Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

borislava_a 21st January 2014 17:26

Здравейте, много моля, ако не е проблем, опериралите се при др. Дилбер да споделят хотелите в които са се настанявали! Няколко пъти препрочитам страниците и вече такава каша ми стана в главата, а искам да се ориентирам в цените. Благодаря!

Мечта 21st January 2014 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от borislava_a (Публикация 795846)
Здравейте, много моля, ако не е проблем, опериралите се при др. Дилбер да споделят хотелите в които са се настанявали! Няколко пъти препрочитам страниците и вече такава каша ми стана в главата, а искам да се ориентирам в цените. Благодаря!

За мен също ще е от голяма полза. Присъединявам се към молбата.
Всяка информация откъм организацията ще ми е полезна.

ai6erasimova 22nd January 2014 10:13

As urejdam hoteli na po dostipna sena svirjete se s men da vi obesna 00905312487950

ai6erasimova 22nd January 2014 10:20

Imeil adres ai6erasimova@abv.bg fecbook ayshe rasimova jelaestite mogat da se svirjat s men po vsyakovreme

ivetpetkova1 22nd January 2014 11:42

Мили хора,
Искам да споделя възхищението си от др Дилбер и екипа му.
Всички тук са много мили и отзивчиви,а доктора е вълшебник!
Моята операция беше преди седмица и още е рано за резултат,но засега всичко е супер,възстановявам се бързо и формата на нослето е моята желана.
Изказвам специални благодарности на Ели Стефанов и Сузан Ахмед за голямата подкрепа и услужливост,без тях нямаше да се справя.
Голямо благодаря за операционна сестра Айше Расимова,която е невероятен човек и потвърждавам легендата"Много е красива"!
Хиляди благодарности за гостоприемството на Зюлейха и нейното семейство,за мен те са Големи приятели!
Благодаря и на всички от форума,споделяйте всичко мили приятели,така ще сме полезни на всички,които се колебаят!
Успех на всички!

ai6erasimova 22nd January 2014 13:16

Blagodarya za men bese golyam 4est

Pufpaf 22nd January 2014 19:10

Честито Ивет и бързо възстановяване !
Много е хубаво да прочетеш такива мнения на доволни пациенти, дано всички да имат този късмет !

Нямаше как да устоя на изкушението и да не видя хубавата Айше, но думата "хубава" е прекалено малко дори да я опишеш:-) Знам, че тези неща по принцип трябва да бъдат казвани от най-близкият човек, но просто не мога да устоя и да не го кажа - Айше ти си прекрасна и не само външно, а и душевно :angel:

:1231:

ai6erasimova 22nd January 2014 20:18

Blagodarya vi za hubavite dumi:razz: i viy sisto ste prekrasni

Martin_N 24th January 2014 16:51

Айше, мога ли да те попитам нещо? За колко време става цялата история с операция при Дилбер?
Ако сега му пратя снимки и комуникираме по мейл, кога ще мога да се оперирам?
Цената все още ли е 3000 евро?
Така като гледам много по-добре е да дам 6000лв при добър доктор от колкото 2000 при български, вие как мислите?

Elly Stefanov 24th January 2014 18:10

Ами по-добре дай повече пари наведнъж, отколкото да си блъскаш главата после и да се подлагаш на ревизии. Аз бях 9 дена в Истанбул - един за консултация, един за операция и после 7 дена, докато ми махнат лонгетата и конците. Прати му мейл със снимки, мисля, че в рамките на месец макс може да те приеме, не знам колко е натоварен сега, Айше може да има напредстава.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.