Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 16th April 2013 21:47

Здравейте днес ми махнаха лепенките хора носа ми е перфектен толкова е съвършен че не мога да свикна с него повярвайте ми Незнам Авшар как работи но носа ми е във вида в който ми го направи на компютърната симулация все едно го е копирал не ми е подут нито е отекъл само имам малък оток между очите толкова е гладък отгоре че белега не си личи изобщо Утре пътувам за София и вечерта ще се опитам да ви покажа снимки А връхчето е толкова финно просто нямам думи бях свикнала с моя смачкан обезобразен нос сега не мога да се позная Пожелавам ви същото което се случи на мен и да сте много щастливи на края

Нелка 16th April 2013 21:51

Рими, толкова се радвам за тееебббб!!! :)))))))
Направо пожелавам го на всички това усещане! Да е жив и здрав хирурга, който е дал всичко от себе си!
Нямаме търпение за снимки!

rimi 16th April 2013 21:55

Нелка още утре ще се опитам да кача снимки Тук в хотела имаше още един човек с ринопластика който живее в Швейцария и е дошъл специално В Истанбул да си прави носа каза че тук са най добрите за сега

Нелка 16th April 2013 22:00

Дано!!
За сега и нашата информация е таква.
Той при Авшар ли?

Аз си милсля вече, че ако и Дилбер не успее да се справи с моя изключително труден нос, да се пусна при Авшар след години...

Elly Stefanov 16th April 2013 22:14

Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата :)

Нелка 16th April 2013 22:25

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785857)
Рими, честито! Дано всички да споделяме такива хубави новини! Нели на теб от офиса на ДИлбер отоварят ли ти редовно? При мен е на някакви вълни - пишат, пишат, после с дни - нищо!! Това не ме отказва ни най-малко де, знам, че са заети с десетки хора, а на мен само това ми е в главата :)

Моята позната от Истанбул звъни вместо мен. Аз й звъня на нея, тя на офиса. Те си станаха първи дръжки с Дилбер, тя много го харесва, та се чуват редовно :p

По имейли ... Веднъж само му писах , не отговориха изобщо, писах и във ФБ, и там не отговориха.

Elly Stefanov 16th April 2013 22:55

Значи съм късметлийка, че ми е писал във Фейсбук и веднъж седмично отговаря на мейлите ми :))))

diliana_mihaylov 16th April 2013 23:38

Здравейте, вчера бях на консултация при Др. Авшар.
Всичко изглеждаше прекрасно и аз ще съм една от пациентките му. Той ще ми прави рино, също така ще махне остатъците от неправилно сложен филър от БГ лекар и ми предложи инжекции с мазнина за бръчките и като цяло за освежаване на лицето. Ще се оперирам на 7 Май.

keery 17th April 2013 04:04

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 785850)
Кийри, кой оперира в тази болница? Между другото на мен не ми се отваря линка.

Илхан оперира в тази болница. Вярно че по едно време не се отваряше , но сега го пробвах и работи :)

keery 17th April 2013 04:06

Брей този Авшар , да взема и аз да направя една консултация с него :) И какви са цените му сега ?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.