Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   ПОМОЩ!!!КАЖЕТЕ МИ КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ОНКОДЕРМАТОЛОГ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7198)

olqlq 24th August 2008 19:37

ПОМОЩ!!!КАЖЕТЕ МИ КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ОНКОДЕРМАТОЛОГ?
 
ХОРА МАМА ИМА МНОГО ОПАСНА БЕМКА,КОЯТО СИ ПРОМЕНИ ЦВЕТА И СТРУКТУРАТА-НЯМА ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ :oops: КАЖЕТЕ КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ ОНКОДЕРМАТОЛОГ В СОФИЯ???МОЛЯ ВИ

iva_pavlina 28th August 2008 07:39

д-р Киров, Онкологична болница в Дървеница

olqlq 28th August 2008 13:36

ВЧЕРА И БЕШЕ ОПЕРАЦИЯТА ПРИ Д-Р ИВАН БОТЕВ,ОТ ВОЕННО МЕДИЦИНСКА АКАДЕМИЯЗНАЕШ ЛИ НЕЩО ЗА НЕГО :?:
:arrow:

diastemma 28th August 2008 22:22

Не се притеснявай, операцията е много лесна и не е страшна, ако е изрязано достатъчно встрани и в дълбочина (за което лекарите си имат определени правила, т.нар. "протоколи"), проблеми няма да има. Изчакайте резултатите от изследването на тумора в лабораторията.

olqlq 29th August 2008 08:49

diastemma скъпа чакаме,но редом с това се и страхуваме :? ще излязат на 10 септември,а дотогава :roll: без нерви останахме :cry: дано всичко бъде наред!иначе д-ра удължи операцията -беше казал час и половина,а минаха близо 3 :!: но това ме успокоява до известна степен,защото разбрах,че е изрязвал старателно около местото и накрая го е обгорил :arrow: дано само мама не е закъсняла много с тая операция.....

NatalyTake 29th August 2008 10:08

И аз имам такова нещо на врата си. Все се каня да отида на лекар, ама все не стигам до там... Можеш ли да ми кажеш с пълна упойка ли беше и колко (ако е удобно да се сподели това) Ви струва тази операция?

NatalyTake 8th October 2008 14:43

Днес отидох и си направих операция за брадавицата на врата си в раковата болница в кв.Мусагеница в София. От няколко дни се поду тая брадавица и започна адски да ме притеснява. Опитвах се да не й обръщам внимание, ама като разбрах, че на детето ми е по същия начин - той има същата брадавица, на същото място (майка ми също има там брадавица) се стреснах още повече. Вчера проучих как стоят нещата за тази клиника и днес отидохме с детето. Доктора когото ми препоръчаха от няколко места си беше там. Прегледа ни и каза, че трябва да се изреже и да се даде за изследване. Ама каза че заминава командировка и може само днес. Ние се съгласихме на момента и..... ето ни и двамата без брадавици. Беше с местна упойка. Беше неприятно, но не и болезнено. Сега чакаме 22 октомври за видим хистологията. Стискай ми палци-всичко да ни е наред! Или поне на детето да е наред. Аз нямам претенции... (освен мънички - още ми се живее)

Мария Василева 8th October 2008 14:53

Стискаме много, Натали! :2043: :2043: :2043: :2043: :girl_kiss2:

Марулка 8th October 2008 14:55

И аз ти стискам палци...после да пишеш :2043:

Divinemouse 8th October 2008 22:45

Цитирай:

Първоначално написано от doroteia01
И аз ти стискам палци...после да пишеш :2043:

И аз стискам :2043:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.