Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

plammmy 13th August 2013 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791505)
Браво geri89 ще ти стискам палци утре :) Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски :)

Супер Savi, много хубаво, а дали може така да си запазиш и дата за консултация на английски, освен че ти отговарят на въпросите?

geri 89 13th August 2013 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791505)
Браво geri89 ще ти стискам палци утре :) Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски :)

Благодаря ти и аз се надявам всичко да е наред.

Savi 13th August 2013 20:12

Не знам аз питах за цената и пратих снимки на моя нос.Не съм питала все още за консултация.Първо трябва да съм 100% сигурна кога ще съм свободна и така. Може и да попитам ако имам инфо ще пиша ;)

geri 89 13th August 2013 20:15

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791506)
Ами ще звъним и така, няма как, при мен нещата ще се случат малко на по късен етап, защото още не съм си извадила задграничен паспорт, но утре ще ида да си подам документите. Та geri да разбирам ли, че ти си в Истанбул и щом днес си била на консултация, а утре ти е операцията, значи нещата са станали от днес за утре? Много хубаво ако е така, няма да чакаш и да се тормозиш, стискам палци и ти желая леко възстановяване ;)

Не ...аз бях тук през юни.Консултирах се с двама лекари и се прибрах.Дълго мислих кого да избера.Когато реших обадихме се и запазихме дата,но трябва да се обади поне месец преди датата за която искаш.Сега дойдох един ден по-рано защото се правят изследвания и последно уточняване какъв искам да се получи носът и утре ми е операцията.

geri 89 13th August 2013 20:17

Savi,на теб първа операция ли ще ти бъде?

Savi 13th August 2013 20:33

Да, първа ще бъде.Бях се запътила да се оперирам при Джамбазов,но добре,че беше пълния му график и се отказах може би за добро :) Добре че е този форум има много полезна информация :)

Elly Stefanov 14th August 2013 00:52

ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!

geri 89 14th August 2013 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791522)
ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!

Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?

Elly Stefanov 14th August 2013 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791525)
Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?

Гери, аз бях супер, трудно ме изкараха, цял час спах между операционните в коридора :) но като се събудих нямах никакви проблеми - седнах си на леглото, изкарах таблета и започнах да играя, след час вече пиех кафе и ядях шоколад :) при всеки е индивидуално, дано при теб да мине добре. Стискам палци!

plammmy 14th August 2013 09:12

geri , дано не ти е много лошо от упойката, че май на всички им се отразява ;), а по повод на написаното от Elly, наистина е добре да се систематизират нещата, но не мога да кажа същото за чесането на езиците, понеже даже и да се е споменавала такава информация тук във форума, някой нов като мен трябва да прелисти 140 страници от темата и да попие всичко :( ,после в главата ми стана голяма каша :( инфото е много


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.