Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 3rd July 2013 19:22

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 789985)
Но аз лично по-трудно бих живяла с мисълта, че имам нещо, което не харесвам в следствие на травма, отколкото, че просто съм го наследила. Т.е., по-скоро успокояващо си мислех, че ще ми е становището за теб.

Благодаря, наистина така се чувствах, като незаслужена потърпевша на чужди действия :)

Още повече, че наистина приличах на циганка / арабка / индийка, особено лятото :) сега съм много щастлива, че с това е свършено.

want 3rd July 2013 19:36

Голяма драма, голямо чудо и изобщо какво значение има дали носа е бил грозен по рождение или от травма :) Лично мен не ме успокоява нито едното нито другото ;)

sunbun, не бих спестила нищо ако става въпрос за операция, защото всяка от нас се надява да стане по добре от преди, но не бих си позволила да правя коментари за пред оперативното състояние на носа ;)

st24 4th July 2013 12:36

здравейте искам да ви питам ако имам голям белег на носа дали подлежи на рино

кукумицинка 4th July 2013 17:20

Айше, доколкото разбрах, си запозната и с други медицински специалисти в Истанбул. Случайно да имаш някакви контакти с очни клиники, за да разбереш има ли успешно лечение на атрофия на зрителния нерв?

Savi 5th July 2013 12:05

Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Нелка 5th July 2013 13:09

Сави, Дилбер ми обяви цена в долари, за това аз обмених долари от Бг и си ги носих сама в Истанбул. Но аз принципно съм си безстрашна. ;) Иначе са си доста пари, но няма начин. Всички хирурзи там предпочитат в кеш....

На Ели, до колкото помня, й обяви цена в евро и в турски лири. Знам от моята позната, че еврото е по-скъпо там, така, че е на печалба ако отидете с евро и обмените лири там.
Иначе аз пазарувах с кредитна карта там, нямаше проблем. Но малки суми. Не знам до колко е удачно да се теглят голями на банкомат...

Принципно на границата не се декларира колко пари носиш , а и никой не може да подозира. Аз хем сама си пътувах, наистина не ме беше страх.

ai6erasimova 5th July 2013 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790054)
Здравейте,момичета и момчета:) Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични:)

Nyama strasno na teb kakto ti e udobno taka napravi ako imate nujda ot nesto asmoga da vi pomogna poznavam doc dilber nyama da gresis

Savi 5th July 2013 13:35

Благодаря ти Нелка за полезната информация :) Май ще трябва да се носят пари в брой,ще си взема охрана(дано да убедя приятеля ми),че аз съм си страхлива и недоверчива;)Сега започвам преговорите с него,че той никак е съгласен с подобни интервенции...

Savi 5th July 2013 13:42

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 790056)
Nyama strasno na teb kakto ti e udobno taka napravi ako imate nujda ot nesto asmoga da vi pomogna poznavam doc dilber nyama da gresis

Благодаря,Айше,мисля да се възползвам от помощта ти!Замислям да е около средата на октомври месец,ако може две в едно и консултация и на другия ден операция,че нямам много свободно време!Ако можеш дай ми е-mail адреса си да може да поддържаме връзка!Имам толкова много въпроси,а не искам да спамя в темата тук излишно:)

Нелка 5th July 2013 13:52

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 790057)
Благодаря ти Нелка за полезната информация :) Май ще трябва да се носят пари в брой,ще си взема охрана(дано да убедя приятеля ми),че аз съм си страхлива и недоверчива;)Сега започвам преговорите с него,че той никак е съгласен с подобни интервенции...

Имаш ЛС! ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.