Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

klarisina 15th July 2013 22:13

За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

rimi 15th July 2013 23:48

Ще ви изпратя снимки обещавам но все не мога да намеря време да ги направя. Сега положението е добре, носа изглежда точно като на фотошопа който Авшар ми направи но след като сложи хилурона. Все не мога обаче да спра да мисля като се резорбира филъра и какво се случва после. Да взема да си направя една абонаментна карта за попълване на нос с хилуронова просто нямам идея. Според Авшар това е,така щял да остане завинаги но не знам защо не мога да повярвам. А относно турските хирурзи моето мнение продължава да бъде че наистина са добри независимо от моя сакатлък. Формата която докарват на носовете наистина ми допада много повече от това което правят в Б-я.Авшар явно не е добър на ревизиите не мога иначе да си обясня защо се случи така с мен Но това което не ми харесва е че нищо не ми казва усещам че не е откровен с мен замазва положението което е некоректно предвид безумната сума която му платихме

Нелка 16th July 2013 06:37

Тука само стоя и кърша пръсти, искам да се включа, обаче съм на почивка и ми е трудно жт телефона..

Обаче като се замисля то няма смисъл...

Рими, дълбоко съм разочарована от Авшар. Не от носът, който ти е направил - въпреки малкото несэвършенство, носът ти много ми харесва.
Разочарова ме отношението му! Ти изобщо пита ли го дали е навит на още една? Аз мшсла, че ако настжяваш, би се съгласил..

Кларисина, никой не е казал, че сме намерили панацея! Никой не е казал, че се справят перфектно, нито пък някой си е признал, че е перфекционист. Може би за това се харесваме... а и ако ти наистина беше перфекционист, щеше да си в трескаво търсене на подходящ хирург за ревизия!

Elly Stefanov 16th July 2013 08:36

Мечта, да отговоря на въпроса ти не ни ли е било страх, че нещо може да се обърка - разбира се, при всяка операция нещо може да се обърка. Според мен няма никакво значение дали си в БГ или в чужбина, при интервенция всичко може да се случи. За съжаление мисля също така, че е по-добре да си в чужбина - в много отношения специалистите им са по-добри, а за условията и апаратурите им да не говорим.

По отношение на др. Авшар ще изкажа личното си мнение - определено отношението му е неприятен шамар за Рими и е некоректно. Моето мнение е, че пластичните хирурзи са лекари за цици и липосукции, колкото и да е прехвален, не бих му поверила носа си, за това аз отидох при УНГ специалист. Рими, много жалко, че след тази маса пари не можа да ти възстанови носа така, че да няма нужда от хилоруон. При Раби не беше ли подобен случая? Нали Илхан и присаждаше хрущял, понеже и беше прекалено издълбан между очите?

По отношение на това доколко са добри лекарите е наистина рано да се каже, незнам дали Кларисина не визира мен за несполучлива операция, но което и момиче да е, искам да кажа, че всички сме прясно оперирани и имаме смелостта да постваме снимки с трансформациите ни и още на никоя от нас носовете ни не са приели окончателната си форма, за да казваме дали е успешна или не. Поне аз нямам отток между веждите месец след операцията, както се оплака момиче, оперирано при БГ специалист, нито имам странни издутини, калцирания и оттоци, както са съжаление чета, че имат момичета, оперирани тука.

Нелка 16th July 2013 08:52

Кларисина визира и мен и теб и Раби, май всички, които сме поствали снимки. Еми в крайна сметка според мен е по-достойно да почне да се говори с имена, а не да се изтъква фалшиво благородство за нежелание да се втълпяват комплекси. Защото сега всички тук стоят и се чудят кого визира Кларисина.
Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва. Така че давайте да говорим с имена! Много мразя неката да висят във въздуха недоизказани.

Мариса 16th July 2013 09:57

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 790461)
Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва.

ТОЧНО ТАКА!

Rabiosa 16th July 2013 17:09

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790455)
За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!

Само като прочох израза "не е позициониран добре" и ми става ясно, че самата ти се чудиш какъв кусур да намериш, че просто да контрираш хората. За теб какво е добре позициониран нос?!?!?! Чувала съм за асиметрия, вдлъбнатини, кривини и т.н., но за "не добре позициониран нос" никой не е чувал. Говори точно и ясно- на кого какво ТОЧНО не харесваш, а не двусмислено да загатваш някакви измислени кусури на някого, който дори не посочваш. На мен не ми пука, ако изкритикуваш моя нос, например. Аз си го виждам, че е супер и каквото и да му намериш, ще знам, че са пълни глупости- хич няма да ме притесниш, честно. Ама мани ме мене- аз виждам и другите момичета и ми е интересно на тях какво не харесваш?!?! И ми се струва, че в желанието си да си напук на положителните мнения, говориш, колкото да не заспиш. Уважавам всякакви мнения, но да са придружени с адекватни аргументи. Чета ти коментарите и оставам с впечатление, че нямаш никаква идея от медицинското ниво на държавите. Първо- ако Англия не е в първите 15 в световен мащаб, би ли ми казала според теб (защото явно е лично мнение, а не на база извлечена статистика), кои са те? Второ- говориш за някакви застраховки и обезщетения....кой себеуважаващ се хирург ще ти даде гаранция за перфектен резултат и то при ревизия?!? Абе изобщо ти правила ли си си проучване на хирурзите по света? Понеже имам самочувствието да кажа, че в Европа и Америка съм прегледала резултатите на хирурзите, добри в ревизии, ще ми кажеш ли някого, който има перфектни резултати??? Ако ми посочиш такъв, си в пълен разрез с перфекционизма, защото такъм НЯМА. Изобщо картинката е малко като лисицата и киселото грозде... ако ме разбираш (да ти обясня на твоя неясен език). Иска ти се, ама не можеш!!!
Рими, съжалявам за това, което се случва с теб. За съжаление и аз късно разбрах, че Авшар много рядко се заема с ревизии, защото не е добър в това. Но наистина носът ти в пъти по-добре и повярвай ми никой в БГ нямаше да се справи по този начин.

