Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 7th June 2013 09:47

Диляна хайде успех и всичко да е наред При мен нещата вървят май към следваща операция този проблем не виждам как ще се оправи иначе

rimi 7th June 2013 11:44

От автогарата в Истанбул мога ли да си хвана метро в посока централната част В предните постове Кери беше писал че метрото минава през автогарата лесно ли се стига до спирката на метрото защото май е много голяма тяхната автогара

zara_6666 7th June 2013 17:36

Rimi,само като чета колко пари си пръснала и лошо ми става!За операция,хотел,преводач и т.н.а последния направо се чудя какво толкова е направил за 300 евро...да не е бъркал бетон случаѝно!?Много се ядосвам на такива хора,като видят,че някоѝ е на зор и ако има как ще му вземат и гащите.Глад мори народа!!!А Енчев върна ли ти поне парите или мисли да оправи с тях устните на Теди Велинова или вече ги е дал за реклама за да гледаме неговия"чок симетричен сурат" из цял Пловдив

Pufpaf 7th June 2013 18:29

Ай стига ве, 300 евра и то само за самата консултация ли, ама то и за цял ден са много пари това. Като, че нарочно ако разберат, че отивате за такава операция и ще плащате много пари и те явно знаят това и си викат тея ще имат пари, я да го обруля стабилно. Аз така си ги обяснявам нещата, освен ако това не са нормалните тарифи !
Този ако трябва да го наемеш за всичките посещение и покрай операцията и то отидоха още толкова пари колкото ще дадеш за самата операцията егаси !

rimi 7th June 2013 20:06

И този човек е от тези българските турци ама голям мародер излезе наистина 300 евро взе за 1 час консултация и на другия ден за да ни разхожда и да ни показва забележителности искаше още 200 но се почувства неудобно и поиска само 100 Ами то цял ден и ядене и пиене му поехме аз ако бях нямаше да взема повече нищо

zara_6666 7th June 2013 21:19

Еееее...голяма далавера 300 евро+100+ядене и пиене на корем.Ужас!Много ли ги търсят такива кожодери брее...

klarisina 7th June 2013 21:26

С турците е въпрос на пазарлък, но Рими е такова мило същество, че едва ли е направила и бегъл опит да се спазари. Предполагам, ако се е пазарила сумата за превода е щяла да бъде макс 50 евра

Pufpaf 7th June 2013 21:42

Не знам какво да кажа, то явно някой като усети добрината на някой човек, а те все са по мекушави и ако е някой безскрупулен може да се впие, като пиявица и да смуче ли да смуче. Не случайно добрите хора страдат най много, а то е видно каква душичка е rimi, дано лошият и късмет да е до тук и сега съдбата да и върне за всичките лоши моменти. Този човек просто се е самозабравил, това е прекалено, аз никога не бих препоръчал толкова алчен преводач.

rimi 7th June 2013 22:20

Много сте готини всички аз от край време съм си все такава той за това моя мъж не ме пуска да се оправям с нищо вече, че такива ги забърквам после той ми сърба попарите и ходи след мен да ми оправя глупостите, защото това беше пак организирано от мен. Така и не се научих да се справям в съвременния свят направо не знам как се оправям с три деца въпреки че нямам никакъв авторитет и пред тях.

rimi 7th June 2013 22:33

Сега като отида пак незнам вече какво ще ми казват. Според мен работата е към следваща операция защото проблема там горе на коста си седи има си хлътнало и стои гадно. Слава богу другите неща са наред но с този проблем не мога да се примиря. Ще ви държа в течение за моите перипетии. Дано поне да излязат точни и да не ни взимат повече пари че това мойто започна да се превръща в издевателство върху цялото ми семейство. И все пак добре, че сте вие тук в този форум голяма подкрепа получавам от вас всички сте много готини хора.

Нелка 7th June 2013 22:47

Аз тъкмо пристигам в Истанбул.

Рими, като й казах на моята позната колко са ти взели, получи мини инфаркт! Видях в погледа й как безвъзвратно умряха стотици хиляди неврони в мозъка й...

