Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 9th May 2013 22:04

Мерси, Сиби! :2020:

Не мога да се стърпя, пръстите ме сърбят да напиша, че видах нослето на Раби преди малко.... и съм влюбена!! Прсто се просълзявам като ставам свидетел на хепи енд!! :) :) :)

titi1 9th May 2013 22:21

Тя с първична ли е, или с Ревизия?
А защо не сложи снимчици да зарадва и нас :)

Нелка 9th May 2013 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 787033)
Тя с първична ли е, или с Ревизия?
А защо не сложи снимчици да зарадва и нас :)

Ooo, тя е с втора ревизия, демек това й е трета.
На 4 дни е, за това не поства. Още е мнооогоооо надута, но въпреки това физиономията й е супер променена в позитивна насока! :))

Нямам търпение и аз да й спадне носът, очаквам наистина перфектен резултат от това, което видях!

Дано не ме заколи, че пиша от нейно име!

titi1 9th May 2013 22:39

Значи скоро ще видим поредния хубав резултат.
Момичета много ме радвате!

keery 10th May 2013 06:45

Айде Раби пиши, чакаме те като Коледата да споделиш повече инфо :)

Rabiosa 10th May 2013 10:59

Пиша, пиша :D Сега ще разказвам подробно, но снимки ще кача като се прибера, че наистина хора, много съм подута. Дайте ми само още няколко дена.
Та....на първият ден отидох на консултация при Емре Илхан, за да обсъдим какво точно искам. Значи.....аз по принцип исках наистина 100 неща, но най-хубавото е, че той се съгласи със всичко с мен. За първи път усетих какво представлява "химията" между пациент и лекар- аз започвах изречението, той го довършваше. Записа си всичко на един лист, после черта някакви работи, направи ми фотошоп на профила, така както го искам, взе и моите снимки на профили, които смятам, че могат да станат и ми харесват и така ми оформи папката. Тази папка той я взима с него в операционната. На следващият ден имаше още една консултация- на нея преговорихме нещата и ми преведоха договора, за да знам какво подписвам. На третия ден бях зя изследвания в болницата и на следващия- направо за операция.
Сега да кажа две думи за болницата, защото бях в шок- това не е болница, А КОСМИЧЕСКИ КОРАБ. Ето линкче- http://www.livhospital.com.tr/en/istanbul-ulus/gallery
Знам, че преди това говорих на ляво и на дясно, че не ми пука какво ще е болницата, но в този случай осанах безмълвна. Обслужването беше на отлично ниво и всички бяха много , ама много мили. Чевствах се като филмова звезда. Престоят е само една вечер за съжаление :D :D :D
Операцията ми продължи около 4 часа и нещо. Илхан ми обясни, че целият ми нос е кривял на дясно, имах една значителна вдлъбнатина в ляво между очите- и нея е оправил и не се е наложило да взема от реброто. Имах и още доста изисквания, ама като напускам снимки ще ви кажа, че няма да ме разберете :D След упойката, няма какво да лъжа, бях като премазана- много ми беше лошо. Обаче като дойде Илхан да ме види и направо ми мина- толкова положителни неща ми наговори. Влезе в стаята и вика "ооооо, ти си в следоперативна депресия май!" Светна лампата, махна щорите, пусна музика и започна да ми говори колко хубаво е станало и как и това ще мине.....и аз наистина се почувствах по-добре :D :D :D Тръгнах си и до вечерта вече бях наистина, ама наистина много подута и синя. Нелката може да потвърди- аз даже се стреснах. Но лекаря обясни, че винаги максимума е на третия ден от операцията и после започва да спада. И така и стана. В момента съм поспаднала и имам доста жълто около очите, значи се разнася.
Вчела ходих да ми свалят конците и лонгетата. Не ми дадоха да си видя нослето :( На никого не дават- бяхме няколко пациентки, които чакаха за това. В събота ще ми махат всичко и ще пиша. Ако имате въпроси- питайте :P

Rabiosa 10th May 2013 11:08

Между другото споделих на лекаря, че много хора искат да се свържат с него и той каза, че скоро ще наемат англоговорящи, поради огромния интерес на хора от чужбина. До тогава ми даде два телефона:
+905326459438 - това е личния на Емре Илхан (в момента е на конференция в Чикаго, така че може да го търсите след вторник)
+359895709400 - това е на негов приятел от София, който може да направи връзката с него, казва се Akin Okat

Нелка 10th May 2013 11:16

Ох, Раби!!! :2046::lips::lips:

Най-после се включи!

Наистина няма смисъл сега да постваш снимки, още една седмица и си като нова!
Чакаме!

Rabiosa 10th May 2013 11:36

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 787063)
Ох, Раби!!! :2046::lips::lips:

Най-после се включи!

Наистина няма смисъл сега да постваш снимки, още една седмица и си като нова!
Чакаме!

Нека поне синините ми се махнат, че адски много ме дразнят. Между другото Илхан каза, че имало Арника на Биодерма, която е по-добра от останалите. Ако някой не си е купил да знае... аз избързах :2047:
Нелкаааа, аз пак да ти кажа- много си хубава, бре :2046:

Нелка 10th May 2013 12:11

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 787065)
Нелкаааа, аз пак да ти кажа- много си хубава, бре :2046:

ХАхаах, като ми спадна и моя оток се разхубавих! :girl_haha:

А ти колко си хубава!! Дори с отоците и синините - лицето ти е тотално променено! Висналия връх винаги, ама винаги прави лицето тъжно! Като се повдигне и направо светва! Не знам дали си просто щастлива или всичко е математика и пропорции, НО ГРЕЕШ! :2020:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.