....целият престой и най-вече милата Зюлейха.:2013: При мен всичко мина като на почивка, не като на операция. А вкусотиите на Зузка.....баницата с пастърма....супичките :popcorn_girl:
Бързо възстановяване ти желая!:good_luck:

foggy 17th December 2016 19:52

здравейте, някой може ли да ми даде координати на Зюлейха ?

Chocolate9 18th December 2016 10:45

Здравей, foggy. Давам ти вайбъра на Зюлейха: +905382755152. Най-добре й се обади, защото мисля, че не може да пише. :)

mitkui 18th December 2016 21:51

Цитирай:

Първоначално написано от Златокоска (Публикация 810645)
Още един пост с част от вкусотиите на Зюлейха. ;) /Не ми позволява добавянето на повече от 5 снимки в пост/.

Ахх , ястията на Зюлейха . Тази жена е златна . :)

Yanasim 19th December 2016 10:34

И аз да се отчета. Операцията ми при д-р Илхан мина преди 3 седмици.
Кратката версия за тези, на които не им се четат фермани е : Асенов ме е прецакал тотално, д-р Илхан е страхотен професионалист и перфекционист, Зюлейха е съкровище. Според Илхан съм била един от най-сложните му случаи, и той не е напълно доволен. Аз мисля, че новият ми нос изглежда страхотно. Дишането ми е много по-добро, но още не е станало перфектно. Чакат ме редовни консултации през няколко месеца и имам още път да извървя, но поне вече избрах правилния доктор.

Дългата версия:
Бях сама, пътувах с автобус. Мъжът на Зюлейха ме посрещна. Апартаментчето е супер удобно и чистичко, в много приятен и спокоен квартал. Добър интернет, български ТВ програми (което когато си сам си е плюс, дори за човек като мен, който почти не гледа телевизия).
Първия ден бях на двойна консултация при Илхан, и доста се чака. Пътуването до кабинета на доктора е дълго за бг стандартите, но дефакто се качваш на първа спирка на метробуса и слизаш на последна. Зюлейха всеки път беше с мен, само последния път отидох сама, защото исках и да се поразходя преди това.
На консултацията минах първо през оперативната сестра. Тя обяснява всички процедури и разписваш разни документи. Честно казано малко се притесних, защото вариантите за допълнителен материал бяха ребро или хрущал от ухото. За първото бях подготвена, но второто категорично ме изплаши. После докато чаках се появи една жена, на която Илхан беше изградил почти нов нос с хрущал от ребро. Предишният лекар и беше оставил едно топче за връх само. Говорих си с нея, видях резултата след като и махна лепенката, и как плачеше от щастие и се поуспокоих. Консулатцията мина добре, с доктора обсъдихме всички външни забележки, издълбаната кост от единия край, огромните ноздри, гърбицата, която ми се беше образувала от кожа и естествено дишането , като най-висок приоритет.
На следващия ден ме приеха. СЛед операцията първото нещо беше да преверя имам ли превръзка на реброто и на ухото - нямах. Не знам дали да правя сравнение изобщо между нашите болници и техните, то просто няма място за такова. Но всички неразположения и болки, които имах след операцията при Асенов, тук ги нямаше - не повръщах, не ме болеше опашката, главата ми си беше съвсем добре, ядох супа след 3 часа , а на сутринта суха храна, спах, будеха ме само да си направя промивките и да ми премерят температурата и кръвното. Зюлейха ме остави през нощта с две листчета, на които пише "боли ме" и "лошо ми е". Не ги използвах. Със сестрите се разбирахме с google translate и жестове. На следващия ден първо мина оперативната сестра и ми обясни за промивките и приема на лекарства. После мина Илхан и ми разказа за операцията. Каза, че състоянието вътре е било много зле, имала съм от всичко, сраствания, scar tissue, криви хрущяли, но най-големия проблем е бил кожата. За всичките операции, които е правил, за втори път се сблъсква с такава кожа. Каза, че предишният лекар се е опитал нещо да направи, но не се е справил и просто е оставил едно огромно количество излишна кожа и месо.
Изписаха ме и се прибрах с такси.
Следващите дни беше голямото лежане и хапване от вкусните неща на Зюлейха. Подух се точно за ден, синини нямах. На 4 ден ми махна някакви неща от нослето, които предпазват от посиняване. На 9 ден ми махна лонгетата, тампоните и конците. Продишах идеално и се разплаках от щастие. За съжаление след 7-8 часа, носът отече отвътре и вече не дишах толкова добре. След два дни пак ме прегледа и се разбрахме да ме преглежда през 4 месеца. И си заминах. Сега чакам вътрешните отоци да спаднат, дишането се подобрява всеки ден, вече нямам нужда да дишам през устата, но още не съм достигнала момента на махането на тампоните.
Визуално - всички много харесват новия нос и аз много се харесвам. Асенов ми беше смалил носа, но ми беше отнел излъчването. Бях друг човек. Сега като се погледна в огледалото виждам пак себе си, просто носът ми отговаря на пропорциите на лицето. Скоро ще сложа и снимки, само да вкарам проблемната си кожа в приличен вид. Ако на някой му е много спешно може да ми пише на лични и ще му пратя тези от 12 ден.

brand_new_look 19th December 2016 10:55

Златокоске, Yanasim, благадаря ви много за обстойните разкази. Много обнадеждаващо ми подействаха, защото аз наистина ако ходя ще трябва да ходя сама. Просто няма кой да ангажира. Много ще съм ви благодарна ако ми пуснете снимки на нослетата: ето това ми е мейла ralonast@gmail.com

ds21 23rd December 2016 17:47

Златокоске, Yanasim Здравейте!

На мен ми предстои операция в Турция през март и ще се радвам да споделите снимки!
desislava2106@abv.bg е пощата ми

dessi_999 5th January 2017 22:40

Здравейте на всички! От днес започва записването за консултации с доктор Дилбер. Срещата ще бъде в края на месец февруари. Всички които искат да направят консултация и да си запишат час нека се свържат с мен по вайбър или да се обадят на тел.0896629990.

Irrenn 7th January 2017 23:01

Yanasim, мога ли да те помоля за снимки и отзиви за д-р Илхан. Моят случай е много сложен и съм страшно притеснена. Благодаря ти предварително. irenakirova@abv.bg


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.