яко са ви изментили .. и ако не ти, то поне мъжа ти защо не го натири този???
Ще ти пиша на лс.

А аз утре рано имам контролен. Все пак и аз за калцирането ще питам. Каквото но мен ми отговори, и за теб ще се отнася. Иначе в анфас се харесвам много. :) където преди ми беше най-големия проблем. Дори позната ми , където не ме е виждала без лепките, вика "чок гюзел"! :))
Само ме е страх ако го разбутам пак за едно калциране, да ни стане беля и да разваля връхчето....

Oompa Loompa 7th June 2013 22:54

Нелке нямаш ли вайбър ?

Нелка 7th June 2013 23:00

Смених си телефона (апарата) и ми се затриха всички апликаци и много важни номера.. дори на Дилбер личния замина, а сега ми е срам да си го поискам пак.
Бъни, прати ми на лс телефонния си номер!

rimi 7th June 2013 23:01

Нелка и аз от това се притеснявам да не се развали върха ама не мога да остана така искам да го оправят а за този кожудер направо нямам думи После пак искаше да идва и на операцията да ми превежда ама стига толкова той сто кожи ни свали

rimi 7th June 2013 23:07

Нелка ти колко часа пътува и от автогарата какъв транспорт хвана за центъра ако си пътувала с автобус

rimi 8th June 2013 00:27

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 787792)
Да освежа темата с малко снимки от моята операция на 04.05.2013 при Емре Илхан. Предупреждавам, че съм още подута и имам леки синини, които надявам се сполучливо съм прикрила. По-назад съм пояснила моята бая дълга история, но общо взето ми е прибавяно по цялата дължина на моста на носа, смаляван и скъсяван ми е върха, работено е по ноздрите и ми е прибрана колумелата.
Прикачен файл 608 Прикачен файл 609 Прикачен файл 610 Прикачен файл 611

Раби какво имаш предвид под прибавяне по целия мост на носа Доктора присаждал ли ти е кост или хрущял на гърба на носа Проблема там ли ти беше много ли ти беше изрязан гърба на носа Извинявай за многото въпроси но и моя проблем май е точно на гърба на носа не се получава там и това е

Rabiosa 8th June 2013 15:11

2Прикачено(и)
Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788675)
Раби какво имаш предвид под прибавяне по целия мост на носа Доктора присаждал ли ти е кост или хрущял на гърба на носа Проблема там ли ти беше много ли ти беше изрязан гърба на носа Извинявай за многото въпроси но и моя проблем май е точно на гърба на носа не се получава там и това е

Рими, при мен става въпрос за прекалено издълбаване на мястото между очите, а върха не беше пипан изобщо. Обещах снимки преди- ето

Прикачен файл 682 Прикачен файл 683

Pufpaf 8th June 2013 15:27

1Прикачено(и)
Жалко, че снимките не с с еднакъв ъгъл, но и така добре се вижда, колко добре се е получило !

Rabiosa 8th June 2013 15:35

EEEEE Пуфпаф, мерси! Аз хич не съм добре с технологиите. Преди няколко дена стана един месец от операцията и определено има разлика в по-положителна насока. Скоро ще постна снимки.

Нелка 8th June 2013 17:26

Rabi, страхотен резултат! Браво! Благодарско и на Пуф за визуалното оформление! :)

Такааа . При мен има новини.
Аз, въпреки, че си харесвам носа, док има забележки по него.

