Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 9th June 2013 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 788733)
А някой може ли да каже колко пари взима Е. Илхан за първи ринопластики, защото доколкото знам някои са доста по скъпи.

6800-7000 TL , което е 5650- 5800 лв.

rimi 9th June 2013 16:53

Раби присаждал ли ти е кост на гърба или нещо друго с какво е запълнил гърба имаш ли представа

Rabiosa 9th June 2013 19:21

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788741)
Раби присаждал ли ти е кост на гърба или нещо друго с какво е запълнил гърба имаш ли представа

С материал от моя нос- за щастие намери. В случай, че не беше намерил щеше да ми взима от реброто. Но аз така или иначе не се притеснявах за това, тъй като взимането от реброто става по ендоскопски метод и болка ме увери, че няма. То зависи и къде какво му трябва на хирурга- ако липсва кост взима от реброто, ако липсва хрущял- взима от ухото.

Нелка 9th June 2013 19:28

Рими!! Ти гледаш ли си личните съобщения?? :)

Принципно много рядко се налага да се взима от ребро или ухо. Но те са длъжни да питат, защото не се знае като отворят какво ще намерят. Може видимо носът да е месест с много хрющял... но ако е нарязан на салата и не могат да намерят едно парче, което е цяло и е подходящо за целта, тога се пристъпва към други методи.

want 9th June 2013 21:16

Някой мноо сериозно се е.бава с акаунта ми :)
Нелке какво каза доктора за ''гърбичката''? не е ли подута тъкан ?

rimi 9th June 2013 21:27

Нелка извинявай ама не мага да вляза в лични много ме е срам ама може ли да ми обясните как да го направя

Нелка 9th June 2013 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 788755)
Някой мноо сериозно се е.бава с акаунта ми :)
Нелке какво каза доктора за ''гърбичката''? не е ли подута тъкан ?

Уфф, тамън заспивах.. :)
Ми не е оток, то на пипане си личи.
Вижте, аз принципно имам проблем с превеждането, което не е винаги точно, дословно и пр.. Не разбрах точно за какво иде реч, защото жената не ми преведе. Предполагам има затруднения с медицинските обяснения. Що се касае до всичко останало - доста подробно ми превежда. Но имам ли по-технически въпрос - някъде се губим.

А аз наистина искам да знам дали е калциране, защото къде ми е гарантирано, че пак няма да цъфне ако го пилнем?

Тии... искат да те баннат май. От скоро се засили охраната в сайта!

Нелка 9th June 2013 21:32

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788756)
Нелка извинявай ама не мага да вляза в лични много ме е срам ама може ли да ми обясните как да го направя

рими, в горния ляв ъгъл на страницата има
Здравей, Рими Съобщения/Профил/Изход

Влезвъв съобщения

rimi 9th June 2013 22:01

Момичета еврика най накрая влязох в този личен профил толкова много сте ми писали извинявайте за това че не съм ви обърнала внимание Нелка благодаря ти много записала съм си тел ще и се обадя на жената да се разберем Раби с удоволствие ще направим една среща аз между другото живея срещу южния парк и ако има някой път насам винаги може да звънка а и аз съм по цял ден там с децата

Rabiosa 9th June 2013 22:50

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788761)
Момичета еврика най накрая влязох в този личен профил толкова много сте ми писали извинявайте за това че не съм ви обърнала внимание Нелка благодаря ти много записала съм си тел ще и се обадя на жената да се разберем Раби с удоволствие ще направим една среща аз между другото живея срещу южния парк и ако има някой път насам винаги може да звънка а и аз съм по цял ден там с децата

Аз това ти го бях писала преди да мине операцията на Нелка и после моята и се чудих защо не ми отговаряш....та си викам, еми сигурно не иска :2021: Ама то не е късно, де. Ще се организираме :ole:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.