Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 17th August 2013 23:42

Гери, не искам да те обидя, просто не мога да повярвам, че имаш две ринопластики! Мен лично много ме дразни тази извивка и липса на връх, характерни за нашите доктори. Вярвам, че ще стане малък и много хубав, той ти е отнел още малко от моста на носа и ти е направил връх - това виждам аз. И аз мисля, че ще си много доволна, браво на теб и на доктора :)

В болницата дават еднократни чехли, еднократна нощница, която се връзва на гърба и на рамената и мрежа за коса за операцията. Идва една жена и те облича преди операцията и после след операцията ти облича твоите дрехи.

Доктор Дилбер оперира по отворения метод, но въпреки това намирам техниката му за по-щадяща от това, което ще ви направят при нас в БГ. Доктор Авшар оперира по някакъв комбиниран метод, който е още по щадящ.

На снимката на Гери и на моите снимки по- напред можете да видите къде са конците - едни сини между ноздрите. Аз все още имам лек белег от ях, минаха два месеца от операцията

Elly Stefanov 17th August 2013 23:50

Искам да добавя още нещо - мисляч че Гери изглежда забележително добре за човек, опериран преди 3 дена. Също снимките, които Айше публикува, доктора ги прави в кабинета си преди операцията и на прегледа на третия месец. Т.е. Резултатите все още не са крайните, и въпреки това ги намирам за забележителни

geri 89 18th August 2013 08:59

Mersi,Eli!

ai6erasimova 18th August 2013 09:31

Naistina ste stane mn hubavo nosle vidyah i oredi operasiya nosleyo prosto ne iskam da ubijdm predisnite hirurzi

linda_44 18th August 2013 10:19

Гери, много добре изглежда като за 3ти ден. Даже супер.При кой ти е била предишната ринопластика ?

geri 89 18th August 2013 10:44

Цитирай:

Първоначално написано от linda_44 (Публикация 791644)
Гери, много добре изглежда като за 3ти ден. Даже супер.При кой ти е била предишната ринопластика ?

Blagodarq!Parvata be6e prı Anton Tonev,a vtorata pri Ilio Stoqnoв.

plammmy 18th August 2013 13:12

Приятели, тръпки ме побиват от този отворен метод :( :( не трябваше да гледам клипчета :(

Elly Stefanov 18th August 2013 16:12

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791648)
Приятели, тръпки ме побиват от този отворен метод :( :( не трябваше да гледам клипчета :(

Споко, Плами, ти ще спиш ;)

plammmy 19th August 2013 14:23

Да Ели, добре че ще спя иначе каквато съм любопитна гарга :D всичко искам да видя и да знам ха ха

Elly Stefanov 19th August 2013 20:46

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791681)
Да Ели, добре че ще спя иначе каквато съм любопитна гарга :D всичко искам да видя и да знам ха ха

Да знаеш, аз като се събудих бях в коридора между 4 операционни с отворени врати и се понадигнах на лакът да позяпам какво правят :) затуй така бързо излязох от упойката


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.