Още от вратата се намръщи на "пъпката" - насъбра персонала, извади едни докоменти, чете епикризата къде какво е слагал, натиска, рови в носа, вика "Аз там не съм слагал нищо" . И ме прати на дерматолог за експертно мнение дали е нещо кожно. Ако не е да го маха още утре с местна упойка!
Отиваме до близката клиника и там една 10 метрова опашка за дерматолога.. отиваме на рецепцията да молим да ни бутнат. И рецепционистката се оказа и тя с ринопластика и видиш ли - и тя имала такава пъпка от начало, която с с месеците де заличавала. И каза, че нямо смисъл от дерматолог само пари да даваме и да чакаме , да съм кажела на док, че не е кожно.
Връщаме се при док , обясняваме и той "Оххх" с физиономия "Нищо не направихте!" Човека е имал нужда от потвърждение от спец просто, че не е кожно, за да си го клъцне спокойно.
Обаче за вкостяването каза, че го дразни и иска да си го направи носът както трябва. Предложи да изчакаме минимум 9 месеца, за да се види добре дали ще спада или още ще се натрупва, и да лягам пак на операция.
Като цяло не беше много доволен като ме видя и многократно ми повтори, че не можело веднага, минимум 9 месеца трябва да се чака. При все, че аз и дума не бях обелила още нито за папката , нито за вкостяването. Казах му само, че за никъде не бързам. Освен това си харесвам носа!аже ми стана странно, че не ме посрещтна с типичното за останалите хирурзи , с които съм си имала работа: "Браво на мен! Страхотно съм се справил" или любимото ми: "Ти се хубаво момиче, какво се

втеляваш в детайли!?"
За пръв път аз да съм доволна, а хирурга да не е! :)

Каза да не се притеснявам - във всички случаи ще имам чудесен нос - нямал практика да прави половинчати неща, искал сам за себе си да харесва творенията си.
И пъпката я оставихме като му дойде времето, да видим дали ще се разкара.

Аз даже се поколебах - изказах притеснение ако го разтури още веднъж да не развалил връхчето, че ще се изям от яд. Но ми се стори, че той е по-категоричен за пиленето от мен. Питах го по затворения метод ли - той каза, че нямало значение , само да е след мин 9 месеца.

Рими, мисля , че и Авиор ще си поеме нещата - ясно виждам какво означава конкуренция в условията на пазарна икономика - нито един от тях няма файда негова ходеща реклама да се разхожда по света с вкостяване..
Освен това му казах за 300та евро за преводач и той си посипа главата с пепел. Каза, че интензивно учи английски! :)

Pufpaf 8th June 2013 19:29

Tова нещо трябва да го прочетат всички български специалисти, тука вече не говорим само за кадърност, а за отношение, морал и професионализъм !
Какво да коментираме, ние за това сме и тоя хал като държава, не става без морал и човештинка. Тука ако беше при БГ хирург, то аз си залагам единия бъбрек на на бас, че щеше да каже, нищо му няма или то тва е от възстановяването не съм аз виновен, но съм толкова убеден, че никой няма да каже, не ми харесва как е станало трябва да го пилнем/поправим и то за негова сметка и да има такива случаи, те ще са единици. Радвам, се че така е преминал прегледа, а ти сигурно колко ли си си мислила - как ли да му кажа, че това не ми харесва и дали може да го оправи.
Браво на Дилбер, той и много добре осъзнава, че това е и голяма реклама за него, аз ако ида при него ще му кажа, колко трябва да ти е благодарен, защото тази тема за турските хирурзи е твое дело :2003:

rimi 8th June 2013 21:40

Нелка толкова съм щастлива че така е минала консултацията ти така ме обнадежди че и при мен ще се случат така нещата Цял ден те чаках с нетърпение за новини а те са повече от добри и аз вярвам че няма да ме оставят така пък след 9 месеца пак заедно Просто при нас нещата е писано да станат мноооого трудно само да сме щастливи накрая

rimi 8th June 2013 21:46

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 788688)
Рими, при мен става въпрос за прекалено издълбаване на мястото между очите, а върха не беше пипан изобщо. Обещах снимки преди- ето

Прикачен файл 682 Прикачен файл 683

Леле Раби наистина положението е било трагично много ужасен нос са ти направили преди това само Емилчо ли беше майстора този направо трябва да му счупиш ръцете да окепази така хубавото момиче А сега е направо фантастчно цялата ти физиономия и излъчване са променени какво е правил този човек незнам но се е справил чудесно

rimi 8th June 2013 21:59

Нелка аз на 12 юли ще съм на преглед в 15 00 часа Дали жената ще е свобадна на тази дата Пак казвам искам да си и платя на женицата за ангажимента и с мен не обичам да ангажирам хората така с моите си неща без да се отблагодаря по някакъв начин

