Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Nansi@Nansi 3rd April 2013 23:46

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 785113)
Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Честито носле и от мен, за сега бързо възстановяване, а след това пожелания за резултат какъвто си си представяла :)
И пак благодарско за инфото, което споделяш

Rabiosa 4th April 2013 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Малко ме притесни....какво пишат недоволните? От какво по-точно са недоволни? Много недоволни ли има? Аз така и не стигнах моята позната да ми превежда всичко, а и вече е малко късно...

Nose 4th April 2013 18:21

Рабиоса,
ами честно казано дори тя самата не можа да ми обясни кой знае какво.1во ,защото бг език леко й куца,и 2ро ( според мен) материята "носове" й е непонятна :2045: Разпитах я ,но ми каза: Да знаеш,че за твоя д-р четох негативни коментари,има недоволни... Съответно аз питам: Какво значи недоволни,какво имаш предвид? И отг: ами не са доволни от резултата,не се е получило това,което е обещал...

И друго - каза,че имало д-ри,за които почти не се срещали негативни мнения.
Ще й се обадя да я питам подробно( ако успее да ми обясни) и пак ще пиша...

Нелка,права си мила! На 100%...

Rabiosa 4th April 2013 18:41

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785168)
Рабиоса,
ами честно казано дори тя самата не можа да ми обясни кой знае какво.1во ,защото бг език леко й куца,и 2ро ( според мен) материята "носове" й е непонятна :2045: Разпитах я ,но ми каза: Да знаеш,че за твоя д-р четох негативни коментари,има недоволни... Съответно аз питам: Какво значи недоволни,какво имаш предвид? И отг: ами не са доволни от резултата,не се е получило това,което е обещал...

И друго - каза,че имало д-ри,за които почти не се срещали негативни мнения.
Ще й се обадя да я питам подробно( ако успее да ми обясни) и пак ще пиша...

Нелка,права си мила! На 100%...

Знам, че няма безгрешни доктори, но все пак мисълта, че все пак има един процент недоволни много ме притеснява.... и без това съмнението не спира да ме глозга....
То сигурно има лекари, които имат много доволни пациенти, но и потока е важен. Факт е, че Илхан според мен е най-заетия пластичен хирург в Турция. Самата аз останах безмълвна на консултацията, когато видях колко чакащи хора има. Аз имах уговорка в 20 ч., а влезнах в 22:30, а след мен имаше още бая чакащи. Все си повтарям, че е абсолютно нормално да има недоволни и все пак много се притесних...

Nose 4th April 2013 18:50

Рабиоса,аз съм същата... Дори един негатив да има,мен ме притеснява определено....Още повече,че съм от хората,които се впускат по интуиция...не обичам много да мисля и да избирам.Искам всичко бързо и на момента.Затова и преди години направих грешка и се оперирах при 1вия срещнат - Емил Г.
Сега съм в чуденка.Иска ми се да направя лична среща с д-ра и тогава да си направя сметка дали това е моят д-р.При 1вата операция не знаех какво да искам и какво да очаквам,също не знаех как протича една нормална консултация.Сега се надявам да се поправя...

Rabiosa 4th April 2013 19:05

Добре дошла в клуба...и аз съм окепазена от Емил Георгиев. Ако го бях пропуснала тоя нещастник друго щеше да е сега....ама свършено е. Поне ме научи да обмислям едно неща па 100 пъти. То вече не е само за операцията, а за всичко...премислям, премислям....то е затова сега като уж съм се решила се побърквам от съмнения...както и да е...
Ти имаш ли час за консултация и имаш ли друг вариант освен Илхан?

Nose 4th April 2013 19:16

От Емил Г. е по-добре да се преброят доволните,отколкото да се броим окепазените...
Моята консултация е за 27 юли.Много време е дотогава... Иначе,не съм мислила друг вариант и то най-вече заради финансовата страна на въпроса.Останах с убеждението,че Илхан е най-поносим като тарифа,в същото време върши качествена работа.. Бг консултациите не ги броя.Не ми вдъхнаха никакво доверие.

keery 4th April 2013 19:29

Това което чета за Илхан и мен ме притесни, може ли да разбереш Nose недоволните потребители или да вземем да преведем тези постове с недоволните хора ?

zara_6666 4th April 2013 20:40

здравеѝте:connie:И аз тръгнах да търся отрицателните коментари.цирка е пълен!Не ги намерих все още....малко ли има да се чете.:2005:ако има нещо ново ще пиша.Пожелавам наѝ-хубавите нослета на тези които вече са се решили при коѝ да се оперират.Ще стискам палци и аз

Нелка 4th April 2013 20:43

Благодарим, Зара!
Камъкът е хвърлен, съмнението е посято...
Абе нормални неща.. ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.