Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

gabura7 20th July 2016 16:01

Дано се поуспокои напрежението в Турция, чче в дир.бг чета как МВнР настоява да не се пътува там.

gabura7 20th July 2016 17:12

Aбсолютно съм съгласна със Starless, да се пооправиш с тези мазила и да отидеш на консултация при Илхан.
Тук няма на кой да се довериш, а Илхан е и отоларинголог. Аз затова избрах него.

mitkui 20th July 2016 19:32

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809499)
Mitkui, как по точно кривата носна преграда се отразяваше на външния ти вид на носа - и той ли се не беше изкривил на някъде? И четох ,че кривата носна преграда, тъй като е хрущял , а и като цяло всички хрущяли и носни кости имат памет и постепенно искат да се върнат в старото положение.
Мерси за съветите, ще се запасим

Да носът ми беше изкривен на една страна . Илхан още на първата консултация ми
обясни за "паметта" на хрущялите , но също така каза , че изменението би било малко и не е задължително да се случи впоследствие . Ще видим какво ще се случи по-нататък . :)

gabura7 20th July 2016 19:47

Да, и моят е на една страна и съм с крива преграда и се притеснявам да не се върне наобратно и всичко да е безмислено. Но щом той ти е казал, че дори и да тръгне да се връща към старото положение би било с малко пак си заслужава.

VKey 20th July 2016 20:23

Колко горе - долу струва всичко при Илхан с нощувки в Турция за операция? Т.е. - ако се реша каква сума трябва да подготвя?

gabura7 20th July 2016 21:20

Операцията е 12000 тл, което е около 7300 лв и допълнително двуседмичен престой в Истанбул вече зависи къде ще отседнеш.

anich4ka 21st July 2016 08:01

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809497)
Положението на Юг не е зле , по новинарските емисии изглежда по-зле .
След операцията , като се почувствах добре , за да шофирам , ходих с автомобил до кабинета на доктора и нямаше никаква разлика м/у преди , и след опита за преврат .
Още повече , че ти писа , че ще отсядаш в Кадъкьой , който си е хубав квартал с гъзета и ще си близо до болницата и кабинета . Изобщо ситуацията е нормална , няма да да се плашиш . :)

Надявам се всичко да е наред, наистина.

Колко дни не можеше да дишаш през носа, знам, че има такъв период и трябва да дишаш през устата...

И как спеше, някой беше казал, че трябва да спиш изправен с възглавници зад гърба?

anich4ka 21st July 2016 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809500)
Здравейте,
как стои въпроса с плащането за операцията? Парите кеш ли ги носихте или може плащане с карта на място?

За жалост ги искат кеш на последната консултация преди операцията, поне при Илхан е така. Може да е в EUR или USD също.

Shtur4e 21st July 2016 08:35

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809513)
Дано се поуспокои напрежението в Турция, чче в дир.бг чета как МВнР настоява да не се пътува там. А до мойто ходене остават 2 седмици.

Да, и аз се надявам да се успокоят нещата, въпреки че съм чак за октомври. Успех и пиши как си, че всички с предстоящи операции следим със свито сърце темата - не стига че тръпнеш за операцията, ами сега и извънредно положение въведоха.

mitkui 21st July 2016 11:54

Цитирай:

Първоначално написано от anich4ka (Публикация 809520)
Надявам се всичко да е наред, наистина.

Колко дни не можеше да дишаш през носа, знам, че има такъв период и трябва да дишаш през устата...

И как спеше, някой беше казал, че трябва да спиш изправен с възглавници зад гърба?

По принцип , в носа ти слагат силиконови тръбички /тампони/, през които се диша , когато не са запушени . Те се свалят след 5 дни най-рано , аз стоях 7 дни с тях . Преживява се и без това не дишах нормално преди операцията . Виж спането е проблем , или поне на мен ми беше . Трябва да си сгънат на 45 градуса . Първите
дни спях както ми падне и се будех на час , два , така или иначе трябваше да си
правя промивки . Кофти е че на 3-4 ден почна да ме боли гърбът . Почнах да си свалям
възглавницата към 6 - 7 ден . Миенето на косата е също една от сложните задачи след операцията . :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.