Мариса 16th July 2013 17:15

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 790512)
Само като прочох израза "не е позициониран добре" и ми става ясно, че самата ти се чудиш какъв кусур да намериш, че просто да контрираш хората. За теб какво е добре позициониран нос?!?!?! Чувала съм за асиметрия, вдлъбнатини, кривини и т.н., но за "не добре позициониран нос" никой не е чувал. Говори точно и ясно- на кого какво ТОЧНО не харесваш, а не двусмислено да загатваш някакви измислени кусури на някого, който дори не посочваш. На мен не ми пука, ако изкритикуваш моя нос, например. Аз си го виждам, че е супер и каквото и да му намериш, ще знам, че са пълни глупости- хич няма да ме притесниш, честно. Ама мани ме мене- аз виждам и другите момичета и ми е интересно на тях какво не харесваш?!?! И ми се струва, че в желанието си да си напук на положителните мнения, говориш, колкото да не заспиш. Уважавам всякакви мнения, но да са придружени с адекватни аргументи. Чета ти коментарите и оставам с впечатление, че нямаш никаква идея от медицинското ниво на държавите. Първо- ако Англия не е в първите 15 в световен мащаб, би ли ми казала според теб (защото явно е лично мнение, а не на база извлечена статистика), кои са те? Второ- говориш за някакви застраховки и обезщетения....кой себеуважаващ се хирург ще ти даде гаранция за перфектен резултат и то при ревизия?!? Абе изобщо ти правила ли си си проучване на хирурзите по света? Понеже имам самочувствието да кажа, че в Европа и Америка съм прегледала резултатите на хирурзите, добри в ревизии, ще ми кажеш ли някого, който има перфектни резултати??? Ако ми посочиш такъв, си в пълен разрез с перфекционизма, защото такъм НЯМА. Изобщо картинката е малко като лисицата и киселото грозде... ако ме разбираш (да ти обясня на твоя неясен език). Иска ти се, ама не можеш!!!

БРАВОООООООО :1223:

klarisina 16th July 2013 17:32

Ще отговоря набързо започвайки някак от средно странично :)
Перфекционист съм в делата си ! За носа не съм търсила, защото за 1мм наляво или надясно не бих рискувала да се обезобразя, да доста суетна съм, но не съм самоубиец (харесвам го и изглежда много по-хубав от тези на всепризнати красавици-това без грам самохвалство и пр. - само за сравнение и яснота)!

Нещо пак четете, като чели седите на таралежи! Никого няма намерение да ОБИЖДАМ и никога не съм го правила!!!

Нелс, сега нямам време, но в доста теми препоръчваш да се търси вариант навън, а човек трябва да е тъпанар, за да не заключи, че намекваш и за Турция, предвид, че си доволна за себе си!

Аз лично от видяното не препоръчвам на този етап турските специалисти, това е мое мнение и аз има право да го изкажа, защото масово хората се хвърлят в нещо и после си скубят косите!

Раби, прекалено лично си го приела - от нослетата само на Рими и Нелс ги познавам, другите само поглеждам снимките и не се затормозявам да запомня, кое е твоето и кое на Гуна, Мара и др.. ( и не мисля въобще да ти отговарям на тия пълни с жлъч и негативизъм творения)


Ето това е и моето мнение "Комплекс на човек, който се харесва, трудно се наслагва"
Къде видЕхте, че искам да вменявам комплекси и обиди просто на идея нЕмам?!
НЕПРИМИРИМА съм обаче, когато пре....таковат някого, вие ако го приемате ваше право!
(с гл.букви не крещя-подчертавам)

rimi 16th July 2013 17:51

Благодаря ви сладурки за съпричастността и разбирането няма да се откажа независимо че съм смотана съм голям инат. Слава богу че мъжа ми като ме гледа пак как изживявам всичко ме успокоява, че ще го оправим този нос най накрая въпреки, че се беше зарекъл, че това е последно след като му свалиха сто кожи. Нелка другия път с теб при Дилбер или Раби ще помага за Илхан шегувам се разбира се но ще го измисля ще го направя най- накрая този нос пък даже и на дърти години.И аз мисля че Кларисина ако говори с имена и какво е мнението и за даден резултат ще е полезно ще се получи нещо като дискусия а не така завоалирано и с недомлъвки и всеки от оперираните момичета да се чуди дали не става въпрос за нея въпреки че ако самата тя се харесва не вярвам едно противоположно мнение да я разстрои по какъвто и да е начин


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.