Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Пластична хирургия (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Д-р Стоянов, "Есте клиник" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1818)

beladona 18th June 2006 18:21

Д-р Стоянов, "Есте клиник"
 
Здравеите ако някой си е правил ринипластика при др Стоянов,от есте клиник и е останал доволен от резултата може да каже тук,тои маи не е дискутиран досега обаче аз чух че работи добре .все още се двуомя дали да си направя операция при него. :lol:

beladona 19th June 2006 10:24

май никой не може да ми помогне с малко инфо за него :)

MaDaLeNa 19th June 2006 17:16

Хора, пишете някой оперирал ли се е в тази клиника?
Чух, че имат най-модерния апарат за ултразвукова липоскулптура, но дали са легитимна клиника? И името на този д-р Стоянов не го откривам в BULAPRAS. А иначе клиниката изглежда много луксозна.

loly 20th June 2006 17:06

Аз се оперирах при д-р Стоянов и съм писала доста за него из форума. Той все още оперира в клиника Св. Панталеймон, Есте клиник ще отвори през есента.

beladona 20th June 2006 23:15

Цитирай:

Първоначално написано от loly
Аз се оперирах при д-р Стоянов и съм писала доста за него из форума. Той все още оперира в клиника Св. Панталеймон, Есте клиник ще отвори през есента.

:D гардите ли си оперирала при него,мила можеш да кажеш само дали си доволна от работата му.сигурно сам пропуснала да прочета какво си написала за др Стоянов,аз ако се оперирам при него ще баде през есента за сега не мисля в тази жега да лягам под ножа.пак и след тва ще ми е гадно

loly 23rd June 2006 21:34

:D гардите ли си оперирала при него,мила можеш да кажеш само дали си доволна от работата му.сигурно сам пропуснала да прочета какво си написала за др Стоянов,аз ако се оперирам при него ще баде през есента за сега не мисля в тази жега да лягам под ножа.пак и след тва ще ми е гадно[/quote]


Аз съм си правила три операции на гърдите при него(на два пъти ми вади хидрогел и ми постави и импланти). Много съм доволна от работата му, за мен той е изключителено добър хирург. Ако те интересува нещо по-конкретно можеш да ме питаш. Поздрави!

beladona 25th June 2006 20:57

:o
ами лоли мерси за информацията, искам да знам как се справя с ринопластиката ако прави хубави бюстове може да не може носове 8) знам ,че тои взима горе долу колкото
Н.Георгиев тоест по скъпичко ама е нормално ако е добър хирург :!:

кити 26th June 2006 12:55

Цитирай:

Първоначално написано от beladona
:o
ами лоли мерси за информацията, искам да знам как се справя с ринопластиката ако прави хубави бюстове може да не може носове 8) знам ,че тои взима горе долу колкото
Н.Георгиев тоест по скъпичко ама е нормално ако е добър хирург :!:

beladona,
Миличка, не си падам воайор, ама откъде го измъкна тоя аватар, бе девойче...настръхна ми козината :) да му се не види, цветнокожите си ги бива, много мускул, много релеф, много лъщи :))))
Страшен :)

Aset 26th June 2006 15:02

Цитирай:

Първоначално написано от beladona
:o
ами лоли мерси за информацията, искам да знам как се справя с ринопластиката ако прави хубави бюстове може да не може носове 8) знам ,че тои взима горе долу колкото
Н.Георгиев тоест по скъпичко ама е нормално ако е добър хирург :!:

Мой приятел си прави носа при него. Доволен е, на 5я ден беше без превръзка, със сенки под очите, но без други синини. И с малко оток. Но все пак не зная колко инвазивна е била операцията. Рязаха му латерални хрущяли, изравниха гърбица и стесниха носа в основата.
Харесва се, поне така казва.
А по- важното - има доста снимки на пациенти д-ра. Не се притеснявай да му искаш!

beladona 26th June 2006 16:23

beladona,
Миличка, не си падам воайор, ама откъде го измъкна тоя аватар, бе девойче...настръхна ми козината :) да му се не види, цветнокожите си ги бива, много мускул, много релеф, много лъщи :))))
Страшен :)[/quote]
:!: Знам аз какъв аватар да си сложа за да привличам внимание .Лоли
ако искас адреса писши на лични да ти кажа откаде го измакнах :twisted:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.