Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Другата България (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   За потребителите ни в чужбина - тука е The Place (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4115)

Pimpin 7th May 2007 20:41

За потребителите ни в чужбина - тука е The Place
 
Мили, красиви и тонизирани пичове и ... хааа, няма да кажа „пички“, а мацки от всички краища на Света, които влизате във форума на Телцето!

Тази тема е вашето местенце тук, където да се представите един на друг, кой къде го е отвял вятъра (не че и нас не ни вее,но това е друга тема), с какво се занимава и всички онези чужбински неща, които на нас са ни малко далечни.

Тук се запознавайте и опознавайте, а иначе можете съвсем спокойно да пускате ваши теми из Здраве, Красота,Пластична (ще е яко, ако пишем и за американски и френски хирурзи), Мода (алоо, парижките бутици, дръжте се, че идем) и навсякъде въобще из форума.

Уелкъм значи, биенвеню, вилкомен и айде на другите езици няма да го казвам, да не се надувам тука пред вас, кики.

Nezinka 7th May 2007 20:49

Pimpin :1206: :1203: :girl_kiss2:

Много добър тоз наш Модератор.

Ади 7th May 2007 22:40

Честита темичка на всички "чужбински" люде, а за модератора - :2015: :1203:

Nezinka 7th May 2007 22:58

ами сега...какво да я правим тая тема:)
Пряко от слънчев Ню Йорк предава Незинка- към момента не виждам никакви намаления, но покрай наближаващия така наречен ден на майкаъа ( Mother's day) се очакват големи намаления на бижута, техника и кухненски уреди.
Това е от моя край.

katie 7th May 2007 23:11

Цитирай:

Първоначално написано от Nezinka
ами сега...какво да я правим тая тема:)

И аз туй се почудих... При нас е вече почти нощ, дуй ветър и мени малко ме е страх.
Сега к'во? А, я да питам аз, хората от моя край - гледате ли "Germany's next topmodel"? Аз съвсем съм се побъркала, като някоя инфантилна идиотка тичам всеки четвъртък към къщи да го гледам, не мож ме извади отвкъщи. Ми не стига това, чета по разни форуми за spoilers, кой ще изхвърчи следващата седмица. Ми и с дружките го обсъждаме, все едно съм на 14... :oops: Ох, голяма е краста!
Само аз ли съм толкова зле или има и други зарибени?

Nezinka 7th May 2007 23:14

аз гледам на Тайра Бенкс- Америкас некст топ модел- то вече май 7ми сезон. Мине, не мине 2 месеца и правят нов сезон, но е доста зарибяващо. А на немското съм гледала един епизод, Хайдито си е нумеро уно:)

katie 7th May 2007 23:22

Ми гледала съм и американското, ама наш'те май по са се постарали. Ако имаш възможност гледай го, рейтинга му е невероятен, и има защо. Ама мен много ме е срам като гледам такива работи, нали се правя на интелектуалка. :mrgreen: Приятеля ми само ми се смее. Най му е забавно като ревна с някоя от кандидатките... Мани, ужас, срам и позор... :oops:

EMPRESS 7th May 2007 23:39

Пфф, и аз го гледам американското :wink: Аз съм за Рене, много е сладка :lol:
Ся скоро трябва да почне канадското, досега имаше само едно, обаче бяха вкарали такива крокодили... :? Шмърт

Yana 7th May 2007 23:54

Ееее да ни е Честит The Place-а!!!!

Аз скоро ще предавам от North Wales на брега на Ириш Sea. Welsh people Скоро се освободиха от английското иго, имат собствен Парламент, собствен език и по двойка табели по пътищата и като духне яко вятъра и отвее английската табела nonWelsh рахат бродim кат' тъмни субекти из горите (урааа, тук има планини и гори също като в БГ и човеците са също толкова проклети и купонджийски настроени към живота като нас).

Слава Богу Holland&Barrett & Julian Graves са си на място и органичната храна, добавките, Спленда-та и Коензим-а Q10 са ми до четирибукбието::))

В момента тече midseason sale навсякъде и мноъу хубу чи съм болна щот изначе щях да съм още по::))

И аз гледам американската версия и много им са радвам.

Nezinka 8th May 2007 04:07

Цитирай:

Първоначално написано от EMPRESS
Пфф, и аз го гледам американското :wink: Аз съм за Рене, много е сладка :lol:

аз съм за Наташка-мамашка!:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.