Rabiosa 9th June 2013 03:24

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788709)
Леле Раби наистина положението е било трагично много ужасен нос са ти направили преди това само Емилчо ли беше майстора този направо трябва да му счупиш ръцете да окепази така хубавото момиче А сега е направо фантастчно цялата ти физиономия и излъчване са променени какво е правил този човек незнам но се е справил чудесно

Имай предвид, че това не са ми най-ужасните снимки...след операцията положението беше за самоубийство...
Важното е, че сега съм :2013: Имам малки забележки и аз, но приемам критиката от останалите, че се втелясвам :1228:

zara_6666 9th June 2013 08:13

Rabi,супер е!:1203:При мен проблема е същият.Отнето е повече,иначе връхчето,ноздрите са ми добре.Ще се побъркам!Бях ти писала Раби ама маѝ не си получила нищо!?

Paffalot 9th June 2013 09:59

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 788718)
Имай предвид, че това не са ми най-ужасните снимки...след операцията положението беше за самоубийство...
Важното е, че сега съм :2013: Имам малки забележки и аз, но приемам критиката от останалите, че се втелясвам :1228:

Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

zara_6666 9th June 2013 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от Paffalot (Публикация 788725)
Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

Кога ти беше консултацията,там не ти ли показа снимки на мъже?Аз също бях на консултация и съм се спряла на Е.Илхан,но чакам да мине още време от последната рино.Ти за 1ва ли си или ревизия?Във феѝсбук има снимки на мъже,но те са с лепенки и не се вижда много добре

Rabiosa 9th June 2013 13:22

Цитирай:

Първоначално написано от Paffalot (Публикация 788725)
Здравей Рабиоса,

Аз също следя темата от доста време, не съм коментирал тъй като просто е нямало какво ново да споделя, но все ви чета мненията. Радвам се че доста хора вече се пребориха и успяха да получат желаните резултати.

Обръщам се към тебе Раби, тъй като аз също смятам да отида на операция при Емре. Бях на консултация при него, и му се изкефих, четох доста за него и мисля че е добър. Работата му върху тебе също изглежда на ниво, от това което видях. Бих искал да те помоля дали е възможно да покажеш симулациите, които си си правила с него преди операцията. За да можем да видим каква му е била целта и до колко е постигната.

Виждам че докторите имат доста опит с женски носове, работата е обаче че ми е много трудно да видя как се справят с тези на мъжете, тъй като те са и като бройка по-малко апък и май няма тенденция да влизат и постват коментари и снимки.

Очаквам с нетърпение вашите отговори

Поздрави

Здравей! Симулацията не е в мен- не съм я и искала. Евентуално другата седмица съм на контролен преглед (не е сигурно още) и ще го попитам. Това, което се е получило като резултат е точно това, за което говорихме като цяло и това, което си представях.
Що се отнася до мъжките пациенти- аз самата видях няколко оперирани мъже в кабинета му, но за съжаление бяха с лепенки и не видях резултата, но е факт, че има опит и с мъжки корекции на носове. Както каза Зара, можеш да погледнеш и във фейсбук страницата му- https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...5227?sk=photos

Pufpaf 9th June 2013 13:49

Здравей братко по съдба ! Това мислих да питам и аз, не ти ли показа снимки на консултацията и също така правили ли си си фотошоп или доктора да ти е правил. Ако ти е правил фотошоп може ли да ми го покажеш на ЛС и със сегашният нос. Тук поне може да споделиш какво искаш да ти правят по носа, само гърбица ли или и друго. Значи така а, имало мъже ама те си трайкат отстрани и само гледат, а аз тук сам "войн" из между толкова красиви жени, които доста си ме по разсейват между другото :1228:

Все пак не забравяйте, че баш в Турция, който и да е специалист ще има голям опит и с мъжки носове по простата причина, че турците са нация с наистина големи носове и може би там има и най много жени с гърбави носове. Само си правете сметка колко е развита там ринопластиката, щом такива като Дилбер, който не е е бил въобще на специализация в чужбина и всичко е научил от Турция, само по себе си говори колко са напред там !

А някой може ли да каже колко пари взима Е. Илхан за първи ринопластики, защото доколкото знам някои са доста по скъпи.

Rabiosa 9th June 2013 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788733)
А някой може ли да каже колко пари взима Е. Илхан за първи ринопластики, защото доколкото знам някои са доста по скъпи.

6800-7000 TL , което е 5650- 5800 лв.

rimi 9th June 2013 16:53

Раби присаждал ли ти е кост на гърба или нещо друго с какво е запълнил гърба имаш ли представа

Rabiosa 9th June 2013 19:21

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788741)
Раби присаждал ли ти е кост на гърба или нещо друго с какво е запълнил гърба имаш ли представа

С материал от моя нос- за щастие намери. В случай, че не беше намерил щеше да ми взима от реброто. Но аз така или иначе не се притеснявах за това, тъй като взимането от реброто става по ендоскопски метод и болка ме увери, че няма. То зависи и къде какво му трябва на хирурга- ако липсва кост взима от реброто, ако липсва хрущял- взима от ухото.

Нелка 9th June 2013 19:28

Рими!! Ти гледаш ли си личните съобщения?? :)

Принципно много рядко се налага да се взима от ребро или ухо. Но те са длъжни да питат, защото не се знае като отворят какво ще намерят. Може видимо носът да е месест с много хрющял... но ако е нарязан на салата и не могат да намерят едно парче, което е цяло и е подходящо за целта, тога се пристъпва към други методи.

want 9th June 2013 21:16

Някой мноо сериозно се е.бава с акаунта ми :)
Нелке какво каза доктора за ''гърбичката''? не е ли подута тъкан ?

rimi 9th June 2013 21:27

Нелка извинявай ама не мага да вляза в лични много ме е срам ама може ли да ми обясните как да го направя

Нелка 9th June 2013 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 788755)
Някой мноо сериозно се е.бава с акаунта ми :)
Нелке какво каза доктора за ''гърбичката''? не е ли подута тъкан ?

Уфф, тамън заспивах.. :)
Ми не е оток, то на пипане си личи.
Вижте, аз принципно имам проблем с превеждането, което не е винаги точно, дословно и пр.. Не разбрах точно за какво иде реч, защото жената не ми преведе. Предполагам има затруднения с медицинските обяснения. Що се касае до всичко останало - доста подробно ми превежда. Но имам ли по-технически въпрос - някъде се губим.

А аз наистина искам да знам дали е калциране, защото къде ми е гарантирано, че пак няма да цъфне ако го пилнем?

Тии... искат да те баннат май. От скоро се засили охраната в сайта!

Нелка 9th June 2013 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788756)
Нелка извинявай ама не мага да вляза в лични много ме е срам ама може ли да ми обясните как да го направя

рими, в горния ляв ъгъл на страницата има
Здравей, Рими Съобщения/Профил/Изход

Влезвъв съобщения

rimi 9th June 2013 22:01

Момичета еврика най накрая влязох в този личен профил толкова много сте ми писали извинявайте за това че не съм ви обърнала внимание Нелка благодаря ти много записала съм си тел ще и се обадя на жената да се разберем Раби с удоволствие ще направим една среща аз между другото живея срещу южния парк и ако има някой път насам винаги може да звънка а и аз съм по цял ден там с децата

Rabiosa 9th June 2013 22:50

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788761)
Момичета еврика най накрая влязох в този личен профил толкова много сте ми писали извинявайте за това че не съм ви обърнала внимание Нелка благодаря ти много записала съм си тел ще и се обадя на жената да се разберем Раби с удоволствие ще направим една среща аз между другото живея срещу южния парк и ако има някой път насам винаги може да звънка а и аз съм по цял ден там с децата

Аз това ти го бях писала преди да мине операцията на Нелка и после моята и се чудих защо не ми отговаряш....та си викам, еми сигурно не иска :2021: Ама то не е късно, де. Ще се организираме :ole:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.